• Autor
    Odp.
  • sabina_m
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ja używam oliwkowego balsamu do ciała Ziaja (takie zielone opakowanie) i jestem z niego zadowolona. Więc jeżli nie ma różnicy to po co przepłacać 🙂

    Ooo tez mam ten 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Zimą moja skóra jest zdecydowanie bardziej wymagająca, więc zamiast balsamów, używam maseł do ciała. Ostatnio kupiłam sobie masło phenome, jestem fanką naturalnych kosmetyków bez parabenów i sls 😉 Masło sprawdza się super, mimo, że jest gęste (jak to masło), szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Przepięknie i naturalnie pachnie, dobrze nawilża skórę, a efekt utrzymuje się na bardzo długo.

    sylwia441
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Ja używam dav albo nivea balsamu.

    radeckipatryk6
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Najlepsze sa olejki bio.
    Są rewelacyjne, zwłaszcza olejki arganowe. Polecam.

    Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Garnier, czerwony idealny w porze zimowej,:) pięknie pachnie

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Zarówno Garnier,Soraya czy Nivea, to bardzo podobna półka cenowa jak i jakożć balsamów,warto przetestować każdy z nich aby to stwierdzić. Ewentualnie olejki,ale te lepiej sprawdzają się podczas kąpieli.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Dla mnie jednak olejki do codziennego stosowania sa zbyt tłuste, a nie mam na co dzień czasu, żeby czekać aż się wchłoną. No ale odkąd jestem w ciąży to używam olejku przeciw rozstępom. Od męża własnie dostałam w prezencie ten: [usunięto_link]
    Chcę o siebie zadbać w ciąży, ale bez jakiegolwiek ryzyka dla dziecka, więc uważam, że nie ma lepszego rozwiązania niż naturalne kosmetyki, jak ten olejek.

    CosmoSPA_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Można spokojnie używać samych olejków podczas kąpieli,które skutecznie nawilżą całe ciało,a jeżeli jesteżmy pod prysznicem- to balsam Palmolive czy Dove,też spokojnie się sprawdza.

    mariposa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    dla mnie najlepsze są neutrogeny 🙂

    Anna_N
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Polecam mus do ciała perfecta, albo balsam dove.

    Agito.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Możemy polecić także mleczko do ciała Ziaja Bio Olejek Arganowy, które przeznaczone jest do pielęgnacji skóry bardzo suchej i podrażnionej. Dzięki regularnemu stosowaniu kosmetyku zmniejsza się wrażliwożć naskórka i przywracana jest jego równowagę. Zawiera bio olejek arganowy, który natłuszcza i zmiękcza skórę oraz skutecznie ją regeneruje. Co ważne, mleczko to jest stosunkowo tanie, jak wszystkie kosmetyki Ziaji.

    mefka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja kocham te z palmers – mają super zapach, szybko się wchłaniają a efekt jest zadowalający

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Ja polecam balsam do ciała i twarzy Cetaphil MD Dermoprotektor. Rewelacyjnie nawilża, wygładza, skóra miękka i ożywiona. Nie zawiera substancji drażniących i alergizujących, także może być używany przez niemowlęta, ja smaruję nim mego rocznego synka. Szczerze to dawno, żaden balsam nie wywarł na mnie tak pozytywnych wrażeń. Najlepszy balsam jaki kiedykolwiek miałam.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Ziaja takze ma bardzo fajne i niedrogie balsamy do ciała,wiec uważam ze warto chociaż spróbowac,jeżeli nam się nie spodobają to najwyżej już ich nie kupimy. To samo ew przypadku balsamów pod prysznic Nivea.

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    Ja podobnie jak jedna z użytkowniczek powyżej preferuję dermoprotektor z cetaphilu. Dla pełnego obrazu dołączam zdjęcie. Według mnie żwietny efekt nawilżenia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " balsam do ciała tylko jaki?"

Przewiń na górę