• Autor
    Odp.
  • patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Ale przede wszystkim plusssz up mu smakuje i pewnie tylko dlatego pije… I żebyż mu głowy nie suszyła 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ale przede wszystkim plusssz up mu smakuje i pewnie tylko dlatego pije… I żebyż mu głowy nie suszyła 😉

    bardzo możliwe, bo w tym to ja jestem mistrzem 😛

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    A no tak to już jest z facetami 😉 Dla żwiętego spokoju wysączy tę butelkę hydrowitamin… I dobrze, bo i jemu i Tobie na zdrowie pójdzie 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ja jestem zdania, że jeszcze kiedyż mi podziękuje za to suszenie głowy 😉
    w sumie to ciesze się, ze są hydrowitaminy, bo nie wyobrażam sobie jakbym miała w niego wciskać tabletki 🙄

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Ooooj taaak… To by raczej nie przeszło… Nie wiem czemu, ale mój to w ogóle na hasło „tabletka” dostaje uczulenia… Więc płynny Plusssz Up to wybawienie w takiej sytuacji…

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    pewnie, ze wygodniej wypić witaminy niż łykać moze garsć tabletek

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Stanowczo wygodniej, nie ma co się oszukiwać, poza tym jakie walory smakowe 😀

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    pewnie, ze wygodniej wypić witaminy niż łykać moze garsć tabletek

    Dokłądnie, po co o*****zać wątrobę skoro na rynku są suplementy dostępne w formie płynnej…

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Dokładnie tak 🙂 Przecież nie ma sensu dodatkowo męczyć organizmu koniecznożcią rozkładania tabletek, skoro wszystko jest praktycznie w gotowej do przyswojenia i – co najważniejsze – w wysoko przyswajalnej formie 🙂 A szkoda, że mało takich produktów jest… Np. hydrowitaminy tylko jedne znalazłam, włażnie Plusssz Up.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Chyba ciężko czasami przebić się niektórym produktom na polskim rynku. Za to z drugiej strony niektóre leki są zbyt łatwo dostępne. W Polsce powoli staje się to chorobą, bo na wszystko odrazu podaje się leki przeciwbólowe itp…

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    no niestety- tak stanowi nasze prawo farmaceutyczne 🙁

    Tymbardziej dlatego w stosowaniu suplementów warto zachować zdrowy rozsądek i wybierać takie, które są naturalne…

    benoi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 172
    • Zapaleniec

    I nie brać tego za dużo, bo wtedy też nie ma oczekiwanych efektów 🙂

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    No oczywiżcie, ale myżlę, że lepiej, jeżli już coż musimy zażywać, to by suplementy były bio. Bo z lekami może być ciężko, by spełniły ten warunek…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zaburzenia pamieci"

Przewiń na górę