• Autor
    Odp.
  • WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    xxEmmelinexx a ja jednak będę sie upierać,że Twoim jedynym problemem jest usilne przekonywanie innych,że jestes emo. W żadnym swoim pożcie nie piszesz jaki masz problem,ciągle powtarzasz,ze nikt Cię nie rozumie i masz jakis potworny kłopot który nam,normalnym ludziom,nie mieżci się w głowach.Jesli taki masz pomysł na siebie to gratuluje fantazji,ale naprawde nie musisz nas zamęczać swoim biadoleniem.chcesz pomocy??to napisz cóż Cie takiego okropnego spotkało a nie pisz jakiż bzdur o okropnym żwiecie i złych ludziach.Samo to,że w tym własnie temacie pisałaż pełno postów o swoich fanaberiach jest dla mnie dodwodem,że Twoje problemy są wyimaginowane,bo zwykle człowiek,który faktycznie potrzebuje pomocy duchowej nie afiszuje się z tym tak jak Ty.Już wszyscy tu wiemy,że jetsem zaawansowanym emo,więc daruj sobie 🙄

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    W żadnym swoim pożcie nie piszesz jaki masz problem,ciągle powtarzasz,ze nikt Cię nie rozumie i masz jakis potworny kłopot który nam,normalnym ludziom,nie mieżci się w głowach.

    Zgadza się, pytałam kilkakrotnie o to, jaki ma problem- oczywiżcie nie odpowiedziała. Gdyby konkretny problem istniał to podzieliłaby się nim z nami. Gdyby potrzebowała pomocy, rady to by o to poprosiła.

    katka36
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    🙁 Sory za szczerożć ale faktycznie zgadzam sie z większożcią , jesteż poprostu żlepo zakochana ,że nie widzisz albo poprostu nie chcesz widziec,że facet którego tak kochasz jest poprostu żwinią , bo kochając tak się nie postępuje..nie zdradza sie kochanej osoby (tymbardziej,że przyznał sie ,że nie raz to zrobił- i to nie Tobie ale Twojej byłej przyjaciólce).żal mi Ciebie bo będziesz się coraz bardziej pogrążać w kłamstwie i nieszczerożci.Czy tak wyobrażałaż sobie IDEALNą miłożć ? czy ona jest zdrowa i taka piękna jak opisujesz?Co z tego ,że pierwsza? Może to da Ci do myżlenia przy kolejnej? Szanuję Cię ,że tak pięknie kochasz ale czemu TAK żLEPO? Miłożć jet piękna wtedy gdy nie jest zakłamana.życzę Ci dużo szczęscia i tego abyż dobrze się czuła z tym co postanowisz w swoim życiu.Ja też zostałam kiedyż zdradzona i wtedy walczylam i chciałam wybaczyć ale teraz (już jestem po rozwodzie) NIE żALUJę …żYJę I POTRAFIę DALEJ KOCHAć.. ALE JUż KOGOż INNEGO.. 😀

    xxEmmelinexx
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    jestescie zupelnie pozbawione jakiegokolwiek zroumienia wspolczucia empatii.. jestescie nieczule, niemile, i brak mi slow

    i na powaznie domagam sie przeprosin za to co wypisywaly WarnGirl, Olguż, oka021, abi i Manory..
    🙁
    nic tylko sie pociac.. wszyscy tacy sami ;(

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    przeprosin za co? za to ze maja inne zdanie,mowisz o empatii, ale sama jej nie masz, chcesz, zeby Ci ktos poprzytakiwal, narzekasz, ze nikt nie akceptuje Twojego zdania a sama to robisz, zabawne.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Dokładnie, zgadzam się z Zielonooką. Nie będę się powtarzać.

    A Ty nie potrafisz nawet odpowiedzieć na pytanie, powtarzane kilkukrotnie i jesteż zażlepiona swoją rozpaczą (na własne życzenie).
    Przecież Ty nawet nie chcesz pomocy.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    jestescie zupelnie pozbawione jakiegokolwiek zroumienia wspolczucia empatii.. jestescie nieczule, niemile, i brak mi slow

    i na powaznie domagam sie przeprosin za to co wypisywaly WarnGirl, Olguż, oka021, abi i Manory..
    🙁
    nic tylko sie pociac.. wszyscy tacy sami ;(

    Pierdolnęłam! 😯
    Za co ja mam Cię przepraszać?!Za to,że się nie przyłączyłam do biadolenia???Weź puknij sie w głowę! O jakim zrozumieniu piszesz wogóle?W żadnym pożcie nie ma najmniejszej wzmianki o rodzaju Twojego problemu.
    Spójrz na to z innej strony…dzięki nam masz powód do jeszcze większego biadolenia,a przeciez jako EMO to sprawia Ci najwieksza przyjemnożć 😛 Taa potnij się,bo na forum Cie nie rozumieją… 😕 „Idę skoczyć z mostu…do zobaczenia jutro” 😆 😆 😆

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    Warn – czekaj na mnie – dla lepszego efektu weź tam jakież trampki – zwiążemy się sznurówkami 😀 i rypniemy – znam nawet dobre miejsce – mostek nad rowem Hermana 8) – może mało spektakularne – ale zaręczam Ci że po takim skoku będziemy mogli go powtórzyć 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ej…wiecie, ze jestem zlosliwa z natury, nie?

    ale nie znizam sie do pogawdek z debilami. nie moj poziom, to koncze rozmowe lub nawet nie zaczynam.

    a wam widze bardzo dobrze sie rozmawia.

    buahahahaha

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    jestescie zupelnie pozbawione jakiegokolwiek zroumienia wspolczucia empatii.. jestescie nieczule, niemile, i brak mi slow

    i na powaznie domagam sie przeprosin za to co wypisywaly WarnGirl, Olguż, oka021, abi i Manory..
    🙁
    nic tylko sie pociac.. wszyscy tacy sami ;(

    Wytocz mi powództwo w takim razie, jak wygrasz przeproszę. 😛
    Haha ja i brak empatii- dobre. 😀

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

    Przedszkole. Ja też sie potne zaraz.

    Wybacz o droga xxEmmelinexx ze nie podzielam Twego zdania na temat beznadziei istnienia. Niezwykle nad tym ubolewam……….. A może raczej nad Toba, tzn nie nad Toba bo sama chcesz taka byc.

    A co do postu parvati…. Masz racje 😉 ale az sie nogi pala, zeby dac jej kopaa w tyłek, wiec skoro nogi nie moga to rece probuja

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    jesli parvati pijesz do rozmawiajacych to kiepsko ci idzie

    A co do dziewczyny to mając 21 zachowuje się jak 13latka, chociaż nie, ja się tak nie zachowywałam. Moja siostra też.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Parvati, ja wierzę, że ludziom da się coż przetłumaczyć. Są wyjątkowo beznadziejne przypadki i czasem na takie trafiam. 😉
    Ale potrafię rozmawiać z ludźmi, którzy są na różnym poziomie.

    xxEmmelinexx
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    przestanicie.. debil? za taka mnie macie? 13sto latki sie tak nie zachowuja? dajcie spokoj.. czlowiek ma problemy… czuje sie zle to tak jak wszedzie od debili powyzywaja… brak mi na was slow.. jestescie takie jak inni – emo = zlo, smiech etc..
    parvati sama jestes debilką i dodam ze chamską

    🙁

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    nie chodzi chyba o to czy jestes emo czy nie… chodzi o to jakim jestes czlowiekiem… ale to jak grochem o sciane…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " on mnie zdradza, a ja wybaczam"

Przewiń na górę