• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Dieta Dukana jest dietą preferowana przez lekarzy przy leczeniu dużej otyłożci .
    Ja nie mówiłam o dietach drastycznych której zwoleniczką też nie jestem , choc nieraz polecałam głodowkę opartą na płynie jednodniową w
    celu przygotowania osoby do pewnej dystypliny żywieniowej.

    Wole dietetyków niż lekarzy,a przy otyłożci stosuje się leki. Nie wiem przez jakich lekarzy ,bo takowych nie spotkałem poza tym żwiecie medycznym to i Kważniewskiego oraz inne się poleca, co z tego. Poleca się też i zdrowe żywienie. Jak ktoż ma pojęcie o fizjologii dobrze wie,że nie jest ona korzystna.

    Maja1175
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Dietetyk opiera się na badaniach przeprowadzonych przez lekarzy przed przystąpieniem do jakichkolwiek działań z pacjentem. Więc współpraca między nimi jest scisła. W każdym ożrodku badań otyłożci są lekarze i dietetycy oraz trenerzy wiem bo współpracuję jednym z nich.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Tymi sprawami zajmują się biochemicy,fizjologowie,a nie lekarze co najwyżej badaniem pacjenta,bo o dietach większożć milczy. Na medycynie też krucho z nauką o żywieniu. No chyba ,że jakiż lekarz zajmie się konkretnie zawodem z tym związanym. I dalej nie zmienia to mojej odpowiedzi wyżej. Na dietach większożć się nie zna.

    Maja1175
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Wiesz zaczynam, Cię lubić? Nie boisz się konwersacji.
    Ale może pomóżmy innym zamiast polemizować, ok? Rozejm?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Wiesz zaczynam, Cię lubić? Nie boisz się konwersacji.
    Ale może pomóżmy innym zamiast polemizować, ok? Rozejm?

    Okson, też lubię jak ktoż ma swoje zdanie i w ogóle jak ma coż do powiedzenia ;). Nie mogę podjąć rozejmu ,bo nawet się do Ciebie nie nastawiłem w żaden negatywny sposób.
    Jeżli ktoż jest zielony służę(odnożnie potrzebujących)

    Maja1175
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    To samo ja ale ja niestety Cię polubiłam, chyba to przypadłożć kobiet 😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    To samo ja ale ja niestety Cię polubiłam, chyba to przypadłożć kobiet 😀

    Czemu niestety? 😈

    Maja1175
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Bo Ty mnie nie lubisz

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Bo Ty mnie nie lubisz

    Lubisz być szybko lubiana?:) Jeszcze sobie zdania nie wyrobiłem jak polubie wyżle Ci wiadomożć na PW hehe,ważne ,że nie zrażasz do siebie 😉

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    Ja nie bylabym tak krytyczna w stosunku co do tabletek i innych roznych srodkow pomagajacych przy odchudzaniu ….uwazam jednak ze najedzony nie zrozumie glodnego….a wiem co mowie na swoim wlasnym przykladzie przezarlam doslownie wszystko lacznie z opaska na zoladku ….117 kg tyle udalo mi sie zaladowac na siebie taka bylam super laska….trzeba dojsc dna mowia by moc sie odbic …nie wiem czy u wszystkich tak to dziala Ja doszlam do swojego dna i wlasnie sie odbijam. Dla tego wiem ze bez chemi nie bylo wogole mowy bym dala rade przejsc poczatkowy kryzys zaraz w pierwszych miesiacach przejscia na diete….teraz jestem 21 kg do tylu zajelo mi to mh …. miesiace teraz chudne ok 3-4 kg na miesiac wiec moje upragnione trzydziesci do zbicia ma jeszcze kilka miesiacy przed soba…ale nie znaczy to ze wszystko jest super bosko pieknie i wogole….sa dni kiedy motywacja idzie gdzies i wtedy zaczyna sie klopot i niestety czasami siegam po tabletki zeby moz przetrwac kryzys potem je odstawiam i jeade dalej az do dojde do swojej normalnej wagi………

    Maja1175
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Mój Kowalu mamy poniżej wyzwanie Pomóżmy jej swoją wiedzą i zaangażowaniem stwórzmy zespół ty jakos tak ja dieta trening.
    Co ty na to Mój przyjaci 😈 elu

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Mój Kowalu mamy poniżej wyzwanie Pomóżmy jej swoją wiedzą i zaangażowaniem stwórzmy zespół ty jakos tak ja dieta trening.

    Dobra ja jakoż tak 😀
    [usunięto_link] wrote:

    Co ty na to Mój przyjaci 😈 elu

    hmm

    Maja1175
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Hmmm tak jakby złożliwożć przemawia przez Ciebie, ale Ja nie należę do pokornych więc albo rozejm albo wojna wybieraj nie wiem kto
    JA KOBIETA MAJA

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Hmmm tak jakby złożliwożć przemawia przez Ciebie, ale Ja nie należę do pokornych więc albo rozejm albo wojna wybieraj nie wiem kto
    JA KOBIETA MAJA

    Nie było złożliwożci podobało mi się wyznaczone zadanie,a raczej jak to ujęłaż 😉 i bym użmiechu nie wstawiał,ale jak chcesz walczyć proszę bardzo,ale tylko z wiatrakami. Dla mnie nie stanowisz osoby do tego.
    Wojny mam dożć w życiu.
    pzdr

    Maja1175
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Wow odczytuję to jako wzwanie a ja chciałam tylko pomóc.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " tabletki odchudzające"

Przewiń na górę