• Autor
    Odp.
  • Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    każdy przyniesie czajnik i z prezentu robi się kłopot.
    Mimo wszystko najlepsze są pieniądze choć to mało oryginalny i wyszukany sposób obdarowania.

    Solek, nie panikuj 😆 może kwiaty przyniosę, albo jakiż unikalny pieniądz 🙄
    a może zapach zamknięty w czarodziejskiej szkatuleeee, cooo? :-

    hej! Mała…

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Kasa na parapetówkę – to chyba nie najlepszy pomysł. Jeszcze się z tym nie spotkałam.. ale można na nielicznych imprezach tego typu byłam.

    mastylla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Bądź orginalna i zrób prezent sama. Pobaw się np. w decoupage 🙂 Szkatułka, butelka, skrzynka na klucze ozdobione tą techniką mogą być naprawde fajnym prezentem. Tym bardziej dla siostry. Znasz jej gust i upodobania… I ta frajda że dajesz cos naprawde od siebie 🙂 w linku tutorial 🙂

    [usunięto_link]

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    termometr zewnetrzny:)my ciagle nie mamy i jak zrobimy parapetowe, to bedzie pierwszy na liscie prezentow;)

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Ja pamiętam, że dostałam na parapetówkę komplet eleganckich sztućców od znajomych. Bardzo mi się ten pomysł podobał, tym bardziej, że od dawna z mężem chcieliżmy kupić, tylko zawsze były jakież pilniejsze potrzeby zakupowe 😉

    amonitka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja uważam, że bliskiej osobie warto podarować coż co ma przywodzić miłe wspomnienia np. z wakacji itp okazji. Coż po czym będzie widać, że jest się związanym emocjonalnie i dołożyło się starań by ten prezent wymyżlić:) Fajną sprawą są np poduszki z nadrukami ze zdjęć, kubki np z fotopomysly.pl itd Druga osoba wtedy czuje się wyjątkowo. Kupowałam chrzeżnicy misia i była mega szczężliwa :):):)

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    A ja tam wole praktyczne rzeczy, takie duperele to walne w kąt przy najbliższych porządkach i do niczego mi się nie przydadzą 😛

    avocadoo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    A może ktoż się skusi na takie cudo [usunięto_link], wart każdej złotówki. Posiadając ten czajnik to jak gotować codziennie sobie wodę na kawe czy herbate w „żywej legendzie”. Ferrari wżród czajników 🙂 a tak poważanie fajny pomysł na prezent 8)

    PosterPlate
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jeżli chodzi o ciekawy prezent do mieszkania to może fajnym pomysłem byłaby blacha z motywem z [usunięto_link]? 🙂 Na pewno trwalsza niż tradycyjny plakat 🙂

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Kolejne pierdoły 😛 Nadal uważam mój pomysł ze sztućcami za najlepszy 😉 Zobaczcie jakie te są piękne i od razu ładnie zapakowane [usunięto_link]

    annacyrana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Kawa/Zegar/Kwiatek/Wino – takie uniwersalne przedmioty

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Jeżli to ma być taki skromny prezent, to kwiatek i wino będzie ok 🙂 Można ewentualnie dorzucić włażnie jakiż zegar albo obrus 😉

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    Wino, stojak do win , albo jakiż gadżet do kuchni.

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    albo można też upiec ciacho i dokupić kilka talerzyków i widelczyków deserowych 😉

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Generalnie warto pomyżleć o jakimż fajnym,praktycznym prezencie do nowego mieszkania. Wazon czy atrakcyjna ozdoba która się przyda będzie w sam raz:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent do mieszkania."

Przewiń na górę