• Autor
    Odp.
  • rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Ja jestem zdania,że sprawdzają się żwiece zapachowe 🙂

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Ja jestem zdania,że sprawdzają się żwiece zapachowe 🙂

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Ostatnio obrus dałam na prezent.

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem najlepiej jeżeli będzie to coż praktycznego,nawet dodatek czy ozdoba,ale taki który faktycznie przyda się do nowego mieszkania,zobaczcie na euro-zakupy,chętnie pomożemy i doradzimy:)

    remadan54
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Moim zdaniem żeby kupować komuż prezent do mieszkania, trzeba znać zarówno dobrze mieszkanie jak i gust osoby, którą obdarujemy. W tym przypadku bardzo łatwo o mocno nietrafiony prezent.

    WeraW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Najlepiej praktyczne rzeczy nawet typu noże czy np ramki na zdjęcia, a jeżli nie zabardzo znamy gust osoby która nas zaprasza i co lubi to flaszka jest zawsze trafionym prezentem, bądź np szklanki, nie ma szans żeby nie pasowały do wnętrza 😉

    Zeldiax
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Myżlę, że najlepszy będzie jakiż drobiazg. Kwiaty lub duży wazon sprawdzą się doskonale.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Chyba fajnie by było kupić coż praktycznego co sie może przydac w codziennym życiu, czego nie mają 😉

    niobe
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Chyba dobrym pomysłem bedzie zakupienie czegość i praktycznego i ładnego. Moze jakies zasłony do salonu albo ramka na wspólne zdjęcia ? ostatnio spotkałam się nawet z tym, że na parapetówkę, lokatorzy otrzymali od gości zestaw sztućców i kieliszki 😀

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    ostatnio znalazłam bardzo ładne rzeczy np. z drewna na pimpit. pl, warto zerknąć bo jako prezent świetna sprawa

    gox55
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    A może jakiś naprawdę dobry telewizor byłby sensownym rozwiązaniem? To oczywiście zależy kogo na co stać i jak dużo pieniędzy chcemy wydać na tego typu prezent, ale moim zdaniem to się może naprawdę rewelacyjnie sprawdzić. Szczególnie w przypadku, jeśli ktoś nie posiada telewizora lub korzysta ze sprzętu jakiejś starszej generacji. Zalecam więc poszukać sobie w Internecie na ten temat. Myślę, że bez problemu każdy coś dla siebie znajdzie w tym obszarze tematycznym 🙂

    Karolinn
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A może sztuka współczesna? W internecie można kupić bardzo ładne prace młodych artystów. Ostatnio znalazłam bardzo fajny photostore, który ma takie, które mi sie bardzo podobają Wallartnow.eu
    Ten najbardziej, ale i inne są ciekawe Wallertnow.eu

    gox55
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Jeszcze do mojego poprzedniego posta – dobrym rozwiązaniem mogłoby być na przykład coś z tego parkfm.com.pl/telewizor-do-3000-zl/

    Euro_chem
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Wszystko zależy od budżetu jaki posiadasz na zakup prezentu na nowe mieszkanie ale tutaj jestem zdania by było to coś praktycznego co sprawdzi się na co dzień. Może coś z zakresu ozdób lub dekoracji?

    Wiktoria Baran
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja z mężem na parapetówkę dostaliśmy 2 komplety pościeli + narzutę z Room99. Niespotykane nowoczesne wzory pięknie się prezentujące i nadające pomieszczeniu przytulności! My takim prezentem byliśmy zachwyceni!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent do mieszkania."

Przewiń na górę