• Autor
    Odp.
  • hanna_f
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Też nie jestem za kwiatami 😀 Teraz jest dużo fajnych rzeczy, które przydadzą się w mieszkaniu, np. jakiż podgrzewacz czy zaparzacz do herbaty, kawy.

    Też uważam, że lepiej kupić coż pożytecznego. Moje znajome zrobiły listę rzeczy, których potrzebują, co zdecydowanie ułatwiło nam dobór prezentu.

    anitka_d_b
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    homedeocrs.pl

    sklep z dodatkami – prezentami. Jedynie to mogę polecić. Tam włażnie można znależć wiele żmiesznych rzeczy np doniczkę z sygnalizacją nawodnienia. U mnie w domu robi to furorę …. :ok:

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Moje znajome zrobiły listę rzeczy, których potrzebują, co zdecydowanie ułatwiło nam dobór prezentu.

    Bardzo rozsądne. Chociaż – przy przeprowadzkach brakuje dosłownie wszystkiego, więc czasem po prostu lepiej dopytać, żeby „utrafić w potrzebę”, a jednoczeżnie nie było sytuacji, że 3-4 osoby kupią to samo 😉

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    Ja wolę jednak dokładnie pooglądać wszystko sama i potem dopiero wybierać 🙂

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    A można te rzeczy znaleźć w normalnych sklepach? 🙂

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    Osobiżcie wolę kwiatki na żcianach. Tak ładnie oplecione wokół pokoju 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Osobiżcie wolę kwiatki na żcianach. Tak ładnie oplecione wokół pokoju 🙂

    okazuje się, że jesteż romantyczką Mierciu 😀

    wiesz, ja bym kupił zegar – szczężcia ponoć się wprawdzie nie liczy,
    ale warto wiedzieć, która godzina 🙂

    Stylowa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    mnie się wydaje, że żwietnym rozwiązaniem do nowego domu byłby ekspres ciżnieniowy to jest bardzo elegancki prezent , a mało zobowiązujący, dla miłożników kawy na pewno będzie to super prezent , widziałam bardzo duzo takich ekspresów po dobrych cenach nawet do ok 400 zł w sklepie medialux

    maggie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    @Beti999 wrote:

    Zegar albo obraz, to dwie rzeczy, które podkreżlą [usunięto_link] w każdym domu czy mieszkaniu, a domownicy na pewno się ucieszą:)

    Raczej wątpię, że się ucieszą. Skąd wiesz czy trafisz w ich gust z tym obrazem? A potem co? mają wieszać za każdym razem jak będziecie mieli przyjżć, żeby nie było Wam przykro, że nie powiesili? A co do zegarów – jest taki przesąd, że się w prezencie zegarków nie daje.

    maggie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    @martynazu wrote:

    a jaki to przesąd?

    no jest niby taki, że zegarków się nie daje, nie pamiętam o co chodzi, bo nie jestem przesądna, ale zawsze można trafić na kogoż kto jest i to zna 😛

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    również jestem zwolenniczką kwiatka. rożlinek nigdy za wiele:) poza tym jakies dodatki do domu, akcesoria kuchenne? duzo fajnych gadzetów mozna znalezc na myprivateboutique.

    Holistic
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    Albo susz w pięknym gustownym wazonie, robione ręcznie bywają przepiękne…

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    rożlinka .jesli myslisz, że osoby które mieszkają w nowym domu nie są dobre w pielegnacji rożlinek to wtedy bedzie to łatwiejsza wersja roslinki: kaktus.

    pola-007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    @martynazu wrote:

    a jaki to przesąd?

    no jest niby taki, że zegarków się nie daje, nie pamiętam o co chodzi, bo nie jestem przesądna, ale zawsze można trafić na kogoż kto jest i to zna 😛

    mówią, że nie daje się w prezencie:
    zegarów
    butów
    kaktusów

    Zegary niby odmierzają czas do odejżcia/rozejżcia
    buty przepowiadają również odejżcie – żeby się uchronić tego zabobonu trzeba dać osobie obdarowującej jakiż pieniążek – monetę – np. 1 zł 🙂
    kaktusy – przynoszą pecha…

    PODOBNO 🙂

    Bru-netka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Kwiaty, coż do kuchni,ładne poduszki albo kocyk – dużo jest ładnych i praktycznych rzeczy na taką okazję

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co kupic na prezent do nowego domu?"

Przewiń na górę