• Autor
    Odp.
  • Bru-netka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja bym nie chciała wazonu, jak już to kwiaty w fajnej donicy.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Komplet sztućców jak najbardziej tak. Tego nigdy za dużo 🙂

    Bru-netka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Faktycznie , tylko gustowny . Ja kiedyż dostałam łyżeczki które wyginały się pod wpływem ciepła:)

    kasia82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Wazon, jakiż kwiat, lub jakaż osodoba. Ale najlepiej aby była to przydatna rzecz 🙂

    Ulka89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ręczniki.

    ZapachLuxusu_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Wszystko to co praktyczne,może np jakiż zapach który zawsze będzie żwieży i wprowadzał w dobry nastrój? To bardzo fajny pomysł.

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    A może biorąc pod uwagę, że zestaw sztućców to jednak spory wydatek, lepiej kupić zestaw porządnych noży. Komplet powinien się zamknąć w ok. 300zł 😉

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Wpisz sobie w googlach opinie o tych wyprzedażach – podobno same podróbki :(. Też byłam mile zaskoczona cenami i oferta ale poczytaj to Ci się odechce zakupów.

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Wiesz, Twoja opinia to też jakby nie patrzeć opinia znaleziona w sieci, więc może idąc za Twoim przykładem lepiej jej nie ufać 😛

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    To w temacie napiszę jeszcze, że co do sztućców, to się w pełni z Tobą zgadzam. Sama nie kupiłabym sobie zestawu za 1000 zł, chociaż wiem, że to adekwatna cena, ale w ramach prezentu chętnie przyjmę, np. takie Gerlachy [usunięto_link]. Ciekawe czy takie sztućce można w ogóle myć w zmywarce… Chociaż od żwięta używane to można nawet ręcznie wypolerować 😉

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Co do opinii – to są takie którym można ufać bądź nie, ale kiedy w każdym wątku o tym sklepie 90% osób pisze, że to oszużci którzy sprzedają chińskie podróbki i nawet w regulaminie (mają/mieli) że rzeczy sprzedawane mogą być podobne do tych na zdjęciach to ja bym się po prostu zastanowiła nad wydaniem pieniędzy :).

    Ma23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Ja do mieszkania dostałam filiżanki i się z nich cieszę.

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    I o to chodzi, żeby sprawiać radożć prezentami 😛 Krótko i na temat 😉

    michalina92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    żwietne rzeczy możecie znaleźć w fabryce form i czerwonej maszynie. dwa sklepy online. maja super design;]

    ZapachLuxusu_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Myżlę, że idealnym prezentem była by ekskluzywna żwieca zapachowa lub zapachowy dyfuzor. Nie dożć, że roztocza piękna woń w mieszkaniu to jeszcze będą się ładnie prezentować.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent do mieszkania."

Przewiń na górę