• Autor
    Odp.
  • anetta01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Ja też kiedyż powiedziałam sobie: Koniec biadolenia, wyjdź stara do ludzi, zabaw się. I co? I nic. Byłam, pogadałam, pożmiałam się, pobawiłam. I znów jest to samo.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja nie mam nikogo- w sensie, że nie mam chłopaka. Ale samotna się nie czuję. Może czasem jak wszyscy gdzież wychodzą, mówią o swoich miłożciach. A ja siedzę wieczorem sama przed tv. Ale mam znajomych. świetnie się z nimi czuję i bawię. Dlatego taka samotna nie jestem. Chociaż lubię czasami pobyc sama i pomyżlec

    Patrycja07
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Każdy potrzebuje czasami pobyć sam ze sobą. No ale ile można?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja mogę długo, ale nie na okrągło.

    elfilka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Wiem jedno, na siłę nie znajdzie się miłożci. Już byłam raz na „siłę” w związku bo bałam się być singielką i obiecałam sobie, że to był ostatni raz. Może jestem naiwna, ale wiem, że mój Książe sam mnie znajdzie, a jak się zjawi to od razu będę wiedziała, że to ten. 😉

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Samotnożć sama w sobie nie jest taka zła.Okropna jest dopiero nieodwzajemniona miłożć…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A wiecie czego ja się boję? że znajdzie się wkońcu ktoż,w kim się zakocham 😯 a w dalszym ciągu będe wojować i zapierać się rękami i nogami przed związkiem 😕 Ja tak bardzo kocham wolnosc,że ktos kiedyż może mieć ze mną problem… 😉 ale uporałam się z pewną sprawą-byłam w knajpie z kumpelą i jej chłopakiem,który notabene kiedys się ze mną spotykał,poznał ja i były problemy 😉 a jeszcze niedawno nie wyobrażałam sobie takiej sytuacji 😀 Ale jestem tak pozytywnie nastawiona do żwiata ostatnio,że jakos niemogłam w tej sytuacji dostrzec problemu… 😀

    elfilka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Jakoż nie potrafię wyobrazić sobie siebie w takiej sytuacji. Ala znając życie gdybyż go kochała to niemogłabyż znieżć tego. Przekonałam się, że po rozstaniu dopiero zauważamy co czuliżmy do tej osoby. Ja wczeżniej nie wyobrażałam sobie życia bez niego, ale jak się rozstaliżmy to bardzo szybko doszłam do siebie. Nie robią na mnie wrażenia prezenty od niego, wspólne fotki itp. Jak patrzę wstecz to nie tęsknię za żadną chwilą z tamtego okresu. Teraz wiem, że to nie był ten;)Mogę tylko mu podziękować, że pozwolił mi odejżć. Jestem wolna i szczężliwa 😛

    anetta01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    A ja już jestem gotowa na związek. Do tej pory tylko biadoliłam a nic nie potrafiłam z tym zrobi. W końcu postawiłam krok przed siebie i zamieżciłam swoja ofertę matrymonialną na [usunięto_link] Na tej stronie chodzi o prawdziwe związki a nie o randki i mam nadzieję, że to będzie strzał w dziesiątkę.

    Patrycja07
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Bardzo się cieszę, że podałaż ten adres. Ja też już nie mam żadnych wątpliwożci. Umieżciłam ofertę na [usunięto_link] . Fajna jest usługa typu VIP. I włażnie na nią się zdecydowałam.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja bym się bała tak nawiązywać znajomożci, raz się przejechałam.

    elfilka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Znajomożci przez internet to temat rzeka. Ja mam za sobą parę spotkań z neta. Jedna znajomożć przerodziła się 3-letni związek, który zakończył się niedawno. Z drugim chłopakiem przyjaźnię się i tej pory. Jest naprawdę żwietnym kumplem, wie jak mnie na duchu podnieżć. Ostatnio znowu chciałam nawiązać jaką znajomożć przez neta, ale niestety trafiłam na jakiegoż psychola. Nie doszło do spotkania, a on już myżlał, że jestem jego własnocią. Zakończyłam to szybko. Na szczężcie on też dał mi spokój. Tak więc jeżli chodzi o mnie to znajomożco przez internet nie wchodzą w grę.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Miałaż szczężcie, że nic się nie stało.

    anetta01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Tak wiem, że to może byc różnie, ale tutaj jestem pewna, że napisze do mnie tylko mężczyzna, który spełnia moje oczekiwania i jest zdecydowany na trwały związek. W tym serwisie nie każdy ma dostęp do mojego maila. O wszystkim sama decyduję więc jestem spokojna.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Sprawdzony portal to podstawa.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " samotne kobiety"

Przewiń na górę