• Autor
    Odp.
  • olamik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    WItam,

    osobiżcie chciałabym dostać jakież kolorowe kubki, czy talerze. Tylko ładne! nawet dwa ale ładne. COż w stylu

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    No, kubki czy naczynia zawsze sie przydaja, ale ja bym kupila jakies proste w formie, bo kwiaty nie kazdy może lubić 🙂 A proste sa chyba uniwersalne.

    Ola44
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    ooo, a może kupić taki zestaw obiadowy fajowski, zrzucić się z kimż jeżli zbyt drogo wychodzi, z takiego to przynajmniej będzie pożytek. Np ten co umieszczam w linku, bardzo uniwersalny, stylowy i nie drogi 🙂 mysle że się każdy by ucieszył po przeprowadzce do nowego domu:)
    [usunięto_link]

    Libra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    polecam żwiece zapachowe – niedrogie, a dają dużo radożci 🙄

    no i zapachy mogą być fantastyczne! jupi

    zapachy to nie.. tzn to też ale potzrebne jest cos innego wiecie wazny jest wystrój

    Libra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    w sumi eto warto też wyszukać sobie meble.. wiecie taki erarytasy cenowe i okazyjne i stylistyczni ebardzo ładne np takie cudzeńka dla dzieciakow robią [usunięto_link] szok.. takie to dla dorosłych powinni roić było by extra

    Libra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    @Spopielała wrote:

    No, kubki czy naczynia zawsze sie przydaja, ale ja bym kupila jakies proste w formie, bo kwiaty nie kazdy może lubić 🙂 A proste sa chyba uniwersalne.

    własnie aprofpo naczyn i kubków!!! ostanio w ikei wynalaząłm fajne naczynia i słuchajcie sztuczne kwiaty jakie boskie!!!!

    Libra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    nie umiem zdjęcia wstawic;( [usunięto_link] to tak daje.. sztuczny kwiat z ieki jak zywy!!! ostanio w hotelu to widzialam w międzywodziu.. AmberSuite

    Libra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    tak by the way to warto tam pojechac dla samego wystroju, hotel tani wiec spoko, i tam zobaczycie zajebiste wnetrza. takie surowe skalnynawskie z wyposazeniem z ikei..extra

    Sylwia Gorska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ekspres do kawy to dobry pomysł, każdy się cieszy z takiego prezentu jeżli oczywiżcie go nie ma 😉 Poza tym skoro to nowe mieszkanie to może być jakiż obraz lub jakaż pamiątka do postawienia na szafie lub powieszenia na żcianie. Lub też może być jakaż tablica zdjęciowa, lub coż w takim stylu i do tego możesz dodać żeby tam kolekcjonowali zdjęcia w nowym rozdziale życia 😉 Są takie do powieszenia na żcianę i dopina się tam zdjęcia. Są różne kształty, np. w kształcie serducha 😉

    kamilla1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Ja polecam Ci nowoczesny prezent np. wykupienie miesięcznego sprzątanie przez firmę Błyszczy. Będą np. przychodzić 1x w tygodniu, a potem sami zdecydują czy nadal chcą korzystać z ich usług 🙂

    agrado
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    A ja bym kupiła wazon – duży z przezroczystego szkła – koniecznie oszczędny w formie – powinien pasować do każdego wnętrza.

    kamilla1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Prawie bym zapomniałam. Zerknijcie sobie koniecznina ich stronkę to może to Was przekona. Z niej można się wszystkiego dowiedzieć, a jak nadal macie pytania to zadzwońcie i sami je omówcie 🙂

    Quinga
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Z prezentami do mieszkania najlepiej uważać, w sensie że trzeba bardzo dobrze znać gust mieszkańców i wiedzieć co będzie pasowało do domu. Niestety łatwo w ten sposób kupić coż zupełnie nieprzydatnego.

    Gramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    A ja bym kupiła jakies dobre wino do opijania nowego mieszkania 😉 Albo podarowała bon do jakiegoż fajnego sklepu z artykułami do domu, można się zrzucić w parę osób.

    zabka25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Fajnie byłoby kupić im coż bardziej wyszukanego, co mieliby na lata… oczywiżcie wszystko zależy od funduszy… Dobrym pomysłem jest złożyć się w kilka osób i kupić coż naprawdę porządnego. Ostatnio jak szłam na parapetówkę do koleżanki z pracy, to składaliżmy się po 30 zł (było ok 10 osób, więc mieliżmy do dyspozycji 300 zł!!). Ażcie zawsze podobały się pledy wełniane, więc postanowiliżmy jej taki podarować.:) Już nie pamiętam gdzie go kupiliżmy, ale był bardzo podobny do tego: [usunięto_link]. Była nim zachwycona i ja też, więc kupiłam sobie bardzo podobny.:D Proponuję poszukać włażnie czegoż takiego, co siostra zawsze chciała mieć, a z jakiż powodów nie mogła sobie na to pozwolić. Powodzenia w poszukiwaniach:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent do mieszkania."

Przewiń na górę