• Autor
    Odp.
  • Ola05
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    popros o byle jakie w aptece, tutaj nie ma zbyt wielkiej różnicy

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    popros o byle jakie w aptece, tutaj nie ma zbyt wielkiej różnicy

    mi się jednak wydaje, że jest różnica… niektóre witaminy lepiej się wchłaniają, a inne gorzej, najlepsze w tej kwestii są hydrowitaminy… a poza tym ważny jest też smak i cena 😉

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    I chyba lepiej kupić produkt, który na rynku działa już kilka lat, niż coż, czego nazwy nawet nie znamy…A co do diety i zdrowego odżywiania…nie zawsze można się dobrze odżywiać…szczególnie, kiedy nie ma czasu nawet usiążć na 15 minut i odsapnąć. I wtedy włażnie pomagają takie suplementy jak plusssz active.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    gdzież czytałam, w jakimż artykule, tam były zalecenia producenta… już nawet nie pamiętam gdzie… jedna butelka pobudza mnie rewelacyjnie, więc gdybym wypiła 3 to pewnie bym na rzęsach chodziła 😉 jak dla mnie ta dawka kofeiny w plusssz upie jest w sam raz

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    jest w nim kofeina jeszcze pomimo guarany? to nie wiedziałam, ja myżlałam, że tylko guarana, a własciwie to kofeina z guarany

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    guarana to nie tylko kofeina 😛 więc prawdopodobnie macie podaną zawartożć kofeiny w guaraninie 😛 zerknijcie na butelkę 🙂
    zgodzę się z Fenrisem – ja wolę sprawdzone marki, które są na rynku już wiele lat. jakoż bardziej im ufam… a już zwłaszcza, gdy taki produkt muszę pić/jeżć… więc skoro Active mi towarzyszy już tyle lat, to raczej nie będę szukać zamiennika 🙂

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    W pewnych kwestiach ludzie są więźniami przyzwyczajeń:P Nie mówię, że to źle 😛 Ale wystarczy spojrzeć na to, co robimy każdego dnia, często bardziej z przyzwyczajenia niż potrzeby. Ja mam kilka takich nawyków, moim zdaniem nieszkodliwych, a nawet dobrze wpływających na zdrowie;) zaraz po otwarciu oczy włączam komputer , kawa rano, 1 czekolada dziennie, 2 razy dziennie kubek plusssz active i przynajmniej 20 minut dziennie układania kostki rubika 😛

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    no to ja mam podobnie, tylko, że piję plusssz up i nie układam kostki rubika 😆

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    ładnie to nazwałeż 🙂 więzień przyzwyczajeń…
    ale to prawda, nie ma co się oszukiwać 🙂
    z moich małych… po obudzeniu odpalam kompa i jakiż kanał muzyczny w tv/radio, idę zrobić sobie plusssza i żniadanko, codziennie kolejne kilka stron kolejnej książki (maniak xD)
    no bywa, bywa 🙂 cóż poradzić 😛

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Każdy ma nawyki(przyzwyczajenia,uzależnienia), a najlepsze jest to, że połowy nawet nie dostrzegamy 😉 Jak choćby forum :twisted:. A na dzień dzisiejszy ciężko byłoby mi odstawić dostęp do internetu, kawkę czy plusssza. Bez tych dwóch ostatnich pewnie przez 2 tygodnie chodziłbym nieprzytomny, zanim bym się obudził…niestety sesja nie sprzyja wysypianiu się 😛

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    no taaak, foruuum 😳
    ale łączę się w kwestii nie-odstawiania 😀 też bym nie umiała tych 3 rzeczy odstawić 🙂

    anemon86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link]

    wyżej podałam link do ciekawego artykułu o witaminach i suplementacji

    Skorzystaj z pomocy dietetyka.

    Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w SGGW udzieli Ci niezbędnej informacji na temat prawidłowego odżywiania, żywienia w różnych jednostkach chorobowych jak również pomoże zrzucić zbędne kilogramy,pomoże zmienić złe nawyki żywieniowe po to aby żyć pełnią życia nie martwiąc się o zdrowie!

    Zapraszam na konsultacje

    ¢ Odchudzanie – indywidualne plany żywieniowe

    dla młodzieży, dorosłych i osób starszych

    ¢ ustalanie planów żywieniowych

    i suplementacyjnych wspomagających leczenie

    chorób cywilizacyjnych i nowotworowych

    ¢ ustalanie planów żywieniowych

    i suplementacyjnych dla ludzi aktywnych

    ¢ badanie składu ciała

    ¢ oczyszczanie organizmu

    ¢ odbudowa masy miężniowej

    ¢ wykłady Akademii Zdrowia

    Centrum Odchudzania i Zdrowego Odżywiania
    Al. KEN 11 lok. M

    Magda Bańka

    Dietetyk

    Tel. 602 708 170

    E-mail: [usunięto_link]

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    no włażnie ana, nie ma z resztą sensu z tak dobrych przyzwyczajeń rezygnować, prawda? 😀

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Zdrowe, pożyteczne i przede wszystkim….przyjemne 🙂

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    ach, żeby ze wszystkim tak, było, jak z Plussszem – żwiat byłby o niebo lepszy 🙄

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " witaminki witaminki :)"

Przewiń na górę