• Autor
    Odp.
  • mima
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja mam przypominanie w telefonie ustawione¦ ^^ dziala rewelacyjnie oh ye nigdy nie zdarzylo mi się zappomiec¦ 😛

    maju
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    ja mam nastawione przypomnienie, oprocz tego mama ciagle mi przypomina, a i tak czasmi zapomne 😕 ale najgorzej jest zapomniec kilka na raz, jesli to jedna tabletaka w ciagu calego cyklu to wystarczy gumka i jes ok 😉

    maju
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    ostatnio wraz z trzema kolezankami wybralam sie do pubu i o 21 wszystkim czterem zaczelo cos wibrowac w torebkach 😆 😆 😆 😆 okazalo sie ze wszystkie 3 mialysmy ustawiony alarm na godzine 21 😆 heheheh!!! smiesznie to wygladalo 😛 hehehehehe!!!

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Ciekawie się robi, jak dziewczyna zapomni wziąć a mimo to nie zachodzi 🙂 to jest już trochę niepokojące, a tak sie składa, ze jedna moja koleżanka tak ma..

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    to tez zależy jak długo ta znajoma bierze tabletki i w jakim stopniu organizm jest do nich przyzwyczajony. Moja znajoma brala tabletki ponadt 10 lat. Jej błędem było to ze nie robiła co kilka lat żadnych przerw. na dłużej (poza 7-dniowymi). aż zachciało się jej i jej partnerowi bobaska. dopiero po pół roku się udało.

    Roxanee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Mnie to się niestety zdarza bardzo często. Biore pigułki od ok. 5 lat. Miałam historie, że musiałam wziąć trzy na raz bo zapomniałam 😳 z seksu nie zrezygnowałam, a brzuszka ( póki co ) nie ma.
    Myżle, że zdarza się to większożci z nas. A ja niestety należe do tych mniej zdyscyplinowanych 🙁 , ale mam chyba więcej szczężcia niż rozumu. Może zaczne używać plastrów ( raz na tydzień to chyba nie zapomnę)
    Pozdrawiam.

    Biorę tabletki od trzech lat i z wiedzy jaka posiadam wiem, że jedna zapomniana tabletka nie doprowadzi mnie po trzech latach do ciąży. Również nie należę do osób zdyscyplinowanych i również zapomnienie tabletki zdarza mi się bardzo często… Już nawet przypomnienie w telefonie nic nie działa… A co do tabletek to może się pochwalę to jest moje ostatnie opakowanie a później trzy miesiące przerwy i postaram się o takiego małego szkraba… :p

    LaLoLa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 167
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja mam przypominanie w telefonie ustawione¦ ^^ dziala rewelacyjnie oh ye nigdy nie zdarzylo mi się zappomiec¦ 😛

    No to dobra jestes. Ja sie przyzwyczailam do tego ze komorka dzwoni,a tabletki i tak zapominalam brac 😳 Wiem ze to raczej w stylu akcja debil, ale zmienilam antykoncepcje, bo zapominalam co drugiej tabletki 🙄

    moris
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Mi też nie zdarzyło mi się zapomnieć- tzn 2 godzinne opóźnienia były, ale nigdy takich sytuacji abym potem się stresowała:)

    LaLoLa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 167
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Mi też nie zdarzyło mi się zapomnieć- tzn 2 godzinne opóźnienia były, ale nigdy takich sytuacji abym potem się stresowała:)

    Ja owszem. Co najmniej raz w tygodniu po 2 dni spoznienia. Nie naleze do systematycznych 😳 Ale luz. Dobrze ze wymyslili inne metody, bo dlugo bym nie pociagnela.

    zaba
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Szczerze to gdy jestem w domu, to nie zapomninam. A gdy siedze np u chlopaka to tak. Takze czasem podczas dosc waznych rozmow, albo i nie tylko wlacza sie alarm w telefonie.

    Filifionk_a
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Ja notorycznie zapominalam o tabsach. Nie mam pojecia jak Wy sobie z tym radzicie… Na mnie nie dzialalo przypomnienie w telefonie:)
    Bylam zmuszona p****żć na plastry, ale to też kiszka, a teraz mam krażki NR i jestem zachwycona. Aplikujesz raz w miesiącu i masz spokój 🙂

    LaLoLa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 167
    • Zapaleniec

    Dobre, ja zmieniłam na NR z innego powodu, ale znacznie mi to pomogło :). Ja naprawde nie jestem w stanie zapamietac tak prostej czynnosci jak wziecie tabletki 😆

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    ja nie jestem ani za ANTY, ani za ZAPOMINANIEM…
    tak se myżlę, że Wy tyyyyżżż…

    no to po prostu mała wstrzemięźliwożć – i kwitnie miłożć! $$
    a tak poważnie – wcale nie jest to takie skomplikowane, jeżli ktoż kocha oczywiżcie… trochę się wstrzymać – później smakuje o wiele lepiej! :-

    paaa – dobranocki trzy – mi Ty się żnisz! yyy! 😉

    nela_24
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Mi się zdarzyło parę razy. Zawsze wtedy nie zależnie od nr pigułki której zapomniałam dodatkowo się zabezpieczałam dla żwiętego spokoju :)) Czasem zapomnienie pigułki początkowo przerwę w ich braniu na jakiż czas, ale zawsze do nich wracałam :))

    dorotka14
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych musi cechować się przede wszystkim regularnożcią, ich skutecznożć obniża się podczas zażywania pewnych dodatkowych leków, nie dają ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, mogą powodować wiele różnych skutków ubocznych (w tym m. in. obniżenie libido, wahania nastrojów, krwawienia międzymiesiączkowe, szczególnie podczas pierwszych 3 miesięcy stosowania) !

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " tabletki ANTY a ZAPOMINANIE …."

Przewiń na górę