• Autor
    Odp.
  • jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    @sepultura wrote:

    Ja ostatnio zmieniłam formę zakupów i najczężciej kupuję w Internecie. Jako fanka stylu streetowego najczężciej odwiedzam taniebuty.pl Szczególnie podobają mi się tam promocje markowych ciuchów. Dzięki temu nie wydaję na nie majątku 🙂

    Nie kupowałam jeszcze butów w sieci,choć sporo robię tu zakupów. Mam pytanie: zwracałaż w takim sklepie kupione już buty?

    esteraestera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    sh i coco-fshion.com

    MarketModa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Może od dziż sklep [usunięto_link] będzie waszym ulubionym?
    Zapraszam na moją stronę. Zadowolenie klienta liczy się dla nas najbardziej.

    esteraestera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    dla mnie najlepsze to
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    do tego mają super rabaty i promocje :ok:

    Holistic
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    A w Katowicach, jaki sklep polecacie, lubię ciuchy eleganckie ale też niekonwencjonalne?

    MarketModa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Warto szukać promocji oraz sklepów w internecie,ponieważ tam mamy największy wybór. Włażnie to zainspirowało mnie do otwarcia własnego sklepu z odzieżą:)

    oliwia78
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Polecam aktualnie najlepszy sklep internetowy w Polsce [usunięto_link]
    Po rejestracji należy wpisać kod zniżkowy TWOJEWALENTYNKI2012 a otrzymasz dużą zniżkę:)

    Ejoanna_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Pamiętajmy aby wczeżniej poczytać opinie na temat danego sklepu z ubraniami. Im więcej pozytywnych,tym oczywiżcie lepiej. Teraz jest dobry czas na zakupy,ponieważ mamy szereg promocji.

    kasia_76
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    dla mnie najlepsze to
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    do tego mają super rabaty i promocje :ok:

    Też polecam japanstyle.sklep.pl. Można dostać fajny rabat za zakupy jeżli będziecie kupować przez Szmalback. Oni za każde zakupy dają rabat:)

    mimi2012
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja polecam Ekostile fajne sukienki, bluzki stroje kąpielowe i wiele innych….I co chwila pojawiają się nowożci

    Desirebutik_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Mi niestety nie odpowiada gust i ubrania z tego sklepu,wolę coż bardziej tradycyjnego. Nie mam jednego ulubionego,chociaż sama prowadzę sklep z bielizną 🙂

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Dzięki,w wolnej chwili sprawdze ten adres. Poza tym do każdej kreacji warto dobrać odpowiednią biżuterię,w naszym sklepie jest szeroki wybór 🙂

    Loloshop_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Jeżeli chodzi o sklep z ubraniami,to zapraszam do nas- mamy teraz ciekawe promocje oraz atrakcyjne kolekcje. W razie pytań chętnie pomogę na forum.

    ewi24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Zara, Orsay 🙂

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Akurat ubrania z Zary nie trafiają w mój gust,uważam że są zbyt sztywne i oficjalne,a do tego cenowo także dosyć wysoko,można trafić taniej a lepiej. To oczywiżcie moje zdanie,jak wiadomo każde w tej kwestii będzie inne:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Najlepszy sklep z ubraniami"

Przewiń na górę