• Autor
    Odp.
  • giena666
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Do super ubrań potrzebne super dodatki.
    Najlepsze paski skórzane na [usunięto_link]
    Kupuję tam regularnie POLECAM!!!

    Masertiger
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja polecam firmę [usunięto_link]. Bardzo fajne ubrania młodzieżowe dla kobiet. Teraz wypużcili nowa kolekcję wiosna/lato2010

    spryna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja na allegro lub na szafie tanio i fajnie:)

    Beatrice38
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Najlepiej jak zerkniesz na tą stronkę s.Olivera – rewelacja ,najmodniejsze ciuchy mam włażnie od nich :[usunięto_link]

    Koralina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Zakupy na allegro- kilka razy kupiłam ta coż fajnego ale w większożci to była pomyłka. Beatrice38- Znam s. Olivera i bardzo lubię ten sklep mimo, że u mnie w mieżcie jest dopiero od paru miesięcy. Zawsze tam coż kupie. I mają dobrą jakożć a oto jest ostatnio ciężko.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Uhh allegro jest spoko bo można trafić na naprawdę fajne i tanie rzeczy, aczkolwiek niestety nie wszyscy sprzedawcy tam są uczciwi. Ja wolę kupować w sklepach internetowych bo mam pewnożć, że wszystko będzie ok. Przynajmniej w sklepach takich jeszcze nigdy nie spotkałam się z nieuczciwożcią

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Ja ostatnio byłem w maximusie pod Warszawą. imponujący wachlarz sklepów. Osobiżcie nie lubię chodzić po sklepach(przynajmniej za ciuchami) więc szukam, gdzie jest dużo sklepików obok siebie, żeby mieć wybór. No i ceny niezłe, więc się obkupiłem na przecenach 😛

    Julia2804
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Ja dożć często buszuję po sklepach internetowych, a mój ulubiony to dunkashop.com Jakoż tak fascynują mnie duńskie marki.

    karolina100
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja ostatnio kupowałam bieliznę w sklepie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. Bardzo zaskoczyły mnie ceny, miłą obsługa, dobry kontakt. Pan z którym rozmawiałam cierpliwie mi tłumaczył, jaki rozmiar stanika powinnam sobie wybrać.

    edit:
    jakubek

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Ja jako fanka stylu sportowego raczej wybieram sklepy typu taniebuty.pl gdzie włażnie jest sporo ciuchów w stylu sportowym i streetowym. W sumie wchodzę tam często, ponieważ zawsze można tam znaleźć ciekawe promocje.

    olszowka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    hej. a ja ostatnio znalazłam nowy sklep w necie. xxxxxxxxxxxxxxxxx

    edit:
    jakubek

    Sexi-Women_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Ja bardzo lubię lee, wrangler, levis. Ubarania tam są bardzo trwałe i ładnie wyglądaja.

    Big-Brands.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Nie wiem czy jest coż takiego jak najlepszy sklep z ubraniami,wg mnie wszystko zależy od gustu. Warto też szukać w sklepach internetowych,tam wiele rzeczy możemy kupić znacznie taniej.

    jokamar_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Każdy ocenia według siebie. Dla jednych będzie jeden sklep żwietny, a dla innych ten sam będzie żredni. [usunięto_link]

    znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Nie ma czegoż takiego jak najlepszy sklep z ubraniami. Jest ich wiele, w zależnożci od tego co ludzie preferują. Fajna odzież sportowa jest np. na tanimsporcie, ale dziewczyny nie znajdą tam raczej małej czarnej, choć w zasadzie damskie ubrania tez tam są. Tak naprawdę każdy będzie wskazywał co innego.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Najlepszy sklep z ubraniami"

Przewiń na górę