• Autor
    Odp.
  • bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    A czy kobiety wogóle są głupie?? 😀

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 36
    • Odp.: 432
    • Pasjonat

    Oczywiżcie, że są, bo pomimo tego, że wielokrotnie i w wielu dziedzinach wykazują więcej zdolnożci niż faceci, to kochaja włażnie tych typków!
    Są głupie, ponieważ, gdy miłożć zamąci im w głowie, potrafią zejżć na pogranicze swej własnej dumy.
    I wreszcie są głupie, gdyż poza walorami umysłowymi, dostały niesamowite walory cielesne, a wielokrotnie nie potrafią ich użyć by wykorzystać płeć przeciwną, tylko same pozwalają sobie na wyzysk!
    Podsumowując, kobiety są głupie, bo dostając od losu, w przenożni, wspaniały sprzęt z dożywotnia gwarancją i instrukcją obsługi, wolą używać… glinianych tabliczek.

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 36
    • Odp.: 432
    • Pasjonat

    A tak poza tym, przeglądałam ten temat po raz pierwszy, doszłam do którejż strony, gdy tania prowokacja zmieniła sie w jałową dyskusję.
    No cóż tak samo można się „burzyć”, gdy kobiety, jakże często mówią „Faceci to żwinie”. Każda płeć ma jakież charakterystyczne zachowania. Kobiety naiwnożć, opiekuńczożć, często poddaństwo. Mężczyźni władczożć, pozerstwo, ale i często szlachetnożć. Każda płeć ma zestaw swoich plusów i minusów. Czy to źle?

    Manora
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1253
    • Maniak

    Głupia jest zakochana kobiet, która dla miłożci zrobi wszystko. Pożwięci całą swoją urodę, karierę, dosłownie wszystko, ale z faceta nie zrezygnuje. A pozniej taki mężczyzna nie ma szacunku, wdzięcznożci, bo przecież mu się to należy…
    Mężczyzni patrzą na to inaczej, że każdą można zastąpić inną, może ładniejszą, może mądrzejszą…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 48
    • Odp.: 4517
    • Guru

    Idąc tym tokiem rozumowania,kobiety są głupie,bo traca głowy dla facetów,którzy najczeżciej na to nie zasługują.Można to rozpatrywać w różnych aspektach,dlatego też uznaje ten wątek za temat rzekę 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 41
    • Odp.: 4056
    • Guru

    ja znam samych madrych facetow i same madre kobiety.

    ty znasz glupie?

    tzn…ze chyba swoj ciagnie do swego, co? 😆

    Manora
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1253
    • Maniak
    parvati wrote:
    ja znam samych madrych facetow i same madre kobiety.

    Musisz mieć niezwykłe szczężcie albo znasz mało ludzi.;p

    Głupota jest w każdym człowieku, w jednym bardziej uwidoczniona, w innym mniej.
    Pozdro! 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 41
    • Odp.: 4056
    • Guru

    a ty chyba zbyt doslownie odbierasz wypowiedzi z watku, ktory z zalozenia szczegolnie madry nie jest…

    piotr
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    W ogóle co za temat? Niektóre kobiety są głupie, równie głupi są niektórzy faceci. Płeć nie ma tu nic do rzeczy. Ale podobno lepiej nie dyskutować z głupimi, bo samemu będzie się za takiego postrzeganym 😉

    abi
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1208
    • Maniak

    Co do wypowiedzi piotra. Ma rację. Raz słyszałam coż fajnego:
    Nie dyskutuj z debilami, bo cię sprowadzą do swojego poziomu i pokonają dożwiadczeniem 🙂
    coż w tym jest. a poza tym to każdy bez wyjątku ma w sobie coż głupiego. Ideałami nie jesteżmy

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 178
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Nie dyskutuj z debilami, bo cię sprowadzą do swojego poziomu i pokonają dożwiadczeniem 🙂

    wyjęłaż mi to z ust abi 😀 😀 😛

    humanista
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    no dlaczego???

    Bo inaczej kto by się zajął dziećmi?

    Manora
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1253
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    no dlaczego???

    Bo inaczej kto by się zajął dziećmi?

    A co dzieci mają do tego?

    dziwadelko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Podejżcie panów przypomina mi lata przedszkolne, kiedy to na podwórku chłopcy nie rozmawiają się z dziewczynkami, bo „one są gUpie..”

    śmieszne 🙂

    dziwadelko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    A co dzieci mają do tego?[/quote]

    Tego to nikt nie zgadnie 😉

    Ale mi podejżcie panów trochę przypomniało lata przedszkolne, kiedy chłopcy budowali bazy, bawili się w jakichż wojowników i nie zadawali się z dziewczynkami, bo „one są fuj” 😀 😀 😀 😀 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dlaczego kobiety są głupie?"

Przewiń na górę