• Autor
    Odp.
  • krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    hah… to co gorącą 15 stką?:>

    Józia nie produkuj sie i tak nie dociera szkoda sobie głowy zawracać i użwiadamiać kogoż ze nie ma 100% chyba ze sobie podwiązała jajniki i mysli ze jak jej sie zachce dziecka to sobie odwiąże 😉

    btw parvati taka YNTELYGENTA osoba jak ty nie rozumie ze robi off?? a może po prostu nie umie przestać dyskutować w odpowiednim momencie?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    dobrze, e ty to potrafisz…goraca 15nastko.

    krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    uhh ostatnie słowo, a miej je bo ci sie poburzy ten twoj misternie utkany wirtualny idealny żwiat.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    krlnk to moze spróbuję Ci coż podpowiedziec…. Zamiast kwiatów myslę, że dobrym rozwiazaniem moga byc słodycze. MOj kuzyn tak zrobil. A zebrane w ten sposob lakocie zawiozl z zona do domu dziecka

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    maskotki
    słodycze 🙂
    i kasa 🙂

    KochamSlonceKochamKochac
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Kasa zawsze jest Ale żwietnym pomysłem jest:

    **Kupony Dużego Lotka
    **Misie i słodzycze( sama tak zrobiłam i wszystko oddałam dzieciem z domu samotnej matki)
    **

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Dlugo mnie nie bylo i widze sie nic a nic nie zmienilo.

    Taka byla niegdys tradycja- rodzice jako prezent- sponsoruja wesele. Jedni to uznaja, inni wola sami. Jednym wpada, innym nie. I nie zalezy to ani od wyksztalcenia, ani od dzieciaka. Jesli rodzice moga pomoc, zawsze pomagają. NIe wiem czemu dziewczyna ma sie czuc winna i glupia, tylko dlatego, ze sama nie buli na swoje wesele.
    Poza tym nie kazdy ma dlugie nogi, orgazmy noc w noc i nie kazdy ma najpiekniejsze rzesy na swiece. TAKZE nie musi miec wyksztalcenia wyzszego, a jesli je ma i wykorzystuje jedynie to ponizania innych to jest totalnym dnem, bo zero madrosci w takim wyksztalconym mozgu..

    Zdrowia kolezance ciezarnej zycze ;*

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    orgazmy, piekne rzesy, zjawiskowa figura, podwojny tylul magistra, wlasne mieszkanie…alez jestem juper. i nikt nie musi mi fndowac wesela 😆 😆 😆

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    ok

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    ej koniec z OFF TOPEM !
    ja wybiorę albo wino albo żarcie dla psiaków schroniskowych. kwiaty nie są mi zupełnie potrzebne – czężć osób i tak pewnie przyniesie, poza tym zabiorę kwiaty z sali. a winko na pewno się nie zmarnuje 🙂

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    piorniki dla dzieci z domu dziecka lub ksiazki / filmy na dvd dla mlodej pary:) dwie kuszace opcje, nie wiem sama ktora fajniejsza;D

    kami.kami
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    słodycze, słodkożci, czekoladki

    fammefe
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Byłam na takim weselu gdzie państwo młodzi chcieli zamiast kwiatów kupony totka

    oraz książki wszystko jedno jakiej tematyki. Pomysł był fajny Pan młody miał sporo do czytania a i dobrze bo lubi 🙂

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    ja napewno sie zdecyduje na jakies maskotki i przybory szkolne,bo sama mam córke i tez jestem tego zdania ze kwiaty kosztuja więcej niz bardziej potrzebne rzeczy i wiem ze czężć uzbieranych rzeczy oddam do domu dziecka:):)

    Nadia00
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Kupony totka, maskoteczki, knigi, piłki, kto co chce:P oby nie kwiatki, bo to wyrzucone pieniądze, i tak nikt nie zabiera tego później do domu, zwiędnie szybko a droższe niż maskotki czy coż

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zamiast kwiatów od gożci"

Przewiń na górę