• Autor
    Odp.
  • Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    moja znajoma dostała wczoraj od psychologa zalecenie picia magnezu, wiec widzę, że mój sposób nie jest taki zły 😉

    zin
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    jakbym była złożliwa to powiedziałabym, że to dlatego, że psycholog nie może przepisywać leków;) Ale nie jestem;)

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    😆 zin, nie jesteż 😆
    dla mnie melisa też jest fantastycznym usypiaczem, dlatego piję ją przed snem 😉

    zin
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    tak też mi się wydawało;) dziękuję za wsparcie. wiesz, brak zrozumienia to szalenie stresująca sytuacja;)

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    To dobrze, że uniknęliżmy stresu :D. W ostatecznożci musiałbyż skorzystać z porad udzielanych Poduszycielowi 🙄

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    pewnie macie rację, ale mógł jej zasugerować ziołowe uspokajacze, ale tego nie zrobił 😉
    ciekawe jest jeszcze to, ze ja się spodziewałam efektów po minimum tygodniu stosowania, a ona już dziż twierdzi, że czuje się znacznie lepiej 😆 Co o tym sądzicie? 😆 Może magnez po prostu wpływa też korzystnie na autosugestie? 😆

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Tak, tak – placebo :).
    Ale też warto nadmienić, że w jej przypadku mógł to być zwykły niedobór magnezu, nie nerwica 😛

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    no jasne… to nawet bardziej prawdopodobne… nerwicy się suplementami nie wyleczy 😉 ale na mniejsze stresy czy brak energii czemu nie 😉

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Grunt, żeby kuracja przynosiła dobre efekty- i dosłownie, i w przenożni :). 😀

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    mnie melisa niesamowicie usypia… nawet nie wiem kiedy odpływam

    Chciałabym, żeby melisa tak na mnie działała. Moja znajoma (ale to jakby z innej półki trochę) parę minut po tym jak wzięła ketonal, zasypiała w pozycji w jakiej akurat się znajdowała.

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    To chyba nie za dobrze 😕 Taka reakcja organizmu żwiadczy o natychmiastowym osłabieniu. Lepiej niech już nie bierze tego leku.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    mnie melisa niesamowicie usypia… nawet nie wiem kiedy odpływam

    Chciałabym, żeby melisa tak na mnie działała.

    uwierz mi, nie chciałabyż 😉 kiedyż w pracy miałam straszne stresy, nic pod ręką nie było tylko melisa, więc wypiłam, bo nie mogłam z nerwów sie skupić.. I co? po melisie dalej nie mogłam, bo dosłownie zasypiałam 🙄
    ale teraz wiem, że suplementacja magnezu pomaga łagodzić stres i odkąd piję tego plusssz up’a z magnezem to jakoż łagodniej do wszystkiego podchodzę 🙂

    zin
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    dla mnie osobiżcie, suplementacja magnezu brzmi zbyt, no cóż – słabo. Moja psychika potrzebuje czegoż mocniejszego, żeby się uspokoić, choćby nie było na receptę. Grunt, że tabletka;)

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    Czyli wystarczy placebo? Dostaniesz w tabletce witaminę C i będzie git? 🙂

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Ja myżlę, że zin potrzebuje psychotropka- szybki efekt i po stresie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zwyciężyć nerwusa"

Przewiń na górę