• Autor
    Odp.
  • Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    mojej mamie juz powiedziałam, ze ma go traktować tak ja mnie w jego wieku, skoro ja wyszłam na ludzi to i on wyjdzie… co prawda i tak nie widzę, że będą potrafili go np. ukarać, ale zauważyłam, że już nie pozwalają mu na wszystko 😉

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    Ale wiesz, że coż w tym jest. Że dziadkowie wnuki traktują z większym przymrużeniem oka i na więcej mu pozwalają. U mnie w domu było podobnie, ale jakoż się wyklarowało 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    uda się odzyskać moje dane :jupi: nie wiem jeszcze czy wszystkie, ale się uda 😉 przepraszam za OT, ale musiałam sie podzielić radożcią 😉

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Bardzo sie ciesze, ze sie uda. Zdjecia malego- rzecz bezcenna! 😀 . Dziadkom zagroz, ze wezwiesz supernianie do domu, by skorygowala 😆 ich bledy wychowawcze 😉 – na pewno sie uciesza 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Dziadkom zagroz, ze wezwiesz supernianie do domu, by skorygowala 😆 ich bledy wychowawcze 😉 – na pewno sie uciesza 😉

    z pewnożcią 😆

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Porzadek musi byc. Mama jest mama a dziadkowie sa dziadkami. Nader czesto jest tak, ze dziadkowie niepostrzezenie chcieliby odwrocic role…. Nie daj sie, Dorota123 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    odzyskałam 90% danych… mogę przestac się denerwowac 😉

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Swietnie. Ciesze sie bardzo 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    kamień z serca 😉 wszystkie stresy odeszły w niepamięć, nawet nie przeraża mnie to, że młody spędza weekend u dziadków i wróci rozpieszczony 😉

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Polecam jogę. Dobrze wycisza i uspokaja.
    Oprócz tego długi spacer albo jakiż inny wysiłek, który wypaca całą złożć 😉 Dożć relaksujący jest też basen.. lub – co będzie zadziwiające – czytanie książki! 🙂

    (Generalnie na uspokojenie joga rządzi)

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    wycisza i uspokaja to i owszem, ale na to trzeba mieć czas 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zwyciężyć nerwusa"

Przewiń na górę