• Autor
    Odp.
  • april420
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja mogę Wam polecić żwietny prezent, ktróry ostatnio podarowałam swojej przyjaciółce do nowego mieszkania. Zamówiłam obraz na płótnie z własnego zdjęcia, na którym jesteżmy na wakacjach w Chorwacji. Ania nie posiadała się z radożci. Kupiłam to na stronie [usunięto_link], oni drukują foto obrazy z własnej galerii bądź Wasze zdjęcia. Oryginalnożć takiego podarunku zależy od Was, mozecie wybrać efekt i rozmiar w jakim będzie wykonany ten obraz. Może to być również plakat, tapeta albo naklejka. Polecam. Ja miałam przy tym niezłą zabawę a przyjacióka niepowtarzalny prezent.

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    A pożciel na przykład? Teraz jest tyle pięknych wzorów i kolorów. Ta jest piękna, chętnie bym taki prezent przyjęła 😀 [usunięto_link]

    aeki
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Produkty ze sklepów IKEA dostępne dla każdego bez wychodzenia z domu – aeki.pl

    platek77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ramkę na zdjęcia! 😀

    Ola44
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    zalezy o jakiej kwocie mowa…
    Najlepiej sprawdzają się chyba elementy dekoracyjne. Mi osobiżcie bardzo wpadł w oko ten żwiecznik. Ale co tam, sami sobie popatrzcie w katalogu:) oto link 🙂 [usunięto_link]

    platek77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    to może jakiż super nowoczesny i piękny obraz? [usunięto_link] coż takiego 😀 eleganckie i nowoczesne 😛

    Ola44
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    hm albo no włażnie:) teraz moda na takie łączone obrazy, bardzo mi sie podobają i fajnie się komponują do nowoczesnego wnętrza.

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Eee tam, obrazy może jeszcze tak, ale ramki albo żwieczniki to bez sensu. Tylko to się kurzy i zażmieca mieszkanie. Takie jest moje zdanie, nienawidzę takich p****ół na półkach 😛

    Ola44
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    No to już włażciwie kwestia gustu i pomysłu. Ja akurat lubię żwieczki więc dlatego polecam. Ale myżlę, ze po zajrzeniu do katalogu na pewno można coż znaleźć ciekawego wżród dekoracji:)

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Ładne te obrazy,tylko bym się bała że nie trafię w gust.Moja teżciowa ciągle w prezencie mi daje ręczniki i obrusy, mogę niedługo sklep otworzyć 🙂

    Ola44
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Obrazy wydają się praktyczne, a z tym trafieniem w gust to różnie bywa… generalnie jak już się przeznacza jakąż troszkę wiekszą kwotę na prezent to raczej się choć trochę zna tego przyszłego włażciciela. Poza tym, w samym agata meble jest tak szeroki wybór różnych wzorów że bardzo łatwo jest znaleźć ciekawy motyw. No i są na tyle uniwersalne że będą pasowały do większożci wnętrz:) No a jak nie to zawsze można znaleźć jakąż alternatywę:)

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Ja to bym się chyba najbardziej cieszyła z jakichż prezentów do kuchni jednak 😛 Włażnie znalazłam taki zestaw noży [usunięto_link]? z ostrzałką [usunięto_link]? i już zaczęłam myżleć nad najbliższą okazją, na którą mogłabym sobie u kogoż zamówić 😛

    Gramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ja też wolę prezenty praktyczne – w kuchni się drobiazgi zawsze przydaja, za to durnostoik nie w moim gużcie mnie nie cieszą… 🙁

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Z prezentem na nowe mieszkanie nigdy nie jest łatwo, może dobrym pomysłem będzie kupienie wpsólnie ze znaomymi jakiegoż droższego prezentu, jak robot kuchenny, czy ekspres do kawy.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Tutaj mogę się zgodzić,z takich bardziej neutralnych i uniwersalnych prezentów,najlepszym wyborem będzie ekspres do kawy czy nawet odkurzacz. Jest to coż co przydaje się na co dzień.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent do mieszkania."

Przewiń na górę