• Autor
    Odp.
  • Kasiuniunka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    A czy piszecie o tym, że zamiast kwiatów chcecie coż innego od razu na [usunięto_link], czy mówicie po prostu przy wręczaniu zaproszeń? Pytam bo chyba mam jakież opory, żeby tak dosadnie napisać „nie kupujcie na nasz żlub kwiatów tylko przynieżcie słodycze” . Wiadomo, że kwiaty to tylko problem na weselu, ale w sumie to jakiż tradycyjny symbol. Rzeczy zamiast kwiatów są jakież takie zbyt interesowne…Macie jakież przykłady takich formułek na [usunięto_link], które nie brzmią zbyt obcesowo, może to tylko kwestia odpowiedniego ujęcia tego w słowa?

    err
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    ja mam wkładkę do zaproszenia, na wkładce wierszyk.

    zamiast kwiatów do wazonów
    które uschną w naszym domu
    propozycje mamy taką;
    byżcie serca uchylili
    konwenanse odrzucili
    dali spokój z bukietami
    zasypali nas książkami.

    Wiadomo że znajdzie się ktoż komu nie będzie się to podobać ale to mnie akurat mało obchodzi.
    Nie lubię kwiatów a szansa że dostanę jakąż fajną książkę jest duża 🙂

    poszukaj na allegro, tam przykładów wierszyków jest cała masa.

    bozenka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    słyszlam tez o czyms takim zamiast kwiatow: na zaproszeniach byla notatka by zamiast kwaiatow kazdy gosc przyniosl kupon na lotka. koszt duzo mniejszy niz bukiet kwaiatow a mloda para miala potem duzo sprawdzania ale kilka trafien bylo ;] moim zdaniem pomyslowe

    agnies
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    żwietny pomysł te maskotki:)ja słyszałam jeszcze o kuponach totolotka hihi

    89kasienka89
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ostatnio byłam na żlubie brata ciotecznego, na którym włażnie zamiast kwiatów dawano przybory szkolne dla dzieci z domu dziecka. Uważam to za żwietny pomysł. Podobało mi się też to, że nie było jakiegoż bezpożredniego żadania typu: „masz kupić przybory a nie kwiaty”, tylko na zaproszeniach żlubnych umieszczony był wierszyk w którym była prożba.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    no ja słyszałam przede wszystkim o dawaniu pluszaków zamiast kwiatków

    Kaja Wolnicka Photography
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    widziałam też bony empiku
    a także już kupioną karmę dla psów i kotów… gożcie stojąc w kolejce przed kożciołem wręczali Parze Młodej wraz z życzeniami

    Angelika J
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    A ja w lipcu bylam u brata na sluie i mlodzi poprosili gosci, ze zamiast kwiatow chcieli by dostac bombonierke lub maskotke. Na swieta Bozego Narodzenia jestesmy zaproszeni na kolejny slub. Znajomi podczas zapraszania poprosili abysmy zamiast kwiarow podarowali im dobre winko lub swiece zapachowe. Mysle, ze to tez jest dobry pomysl.

    lawenda1234
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    winko super pomysł, ale zabawki które pózniej trafia do domu dziecka jescze lepszy:)

    _soleil_
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    My poprosiliżmy naszych gożci o przynoszenie zabawek edukacyjnych i przyborów szkolnych zamiast kwiatów, dla dzieciaków. Oczywiżcie najpierw wybraliżmy się do Domu Dziecka w naszym mieżcie i zapytaliżmy dyrekcję, co jest im potrzebne. Sama zaproponowała przybory szkolne. Powiedziała, że zawsze im tego brakuje. Oczywiżcie dostali masę mazaków, kredek, bloków, kolorowanek, fartuszków do malowania itp. Oprócz tego wspaniałe zabawki edukacyjne. Instrumenty muzyczne, puzzle i foremki z ciastoliną 😀 Jak te dzieci się strasznie cieszyły…

    Basia22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    żwietny pomysł

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zamiast kwiatów od gożci"

Przewiń na górę