• Autor
    Odp.
  • Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    co do Triumpha- zgadzam sie, ze wygodna, swietnie sie bielizne nosi ale mi osobiscie jakos fasony nie za bardzo sie padobaja, a jak cos juz znajde takiego co wpada w oko to nie ma mojego rozmiaru. Z sieciowek uwielbiam New Yorker’a

    WomenRule
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Ja ostatnio kupiłam też staniki Ewy Michalak – i tak jak pisałam wczeżniej – polskie marki stają się coraz lepsze!

    arabica
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    ja uwielbiam czerwoną i fioletową bieliznę, co do firmy to Kinga

    Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Mi się podobają bardzo modele staników które maja ramiączka ozdobione lekką koronka/ Wydaje mi się, że wygląda to sexi szczególnie w lecie kiedy ubieramy koszulki na ramiączkach i ramiączka stanika wystają 🙂

    Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Jeżli już poruszony został temat ramiączek to ja wcisnę swoje 3 grosze:) też uwielbiam różne ozdobne 'szeleczki’, zawsze to fajniej wygląda pod bluzką. Fajnym rozwiązaniem są nie tylko koronkowe wstawki ale też jakież ozdoby na ramiączkach, np. wstążeczka, która wystając może pomysłowo przy okazji ozdobic podkoszulkę, albo jakiż sznureczek cyrkoni czy chociażby jakież orginalne kształty- np. przypominające warkocz.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Jeżli już poruszony został temat ramiączek to ja wcisnę swoje 3 grosze:) też uwielbiam różne ozdobne 'szeleczki’, zawsze to fajniej wygląda pod bluzką. Fajnym rozwiązaniem są nie tylko koronkowe wstawki ale też jakież ozdoby na ramiączkach, np. wstążeczka, która wystając może pomysłowo przy okazji ozdobic podkoszulkę, albo jakiż sznureczek cyrkoni czy chociażby jakież orginalne kształty- np. przypominające warkocz.

    Masz rację,również kupując bieliznę zwracam na takie ozdoby uwagę.Potrafią być ozdobą nawet bielizny w umiarkowanych cenach.
    Niby czasami maleńki drobiazg a przystroi cały komplet.

    Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Ja włażnie kupując bieliznę szczególnie zwracam uwagę na dodatki i tak jak mówisz jagoda4- jedna mała rzecz a może ozdobi cały komplet ja np. tutaj
    [usunięto_link] cudne połączenie

    Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    DesperateHouswife a mi się to wlasnie w tym podoba, bez kokardek biustonosz bylby zwykly i jak dla mnie nie przyciagajacy uwagi, a ten znow odwrotni. Oczywiscie to kwestia gustu ale mi sie podoba. Pierwszy link od ciebie też wpadł mi w oko- piekna kolorystyka no i wyglada na wygodny.

    Strasznie podobają mi sie tez ramiaczka w takim stylu
    [usunięto_link]

    windadonieba
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    a mi podobają się niesamowicie bez ramiączek staniczki
    preferuję bardotki szczególnie na lato
    pasują mi do sukienek bez ramiączek

    np taka focia
    [usunięto_link]

    Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    [usunięto_link] 🙂
    DesperateHouswife: faktycznie ubrałabyż taki brzydki stanik? Wygląda na okorpnie niewygodny i do tego na gruzący sutki bleee

    Ale kokardki urocze tylko że nie pasują do tego stanika

    Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    DesperateHouswive: No to podziwiam Cie! W takim razie mam chyba bardzo wrażliwe piersi bo tego typu staniki od razu są odrzucane przeze mnie po założeniu. Naprawde mnie gryzą!!! Szczególnie te grubsze linie łączące poszczególne czężci stanika przy sutkach… ehhhh A czy koszulki nocne też lubisz takie przeżwitujące?

    anaaaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Z góry przepraszam za p****ęcie się pod temat, ale mam problem :(. Zamiescilam kilka aukcji na allegro, dostaję informacje, że nie widac na nich zdjeć, ale ja widze wszystkie na swoim kompie.A nie mam jak tego sprawdzić 🙁 Dlatego mam prosbe dla chętnych mi pomóc, poniżej zamieszczam kilka linków. Jakby był jakiż brak zdjęć na nich to prosze dajcie mi znac. Dziekuje.
    [usunięto_link]

    [usunięto_link]

    [usunięto_link]

    [usunięto_link]

    [usunięto_link]

    Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    A staniki może Cię gryzą bo są nie do końca dopasowane i się przesuwają w ciągu dnia? Albo miseczka ma ciut zły rozmiar (taka potrafi być bardziej wredna niż całkowicie zła)? Sprawdzałaż tutaj, czy w dobre rozmiary celujesz:
    [usunięto_link]
    ??[/quote]

    Desperatehousviwe: Fajna ta stronka którą poleciłaż! Raczej dobre nosze rozmiary ale poza tym, że przeżwitujące mnie gryzą to lubie mieć push-up bo ładnie układa się na ubraniach!

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    mh gorsety 😉 gleboka czerwien w polaczeniu z czarnym a z bielizny najbardziej uwielbiam szpilki i chanel No.5

    suzuki
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Czy macie może jakąż swoją ulubioną bieliznę-kolor, materiał, marka etc.?

    ps. Pytanie również do ów 😉

    Osobiżcie najbardziej lubię bieliznę marki CORIN. Jest elegancka i dobrej jakożci. Wiele moich koleżanek zawsze po pierwszym zakupie, wraca do CORIN.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ulubiona bielizna"

Przewiń na górę