• Autor
    Odp.
  • Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Dla mnie nie tyle liczy się marka co jakożć bielizny. I tu trzeba bardzo uważać by się nie zwieżć modzie na angielską bieliznę bo i ona nie jest bez wad. Mam dwa staniki, które wybierałam w profesjonalnym sklepie z pomocą brafitterki (koszt 350 zł) i oba mimo, iż w przymierzalni wydawały się być idealne, tak mnie rzeźbią, że jak wracam z pracy do domu to zdejmuję bo już dłużej wytrzymać nie mogę. To nie prawda, że my mamy się przyzwyczajać do biustonosza bo niby dlaczego?
    Biustonosz powinien być przede wszystkim wygodny jak „druga skóra”. Dlatego nóż w kieszeni mi się otwiera jak widzę te ochy i achy na temat „brytyjczyków”. Osobiżcie wolę polskie biustonosze i jeżli kupię teraz jakiż droższy to będzie to effuniak bo chyba rzeczywiżcie jest on najbardziej wygodny.

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Bardzo Ci dziękuję za tą wiadomożć. No włażnie, ale masz jakiż sposób jak „wyczuć” już w przymierzalni stanik, który będzie rzeczywiżcie dobry?
    Znam zasady dobierania biustonosza, ale jak widzisz nie udało mi się wybrać takiego, który byłby jak druga skóra. Rozmiar dobrany idealnie, ale co do wygody to pozostaje dużo do życzenia.
    Próbowałam z tymi fiszbinami, ale są tak twarde, że nic z nimi nie udało mi się zrobić 🙁
    Teraz przumierzam się do zakupu na wiosnę jakiegoż biustonosza, ale boję się, że wydam pieniądze bez sensu. Doradzisz coż?

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @DesperateHouswife wrote:

    Żeby stanik wyczuć w przymierzalni potrzeba w niej spędzić sporo czasu (dlatego ja wolę kupować przez Internet ;)), w miarę możliwożci w tym staniku się poruszać (usiążć, schylić, podskoczyć, podnieżć ręce etc.), wsunąć palec pod fiszbiny na mostku (jeżli staniki mają tendencję tam się wbijać), po prostu starać się wyczuć, czy gdzież nie jest np. jakoż ciażniej niż zazwyczaj, czy fiszbina nie sięga za wysoko albo za nisko, czy obwód jest odpowiednio pracujący (elastyczny ale żcisły i nie mocno rozciągliwy, o równej rozciągliwożci gumek i tkaniny między nimi “ obwody satynowe albo takie dwie gumki i przezroczysta siateczka bywają tu zdradliwe)¦

    zupełnie tak, jak bym słyszał moją Malutką 😀

    @DesperateHouswife wrote:

    Poza tym im więcej staników się zmierzy tym lepiej zna się ˜swoje firmy i modele, i tym łatwiej takie potencjalne problemy wytropić na starcie 🙂

    hejaaa 😆

    fantoma
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Uwielbiam czarną i czerwoną bieliznę, ale marki ulubionej nie mam.

    Masala-la
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Cała koronkowa “ moja ulubiona 😀 A podobnie jak DesperateHouswife preferuję kupować w Internecie a moim ulubionym sklepem jest KrisLine. Jeszcze się nie zawiodłam a wręcz zawsze byłam zachwycona 🙂

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    ostatnio kupiłam sobie biustonosz polskiej firmy MAT i jest niesamowity. ogólnie lubię polskie firmy, wczeżniem miałam gorsenię, avę.

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    Ja tez wolę polską bieliznę 🙂 teraz kupiłam żwietny komplet firmy corin, bardzo ładnie się nosi 🙂 jestem super zadowolona i na urodziny mam zamiar dostać 😆 kolejny komplet tej firmy 🙂
    ten mi się spodobał

    kalmarka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    olifka, sprawdziłam tą telimene i serio ceny przystepne,wysylka szybka, wybor duzy czego chciec wiecej :DDD dzieki!!

    GorseciarkaPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Zależy o jaka bieliznę pytasz? Bo na co dzień wybieram raczej wygodne, bawełniane, ale przy tym tez i kobiece komplety bielizny. Natomiast na nocne igraszki stawiam na zmysłowe gorsety:)

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Zależy o jaka bieliznę pytasz? Bo na co dzień wybieram raczej wygodne, bawełniane, ale przy tym tez i kobiece komplety bielizny.

    zgadzam się cał-ko-wi-cie, Gorse 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Natomiast na nocne igraszki stawiam na zmysłowe gorsety:)

    a mogłabyż co nieco jakież zaprezentować? 🙄 Hard 😀

    Libra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    no ja to lubię [usunięto_link] ale tylko dlatego że mężowi Wojtkowi się bardzo podoba więc wiecie:)

    Libra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Zależy o jaka bieliznę pytasz? Bo na co dzień wybieram raczej wygodne, bawełniane, ale przy tym tez i kobiece komplety bielizny.

    zgadzam się cał-ko-wi-cie, Gorse 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Natomiast na nocne igraszki stawiam na zmysłowe gorsety:)

    a mogłabyż co nieco jakież zaprezentować? 🙄 Hard 😀

    nie ja nie lubie miekkich!!! ja się nie zgodze z tym!!!!

    Libra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    olifka, sprawdziłam tą telimene i serio ceny przystepne,wysylka szybka, wybor duzy czego chciec wiecej :DDD dzieki!!

    ja słyszałam że olifka jest dobra na stopy.. wię cni ełaczyłabym jej z bielizną.. żadne moje skojarzenie do tego nie prowadzi…

    Libra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Z mojego doswiadczenia polskie firmy tez sa calkiem niezle. Jesli chodzi o firme Kinga, o ktorej piszecie to sama wspominam ja bardzo pozytywnie. Kiedys dostalam od chlopaka komplet tej firmy. Komplet nosze do tej pory, nie tylko ma on dla mnie wartosc sentymentalna ale dodatkowo nawet po długim czasie używania nie odksztalcil sie i swietnie wyglada.

    nie sadze zeby takie firmy egzystowałay na naszym rynku
    podaj nazwy

    Libra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    tylko czarna i biała;) czerwona na specjalne okazje 😀
    poleca atlantica, za HM nie przepadam…

    ja tez niebardzo własnie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ulubiona bielizna"

Przewiń na górę