Prezent do mieszkania.

  • Autor
    Odp.
  • anka87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witajcie.
    Za 2 tygodnie wybieram się do mojej siostry i jej męża na parapetówkę połączoną z ich zaręczynami. Chciałabym im kupić coż praktycznego do mieszkania. Może jakież fajne żelazko, ekspres do kawy, albo odkurzacz ? Np taki fajny, nowoczesny. Co myżlicie ?

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    polecam żwiece zapachowe – niedrogie, a dają dużo radożci 🙄

    no i zapachy mogą być fantastyczne! jupi

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Ja należę do zwolenniczek praktycznych prezentów, więc jeżli domownicy uwielbiają kawę to kupuj im ekspres do kawy 😀 Przy okazji sama będziesz mogła liczyć zawsze na filiżankę dobrej kawy 😀

    murszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    A ekspres do kawy to nie za drogi prezent? Z tego co kojarzę to ich ceny oscylują w okolicach 400-1000 złotych. A może jakież fajne fondue?

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A ekspres do kawy to nie za drogi prezent?

    Tani nie jest, ale zawsze można jeszcze dogadać z innymi zaproszonymi osobami na parapetówkę, złożyć się i kupić jeden a porządny prezent. Przynajmniej ja tak często robię 😀

    scarlett_j
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Witajcie.
    Za 2 tygodnie wybieram się do mojej siostry i jej męża na parapetówkę połączoną z ich zaręczynami. Chciałabym im kupić coż praktycznego do mieszkania. Może jakież fajne żelazko, ekspres do kawy, albo odkurzacz ? Np taki fajny, nowoczesny. Co myżlicie ?

    To dobry pomysł jeżli masz taki gest. Podaruj również ładną paprotkę na szczężcie. 🙂

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Jak widzę po dacie parapetówka już się odbyła, mam nadzieję, że huczna 8) . Co do meritum to najlepszy prezent to komplet noży, szkła lub ręczników …

    Kkarola00
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    żwietny link do outletu meblowego i faktycznie można natrafić na ciekawą okazję cenową¦ na pewno przyda się taka stronka! Warto wiedzieć też, że na całkiem niezłe okazje cenowe można natrafić na portalu kupuje.to. Ostatnio sama kupiłam tam prezent – stojak na wino – praktyczny, a i w przystępnej cenie¦ możecie sobie zerknąć 🙂

    murszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Nie wiem, czy kupiła bym na prezent czajnik czy patelnię. Raczej jakież ozdoby albo komplet kieliszków, mi się strasznie podobają te kieliszki – [usunięto_link] chętnie kupiłabym sobie, ale na prezent też by się nadały.

    A ja włażnie uważam inaczej. Lepiej kupić coż przydatnego, jak włażnie czajnik czy patelnie, niż brać się za kupowanie jakiż ozdób domowych. Skąd masz pewnożć, że ozdobami trafisz w gust obdarowywanego? Sama z autopsji wiem, że takie dodatki do domu zakupione przez kogoż innego, niż przeze mnie, zwykle lądują na strychu. Więc wolę kupić coż co się człowiekowi przyda, niż kolejne tzw. łapacze kurzu. Ja idę po świętach na parapetówkę do koleżanki z pracy (w końcu zakupiła sobie wymarzone mieszkanie na Starówce, zazdrożć mnie zżera), a, że kobieta z niej konkretna to od razu powiedziała czego oczekuje. I to jest dobre podejżcie, chociaż niektórym może się wydawać trochę zbyt zuchwałe. I kupuję jej włażnie patelnię, zamówiłam ze Stylowej Zastawy piękną ceramiczną Moneta do smażenia bez tłuszczu. Sama taką wybrała, taką dostanie. Wiem na pewno, że prezent będzie trafiony. 🙂

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Patelnia to jeszcze ok. ale czajnik jest taką rzeczą która chciałoby się wybrać samemu – on jednak stoi cały czas na wierzchu, często się go używa itp. Co innego jak się bardzo dobrze zna gust osoby obdarowywanej.

    murszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Masz rację, ale ozdoby też stoją na wierzchu. 🙂

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Stoją, stoją ale łatwiej schować, wiesz np. za kwiatkiem albo tv ;).

    murszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ale idąc tym tropem, czajnik też możemy schować np. do szafki.:)

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Można ale byłoby to uciążliwe, o ile by z niego korzystali. Chyba, że wyciągać wtedy kiedy znajomi, od których dostało się ten czajnik, wpadną w odwiedziny:).

    Solek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    każdy przyniesie czajnik i z prezentu robi się kłopot.
    Mimo wszystko najlepsze są pieniądze choć to mało oryginalny i wyszukany sposób obdarowania.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent do mieszkania."

Przewiń na górę