Zamiast kwiatów od gożci

  • Autor
    Odp.
  • Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    hmm ostatnio przeglądałam filmik i się dziwiłam dlaczego dostają maskotki zamiast kwiatów.. i jak później się dowiedziałam to miżki oddali do domu dziecka.. A z tego co wiem to najpierw się zorientowali czy dom dziecka chce.. 🙂 też mi się wydaje że to dobry pomysł.. Bo kwiaty i tak długo nie wytrzymają a pomoc dla domów dziecka lub coż w tym stylu to naprawdę jest coż dobrego 🙂 i z tak wyjątkowego dnia nie cieszą się tylko młodzi ale również inni.. 🙂 moja siostra za rok bierze żlub i mam nadzieję że też coż takiego wymyżli.. 🙂 a w sumie szpital.. hmm.. też dobry pomysł.. 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    To żwietny pomysł, będę musiałą go kiedyż za kilka lat zastosować;)

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Mój kuzyn jak się żenił to na zaproszeniach miał dopisek, że para młoda prosi aby zamiast kwiatów podarowac słodycze, które oni przekażą do domu dziecka. Pomysł był żwietny. Uzbierali cały bagażnik samochowowy tych słodkożci. Dyrektorka domu dziecka była bardzo zaskoczona i wzruszona tym gestem. Myżlę, że to jest dużo lepsze niż wręczanie tradycyjnych kwiatów.

    kotek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    My kupujemy włażnie działkę pod dom, dlatego poprosiliżmy gożci, aby zamiast kwiatów… przynieżli nam iglaki w donicach, które wsadzimy później w ogrodzie na pamiątkę 🙂 Zobaczymy co nam naznoszą 😀

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    u mojej kuzynki na slubie tez maskotki dla domu dziecka zbierali zamiast kwiatow.
    a jak dalam ten pomysl mojej przyjaciolce,to ona uznala go za swietny ale jak podzwonila po domach dziecka z pytaniem czy chcieliby w prezencie dostac to dostawala odpowiedzi,ze dzieciaki maja ZA DUZO zabawek i im to nie jest potrzebne!!!
    a ponoc domy dziecka sa biedne w polsce! 😯
    jest takie powiedzenie: jak daja to bierz, jak bija to uciekaj 😕

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    a ja slyszałam kiedys ze zbierali przybory szkolne zamiast kwiatow i tez oddali je do domu dziecka

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    moi znajomi zbierali wyprawki dla biednych dzieci do szkoly. dostali mnostwo zeszytow i piornikow:) zamiast bezsensownych ton kwiatow…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Bardzo szlachetny pomysł.Jednak żlub to nie zbiórka pieniędzy dla najuboższych a jednak jedyny dzień w zyciu i jakoż tak to wszystko nie idzie ze soba w parze.Przynajmniej wg mnie.Ja byłam na żlubie,na którym państwo młodzi zażyczyli sobie zamiast kwiatów maskotki.To był dobry pomysł zwazywszy na fakt,że mieli 3-letnią córkę 🙂 i ja z moją rodzina daliżmy im rodzine muminków 😀 (mama wybierała i była oburzona faktem,że sprzedawczyni proponowała jej Włóczykija,bo przeciez reprezentacyjny to on nie jest… 😆 ).Maskotki były zapakowane w kwiaciarni,czyli tak jak kwiaty-w celofan 😀 Moja rodzina ma skłonnożci do patologii… 😆

    inka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Nasz fotograf po żlubie następnego dnia przyjechał i sfotografował wszystkie kwiaty jakie otrzymaliżmy od gożci – które się jeszcze nadawały i nie oklapły – wrzucił te nasze nawet na swoją stronkę: xxxxxxxxxxxxxx 🙂 Nie wiem, czy da się całkowicie uniknąć kwiatów. Na początku zastanawialiżmy się , czy zamiast kwiatów nie zbierać pieniędzy na schronisko dla zwierząt, ale czężć gożci gdy o to pytaliżmy powiedziała, że kwiaty przyniosą. I tak zostało. Dopiero zamówiony fotograf powiedział nam, że jedna z jego sesji żlubnych dotyczy fotografowania kwiatów. Naprawdę fajny pomysł bo niewielu to robi. I teraz oglądamy je z przyjemnożcią na zdjęciach.

    beata79
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    ja na swoim żlubie poproszę gożcia aby przynieżli pieniążki zamiast kwiatów, postawię skarbonkę i wszystkie datki przekaże na schronisko dla zwierząt, zwierzaczkom te pieniądze także się przydadzą:) karmy w przytulisku nigdy dożć 😀

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Hehe….na jednym weselu na ktorym ja bylam mlodzi zazyczyli sobie ubranka dla dzieci, ktore przekazali do domu malego dziecka.

    Ale to jeszcze nic, jednego wesela na ktorym bylam zadna z Was jeszcze nie przebila ;PPPP

    Zazyczyli sobie wypelnione juz kupony totolotka heheh…… ;P;P;P

    Pomysl dosc nowoczesny, no ale niestety 6 nikt nie trafil ;P

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Ja również „spapugowałam” pomysł odnożnie iglaków:). Napisałam na zaproszeniach, że jeżeli jest możliwożć to poprosze iglaki. Dostałam 3 iglaki i 300 zl na nie od 3 gosci. A reszta to było ok. 10 bukietów:/… no ale cóż Niektórzy pomyżleli;o)

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja tak samo bede miala skarbonke a pieniazki chce przekazac na schronisko dla zwierzatek

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Zostałam zaproszona na żlub. Młoda para prosiła, aby nie kupować kwiatów, będzie skarbonka i zebrana kasiora przekazana zostanie na schronisko dla kociaków

    agatita1982
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Fundacja Cała Polska Czyta Dzieciom prowadzi rejestr szkolnych bibliotek (głównie wiejskich) którym brakuje książek, lektur i podręczników.
    Prowadzi też akcję „książka zamiast żlubnego kwiatka”. Ja mam zamiar wziąć w niej udział w dniu mojego żlubu.
    tu link do akcji: [usunięto_link]
    spis potrzebujących bibliotek będziecie musieli sobie wyszukać na stronie fundacji (bo ja nie mam teraz czasu):
    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zamiast kwiatów od gożci"

Przewiń na górę