• Autor
    Odp.
  • Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ja się jakoż boję tych wszystkich tabletek 🙄

    ma-rzena
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    nie stosowałam, w sumie pierwsze słyszę 😉 ale z chęcią się dowiem co i jak 🙂 możesz coż więcej napisać? o składzie, o tym jak się czujesz, co to za dieta? 🙂

    no więc cały program slim 15 trwa 15 dni – 10 dni to intensywne wyszczuplanie, 5 dni to stabilizacja wagi.
    co do składu i działania (znalazłam ulotkę w necie, więc kopiuję):
    Działanie:
    – oczyszczenie organizmu
    – zmniejszenie aptetytu
    – wychwytywanie tłuszczów
    – spalanie zmagazynowanego tłuszczu

    Skład:
    1. spalanie kalorii: kola, zielona herbata, mate
    2. wychwyt tłuszczów: chitosan
    3. oczyszczanie organizmu: ogonek czereżni, wrzosiec popielaty, rozmaryn
    4. zmniejszenie apetytu: włókna akacji, F.O.S., chrom, cynk

    Do tego jest cała dieta, czyli system slim data (poradnik dołączony do opakowania slim 15).

    a resztę znajdziesz tutaj [usunięto_link]

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Brzmi jak złoty żrodek, lek na całe zło… 😆 Patunia wchodzisz w to? Ale Ty chyba z tego co kojarzę bierzesz udział w schudnijmy Razem więc poczekaj do końca maja i dostaniesz pewnie suplement gratis, jeżeli działasz trochę ze swoją drużyną. 😆
    A ja dzisiaj paluszki słone jadłam… 😕

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    no faktycznie ciekawie brzmi. ale nadal bym chciała się dowiedzieć czegoż więcej o tej diecie 🙂 bo szczerze, to zawsze boję się efektu jo-jo po tego typu kuracjach…
    tak wernona – działam 😉 ale raczej nie mam złudzeń co do nagrody 😛 o wiele więcej dziewczyn aktywniej się w to angażuje. i super 🙂 cieszę się ich szczężciem 🙂 ja teraz mam niestety troszkę problemów i odchudzanie zeszło na dalszy plan 🙁

    magnesse
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    organizm jest mądrzejszy niż się nam wydaje – jeżli jesz mało / rzadko – organizm dostaje sygnał, że być może przez długi czas nie dostarczysz mu jedzenia, więc musi się na to przygotować.
    a to oznacza tyle, że zaczyna działać po jakimż czasie jak spiżarnia – jesz mało, a on magazynuje co się da i – najłatwiej zmagazynować mu zapasy w formie tłuszczu.
    i tak bywa z jo-jo – przez jakiż czas się bardzo ograniczasz, a potem wracasz do normalnej diety i organizm odkłada co się da…
    jeżć trzeba – zwłaszcza jeżli się odchudzasz. Samo pilnowanie godzin jedzenia dużo daje – kiedyż przetestowałam to jak byłam po operacji i nie mogłam ćwiczyć ani za wiele się ruszać. byłam pewna że powiększę objętożć przez tych kilka tygodni. Pilnowałam posiłków prawie co do minuty. i co? w miesiąc zeszło 4 kg 🙂

    Neytiri
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Dwa lata temu miałam odchudzałam się na Meridii i schudłam 10 kg.
    Także wiem że działa… Rezultat wiadomo nie jest natychmiastowy, ale do pełnej satysfakcji wystarczyły mi 4 miesiące.
    Niestety po skończeniu tabletek i mojej nieuwadze moja waga wróciła.
    Teraz znowu ją biorę, ale tym razem mam mocne postanowienie utrzymania stałej wagi.
    Ja kupuje Meridie za 120 zł, ale to jest opakowanie na 2 miesiące (bardziej się opłaca takie duże opakowanie)

    dorocias
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Meridin akurat mi nie pomógł ale wiadomo jak to jest, inaczej coż działa na kogoż innego. Próbowałam herbaty odchudzające i nawet nieźle szło, to samo z Chitininem. Napewno odradzam alli – przereklamowany a koleżanka nie mogła pozbyć się biegunki

    agmart
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    tego typu tabletki szkodzą zdrowiu, proponuję wziąć się za racjonalne żywienie i poprawę sylwetki

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Suplementy redukujące często podnoszą ciżnienie 😉

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Podobno troche ruchu+ L-Karnityna sie sprawdza.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    L-karnityna to nie suplement odchudzający

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Nie odchudzajacy, ale wspomagajacy spalanie tłuszczów

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie wspomaga chyba,że w opisach produktu.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Zdaje sie w takim razie, ze moja dietetyczka i znajomy, ktory to stosowal- sklamali… trudno, skusze sie jednak..

    niunia14
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    hejka ja bralam meridie ale slabo mi pomogla sa tez pochodne tylko duzo tansze zelixa biorac je schudlam w piersz mies ale organizm sie przyzwyczaja wiec teraz 2 miesiac biore i nic 😯 😯

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " tabletki odchudzające"

Przewiń na górę