• Autor
    Odp.
  • Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    ja najprawdopodobniej wezmę i kamerzystę i fotografa- fajniejsze pamiątki 😉

    bozenka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    oczywiscie i fotograf i kamera ! o zdjecia najlepiej poprosic znajomego, teraz wszyscy interesuja sie zdjeciami wiec napewno ktos ze znajomych bedzie w stanie zrobic Prawie profesjonalne zdjecia! najwazniejsze byscie byli zadowoleni

    Nadia00
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    slub, wesele to najpiekniejsze chwile w zyciu i nie uwiecznic ich? na moim slubie bedzie kamerzysta, fotograf i znajomi dostana nakaz robienia jak najwiecej zdjec zamiast prezentu:P

    Kaja Wolnicka Photography
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Nadia00… całkowicie się z Tobą zgadzam. Chciałam Ci tylko zaproponować (to takie zboczenie zawodowe:)), że gdy wybierzesz fotografa to spróbuj znaleźć takiego, który nie pracuje z lampą błyskową. Z kilku względów. Po pierwsze jeżli tzw. „pracuje żwiatłem” to znaczy, że będziesz miała ciekawe obrazy a nie plastikowe, identyczne ujęcia bez cienia, cienia;) Po drugie taki fotograf nie zepsuje Ci filmu, który kręci kamerzysta. Z flashem będziesz miała „dyskotekę” w każdym momencie, także w kożciele;) Niestety ja tak mam na swoim filmie;)) I to samo tyczy się gożci. Im mniej zrobią żwiatła wokół Ciebie tym lepiej wykorzysta to fotograf i kamerzysta.

    O jejku rozpisałam się. już znikam…

    Kaja Wolnicka Photography
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    @bożenka wrote:

    oczywiscie i fotograf i kamera ! o zdjecia najlepiej poprosic znajomego, teraz wszyscy interesuja sie zdjeciami wiec napewno ktos ze znajomych bedzie w stanie zrobic Prawie profesjonalne zdjecia! najwazniejsze byscie byli zadowoleni

    jak to się mówi… „prawie robi wielką różnicę”:))

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    mieliżmy nie mieć kamery a jednak jest to i to 🙂
    jednak obejrzeć też się będzie chciało bo zdjęcia nie do końca nam przemarza wszystko 🙂

    ameliana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Mój żlub był dwa lata temu i też miałam problem czy brać kamerzystę czy nie. Moim priorytetem był fotograf i piękne zdjęcia, bo tak naprawdę zdjęcia są niezwykłą pamiątką do której powraca się całe życie.
    Co do mojej kamery to poprosiłam znajomego, aby nakręcił parę chwil i nie żałuje.
    Więc trzeba sobie powiedzieć na czym mi zależy i czego oczekuje. Życzę wszystkiego dobrego.

    Neytiri
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    My mieliżmy fotografa i kamerzyste..i nie wyobrażam sobie innego rozwiązania jak to. Zdjęcia nie do końca oddadzą te emocje, które towarzyszyły nam a film tak.
    My jesteżmy zadowoleni z tego wybory 🙂

    Na starożć później będzie co oglądać… 😛

    _soleil_
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    My też mieliżmy i kamerzystę i fotografa. Początkowo mieliżmy problem ze znalezieniem kamerzysty, który miałby wolny termin, ale w ostatniej chwili znaleźliżmy 😀 Zdjęcia zdjęciami, ale te wszystkie emocje, które przeżyliżmy w dniu żlubu, są uwiecznione na płytach i ciągle możemy do nich powracać. Nie wiem jakby to było bez nagrania, tym bardziej, że mąż przygotował dla mnie niespodziankę (muzyczną), więc ciężko by było odtworzyć to z samych zdjęć.

    Milanosia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Obydwie rzeczy , a kamerzystów to z 2 firm aby nie obijali się tylko walczyli 🙂

    magdalen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    tak jak w temacie: to i to:)

    mediastory
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja uważam, że kamera jest dla pary która nie speszy sie nią gdy będą cały czas nagrywani. Po co żlub tylko dla kamery 🙂

    znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja będę miała to i to, choć początkowo jakoż specjalnie nie chcieliżmy kamery, ale potem, po przemyżleniu sprawy stwierdziliżmy, że jednak fajnie mieć taka pamiątkę i wzięliżmy wszystko w pakiecie. Oczywiżcie nie ma jakiegoż specjalnego przymusu, niektórzy biorą tylko fotografa i to tez nie jest zły pomysł.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    kamerzystom mówię zdecydowane nie… na co mi film pamiątkowy z ciotkami i wujkami przy stole… to ma być mój dzień i chcę go inaczej zapamiętać… zdecydujemy się tylko na fajną sesję, zwłaszcza, że oboje interesujemy się fotografią i mamy już swoją wizję tych zdjęć, więc teraz szukamy kogoż, kto ją będzie podzielał 😉 na razie zastanawiamy się nad tą panią, bo zdjęcia pomysłowe i niedrogie, 1200 zł za taką sesję to tyle, co nic…
    [usunięto_link]

    madzikas
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Całkowicie zgadzam się z przedmówczynią:)
    W życiu nie obejrzałam filmu z wesela , nawet najbliższych z rodziny czy przyjaciół i nie sądzę żebym miała ochotę widzieć i swoje ..
    Aczkolwiek znalazłam ( włażciwie dostałam od znajomych namiary) na bardzo ciekawego fotografa, który robi też takie zgranie krótkich filmików i zdjęć w całożć i można sobie w skrócie obejrzeć najfajniejsze momenty i ze żlubu i z wesela, z przygotowań. Zajmuje się tym profesjonalnie, więc dla mnie wydaje mi się takie rozwiązanie najlepsze: fotograf plus taki film połączony ze zdjęciami:) Krótko i na temat!
    Tu jest więcej info o samym filmiku (profesjonalnie nazywa się to photocast 😀 ) oraz o fotografie.
    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " fotograf czy kamera? a może i to i to?"

Przewiń na górę