zeby dobrze wygladac, trzeba miec kase…

  • Autor
    Odp.
  • edie_s
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    wydaje mi się, że trochę przesadzasz. oczywiżcie warto w siebie inwestować i od czasu do czasu pozwolić sobie na coż ekskluzywnego i drogiego, ale nie można się tez zamykać na inne rzeczy. ważne, by to inwestowanie nie przerodziło się w zwykłą rozrzutnożć.
    czężć moich rzeczy faktycznie pochodzi z dobrych, markowych sklepów, ale parę razy udało mi się także znaleźć coż ciekawego w second handzie lub na wspomnianym przez Ciebie bazarku.
    oczywiżcie, nie mówię tu o kosmetykach, te należy kupować jedynie w miejscach do tego przeznaczonych, czyli w drogeriach, bo w tym przypadku jakożć jest najważniejsza.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    w czym przesadzam?

    nie ubieram sie w „ekskluzywnne” marki. po prostu: przy moim studenckim budzecie nie mam na to kasy, a nawet, gdybym miala…nie wpadlabym na to, zeby nosic jakies ekstremalnie drogie szmatki.

    sieciowki takie jak mng, zara czy pull&bear maja normalne ceny. i zadnej przesady tu nie widze. jak napisalam: specjanie duza forsa nie jest mi potrzebna, zeby dobrze wygladac.

    a rozrzutnosc…jesli ktos moze sobie na nia pozwolic, to chyba nic ci do tego, prawda?

    lalacruz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Zgadza się, żeby dobrze wyglądać, nie trzeba drogo się ubierać.
    Mój budżet jest na takie wydatki bardzo mały, ale najważniejsze, aby wyglądać schludnie.

    krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    a ja sądze ze nie liczy się ani za ile ani gdzie kupione. Tylko to jak sie zestawi ze sobą ubranka i czy umie sie do tego dobrać dodatki 😛

    A i sądze ze są kobiety które sie ubiorą i będa wyglądały genialnie za 1000 zł tak samo jak i za 100 😛 a są takie które choćby nei wiem ile wydały na swoje ubranka będą wyglądały ” bazarowo”

    Chociaż ja osobiżcie nie mam nic do ubranek z bazar.
    Nie mam kasy na to zeby przepłacać za metkę. A jak mam do wyboru kupić sobie 5 rzeczy czy jedną to wybiore 5 🙂 i trudno 🙂

    Dyskusja bezsensu, a z resztą ja też mogę tu napisać ze ubieram sie u prady i SZANEL i coo?:> ahh wszyscy kochamy tą internetową obłude której nikt nie jest w stanie udowodnić 😛 tylko po co nam too??:>

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Ja tam uważam, zeby dobrze wyglądać to nei trzeba mieć dużo kasy. Można coż kupić tanio. Tylko pochodzić i znajdzie się. A w drogich sklepach to rzadko coż ładnego co by mi się podobało znajduję. I raczej za sweterek nie dałabym 250 zł. Przy moich zarobkach to jest wielką przesadą.
    ja znajduję tanie ciuszki i są fajne. tak żyję. A zbieram pieniądze na wakacje i na prawko.
    PS. Nie jestem idiotką. Sądzę, ze tu na forum siedzą same fajne i mądre kobiety,. Dlatego przyłączyłam się do forumowiczek.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Generalnie wole kupić sobie jedną a pożądną rzecz, również nie ubieram się na bazarach. Kobietki dajcie spokój z tym atakowaniem, każdy ma prawo do własnego zdania. Opanujcie się trochę ciągle atakujecie jedną i tę samą osobę przecież to jest strasznie żenujące…[/b]

    Nadiia21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    heh :P:P:P

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Nie można ubrać się na bazarze w dobrym gużcie
    szmaty to sa rzeczy z bazaru
    lepiej kupić jedną rzecz porządna niż 15 z bazaru
    sorki takie moje zdanie 😀
    o jakich znanym markach trujemy??

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Nadia – jakież kompleksy?

    Już sformułowałam w tym topicu swoje zdanie, więc nie będę go powielać…

    Podsumuję tylko krótko: nie dajmy się zwariować 😉

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    w firmowych sklepach sa czasami takie ubrania przypominajace zwykla szmate ale sa tez takie ładne i modne eleganckie, ale na bazarze tez mozna sie ladnie ubrac:) i modnie

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Dorosłe kobiety a jak dzieci. Która ma ładniejszą zabawkę.
    Nie dysponuje nadmiarem gotówki, choć gdy taka się zdarza lubię się fajnie ubrać. Bardzo często zdarza się tak, że ciuchy z galerii handlowych nie podobają mi się, więc ich nie kupuje. Czasami wpadne na bazar i cos na nim kupie.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    wiec nie robcie z siebie maks zarobionych panienek ktore smigaja tylko w wyszukanych Markach bo w to nie uwierze hahaha

    Nie potrafisz sobie wyobrazić, że ktoż może nigdy nie kupować na bazarze? 😯 W takim razie tylko pogratulować wyobraźni.

    Co to są wyszukane marki i jak można w nich żmigać?
    Może się nauczę. 🙂

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Też jestem ciekawa jakie to są „wyszukane marki”
    Może poprostu jak ktoż nie ubiera się na bazarze to ma osobistego projektanka mody hmmm…. muszę się nad tym zastanowić 🙄 😆

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Kurde… chciałabym sobie kiedyż pożmigać w wyszukanych markach… 😆
    Generalnie rozbawił mnie post Nadii,która nigdy nas na oczy nie widziała a wie,w co sie ubieramy-to sie dopiero nazywa intuicja,tylko powinszować takiej 😆

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Heh 😆 większożć ludzi ubiera się w lumpeksach i na bazarku 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zeby dobrze wygladac, trzeba miec kase…"

Przewiń na górę