• Autor
    Odp.
  • jamnik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    U nas sprawdził się taki regał na wino np taki pinus-shop.com.pl/regaly-i-stojaki/257-regal-drewniany-na-wino-plaster-miodu-52x52x52-cm-317100. Pomysł wydał się fajny i taki też był. Nowe mieszkanie to i winkiem świętować trzeba 🙂

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    W Empiku online zrobili teraz promocje na ramki, więc może tam kupcie?

    Tylko oczywiście od razu dajcie z foto, bo sama ramka to trochę lipa.

    Prezent tani, a przynajmniej ciekawy.

    Agatkkkaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ekspres do kawy to by było coś, tylko ze to drogi interes

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    A znacie Sklep Afrykański? Mają piękne dodatki do mieszkania – stworzone własnoręcznie przez afrykańskich artystów – moim zdnaiem idealny prezent, szczególnie dla takich pasjonatów podróży jak ja:) 😉

    nikosia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    My niedawno podarowaliśmy obrus (który miał trafić oryginalnie na nasz stół) teściowej i jest zachwycona. Oczywiście przy mnie się do tego nie przyzna, tylko od męża to wiem 😀 z dajar.pl braliśmy chyba, mają tam zresztą spory wybór wszystkiego do domu

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Prezent dla teściowej to nie lada wyzwanie 😀 . Zawsze mam dylemat co kupić i zawsze długo oglądam różne rzeczy w sklepach zanim się zdecyduję. Niedawno na urodziny kupiłam jej dużą formę do pieczenia ciast w sklepie dr. oetkera, do tego rózgę i sitko z kolekcji retro oraz kubek z napisem Jaka fajna mama. Teściowa była wniebowzięta a ja odetchnęłam z ulgą, że znów udało mi się zrobić jej przyjemność. 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Prezent do mieszkania."

Przewiń na górę