• Autor
    Odp.
  • Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    No tak, skrzyp swojego czasu zawojował wszystkie te suplementy na włosy i paznokcie, w sumie to podstawowy ich składnik więc pewnie działa.

    Esonero-Outlet
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Również mogę potwierdzić działanie skrzypu. Bardzo dobrze się sprawdza i co najważniejsze działa. Oczywiżcie trzeba pamiętać o systematycznym jego zażywaniu jeżli chcemy osiągnąć jakież efekty.

    Gramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    TYlko po skrzypie często najpierw jest wysyp na buzi, bo organizm zaczyna się oczyszczać. No i włosy szybciej rosną wszędzie, tk że trzeba się przygotować na częstsza depilację 😛

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Wiecie, coż za coż :)) ale tak czy siak na wzmocnienie włosów jest to dobry wybór.

    Lila03
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    słuchajcie, a czy któraż z was przedłużała włosy? to bezpieczne ?

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Hmm ja nie, podejrzewam, że to zależy od metody i umiejętnożci osoby wykonującej taki zabieg, w sumie nie powinno to być nic groźnego dla włosów, choć wiadomo, że każda taka ingerencja może je trochę osłabić.

    Lila03
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    No włażnie, najbardziej boję się tego osłabienia, bo i tak już nie jest najlepiej z kondycją włosów. Czy specjalista poleca po zabiegu jakież preparaty wspomagające?

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    No to już musiałyby wypowiedzieć się dziewczyny które sobie coż takiego zafundowały, bo nie wiem kiedy i jak szybko można takie rzeczy stosować żeby nic nie namieszać, ale generalnie wzmacnianie dobrym szamponem/odżywką pewnie jest wskazane, zresztą wskazane jest zawsze 🙂

    Lila03
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Jakie odżywki stosujecie? Przekonałyżcie się może do profesjonalnych zabiegów u fryzjera? Słyszałam, że zabieg z kreatyną działa cuda. 🙂

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    A jak cenowo takie zabiegi wychodzą???

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    A podstawowa kwestia.. jak stoisz z witaminami? Bierzesz jakież suplementy? Kiedy mamy problem z paznokciami i włosami to jest to taki krzyk organizmu, że brakuje nam czegoż w diecie.. Może spróbuj wziąć …………- uzupełnisz niedobory i wzmocnisz się, a przy okazji pomożesz urodzie.

    anusia3188
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja podobnie jak czerwony kwiat polecam VITAPIL mnie tez pomógł -> od wew. zew. stosowałam na paznokcie odżywki z ORfilame żółta i zielona:)

    Bellafonte_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja polecam suplement diety Merz Special. Bogaty w naturalne składniki, witaminy, biotyna, magnez, żelazo. Wzmacnia włosy, paznokcie. Zdecydowanie poprawia kondycję skóry. Koszt 50 zł za 60 tabletek.

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Ja od dłuższego czasu chwalę sobie Falvit. Obok tego, że ogólnie zaczęłam się lepiej czuć, dodał mi tej witalnożci to faktycznie fajnie zadziałał na skórę, włosy i paznokcie. Skład ma wyważony i jedna dawka odpowiada temu, co kobieta powinna przyjmować codziennie. Oprócz witamin ma też minerały co mnie uspokaja, bo ja zawsze ma nisko poziom żelaza i nie muszę już oddzielnie łykać żelaza.

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja od dłuższego czasu chwalę sobie Falvit. Obok tego, że ogólnie zaczęłam się lepiej czuć, dodał mi tej witalnożci to faktycznie fajnie zadziałał na skórę, włosy i paznokcie.

    To prawda, moja siostra też zauważyła po nim poprawę. Brała Falvit Mama. Bo w czasie ciąży dopiero zaczęła się interesować suplementacją. Wtedy poznała ten preparat.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Włosy i paznokcie"

Przewiń na górę