• Autor
    Odp.
  • Pasiasta20
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja uwielbiam ciucholandy 😀 Większożć ciuchów jakie posiadam są z lumpeksów bo można tam kupić tanie, niezniszczone i do tego nawet firmowe ciuchy 🙂 Czasami nawet swojemu chłopakowi kupuje jakiż fajne koszulki 😀
    Ostatnio nawet kupiłam nowe spodnie jeszcze z metką za 5zł i do tego płaszcz z H&M za 5zL (gdzie w sklepie są po ok 200zł).

    zelinka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    większażć moich ubrań to lumpeks

    Dokładnie ,podpisuję się pod tym 🙂

    jokamar_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Bielizny rzeczywiżcie nie kupuję w ciucholandach.
    Ale ubrabnia dożć często.

    marketmoda.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Tam zawsze można wybrac coż ciekawego.
    Często robie tam zakupy.

    hanna_f
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    większażć moich ubrań to lumpeks

    Dokładnie ,podpisuję się pod tym 🙂

    ja również 🙂 już nie pamiętam kiedy ostatni raz wybrałam się na normalne zakupy do centrum handlowego, lumpkesy zastąpiły mi sieciówki. ostatni łup – sukienka River Island za 10 zł 🙂

    Big-Brands.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Jeżeli jaka rzecz jest warta tego aby ją kupić,to czemu nie-w końcu może się przydać. Zapraszam także do mojego sklepu [usunięto_link] wybór jest naprawdę szeroki.

    nadia83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja też ostatnio wróciłam przeszczężliwa z SH, gdzie kupiłam sobie 3 nieużywane – jeszcze z metkami – ubrania – tunikę, sweterek z Atmosphere i spodnie z wysokim stanem. Wydałam jakież 30zł :).

    marketmoda.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    No w takim razie się opłacało,ja już bardzo dawno nic nie wybrałam w SH,nie mam do tego głowy ani cierpliwożci. Poza tym już sam zapach tych sklepów…

    LOONATYCZKA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Cóż- wszystko zalezy, czy udajemy sie do second-handu z prawdziwwego zdarzenia, czy tez do pierwszego lepszego. bo mimo wszystko to robi różnicę.
    A i trezba miec dobre oko i odrobinę cierpliwożci do poszukiwan.
    Ale warto
    naturalnie nie widze nic dziwnego ani tym bardziej gorszego, bo w popularnych szmaetksach można czasem znaleźć prawdziwe perełki, niepowtarzalne i unikatowe.
    jakkolwiek polecam równiez sklepy outletowe, z typowo markowymi ciuchami, gdzie ceny takze są przystępne i dopiero można wybrać sobie skarby sposród pojedynczych sztuk.
    Udanych łowów!

    Sexi-Women_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Ja też nie widzę w tym absolutnie nic złego,ale wyjażnij różnicę jaka polega na second-handach z prawdziwego zdarzenia i tymi przypadkowymi. Chodzi o większą liczbę towaru? Bo tego nie rozumiem tak do końca.

    esteraestera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    SH są w porządku i era gdzie każdy zaprzeczał kupywania w takich sklepach mineła

    Sexi-Women_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Ja mam wrażenie,że nigdy takiej ery nie było i każda z nas zawsze kupiła tam kilka rzeczy 🙂 Myle się?

    esteraestera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    lubię SH

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    uwielbiam ciuchy z drugiej ręki! oczywiscie nigdy nie kupilabym tam ani bielizny ani butów ani nawet jakis takich bluzek co do ciala przylegają, ale udalo mi sie nie raz wyhaczyc swietne okazje, płaszcze, spódnice za pare złotych i firmowe sukienki i spodnie.

    vertimma
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Ja kupuję w sh- dla siebie, rodziny, przyjaciółki, małych dzieci w rodzinie (dziecięce ciuszki są boksie!)… 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ciucholandy"

Przewiń na górę