• Autor
    Odp.
  • Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    😀

    Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Każda z nas zastanawia się nad kupowaniem bielizny przez internet, zwłaszcza jeżli znajdzie jakiż fajny sklep. ja też miałam początkowo wątpliwożci jak zaczynałam kupować bieliznę w sklepie koronka.pl. Ale byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, bo jest tam bardzo duży wybór i szybko wysyłają zakupiony towar, a to jest bardzo ważne, bo przecież nikt nie lubi czekać na nowe rzeczy:)

    Prowadzisz jakiż PR tego sklepu???

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    dla mnie hitem jest ostatnio bradea.

    darmowa wysylka, dosyc duza oferta w moim rozmiarze, swietna, mila kompetentna wlascicielka.

    czekam na „po swietach”, bo wlasnie sobie kupilam wreszcie biustonosz pod jasne buzki.

    Choko_Jazz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 95
    • Stały bywalec

    Zajrzalam z ciekaowosci na BRADEA
    Bardzo ladna bielizna , osobiscie nigdy nie zamawialam przez internet.
    Troche sie boje ze nie trafie z rozmiarem 🙄

    Choko_Jazz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 95
    • Stały bywalec

    No masz racje, ale wlasnie rzecz w tym ze jestem ze tak powiem niewymiarowa 😆
    Zaryzykuje, zamowie, i zobaczymy 8)

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    A nie wydaje ci się, że to nie wynika ze złych intencji, a z winy producentów? To zonaczenia na stanikach są często źle wymierzone.

    Rozumiem o co Ci chodzi – staniki się rozciagaja itp. więc lepiej kupić nieco węższy, jednak na moją figurę ten opis dobrze się sprawdził.

    Ponadto sklep chyba nie myżlał tylko o swoich produktach (do M jak piszesz), ale ogólnie o tym aby pomóc dziewczynom, które mają problem z doborem bielizny.

    W sumie to cięzko mi powiedzieć czy rozmiarówka w przypadku innych rozmiarów się nie sprawdza – kupuję tylko jeden i to całkiem mały 🙁

    Tak, czy tak, podoba mi się, że na stronie sa podane rozmiarówki różnych producentów, które można porównać.

    Pozdrawiam ciepło wbrew pogodzie 🙂

    Lariesse
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Hej!
    napisałam na post bielizna męska nazwy sklepy które są super jeżli chodzi o wybór i obsługa oczywiscie w jednym z nich sa dla kobiet takze bielizne.

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    A ja pojechałam coż w tym sisi odebrać osobiżcie, jakąż haleczkę czy coż, nic ekstremalnego i jak zaczęłam oglądać tę bieliznę erotyczną która tam wisiała to się nieźle napaliłam i przekonałam do kupna kilku kompletów. zajefajna jest!! Ale musiałam zobaczyć na własne oczy bo wczeżniej jakoż mi to do głowy nie przyszło 🙂

    eliza_eliza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    od paru miesiecy kupuje bielizne w internecie. jest duzy wybor, ceny o wiele nizsze niz w tradycyjnym sklepie i nie musze wszytkiego przymierzac 🙂 bo to czasem jest mega meczace.
    przyzwyczailam sie do zakupu bielizny w:
    ***

    ja kupowałam koszulki i gorset firmy livia corsetti – polecam, dobry materiał i ceny spoko!! sklep tez rzetelny, powiadamiaja o stanie realizacji, odpowiadaja na pytania, odzwaniaja

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    @Królinia wrote:

    A ja pojechałam coż w tym sisi odebrać osobiżcie, jakąż haleczkę czy coż, nic ekstremalnego i jak zaczęłam oglądać tę bieliznę erotyczną która tam wisiała to się nieźle napaliłam i przekonałam do kupna kilku kompletów. zajefajna jest!! Ale musiałam zobaczyć na własne oczy bo wczeżniej jakoż mi to do głowy nie przyszło 🙂

    Serio , mozna podejsc i odebrac osobiżcie ?
    A gdzie dokładnie to jest, bo w sumie jak można zobaczyc ,podotykac to zawsze łatwiej jest cos wiecej dokupic.

    mika300
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Trzeba przyznać, że sklepów internetowych z bielizną jest naprawdę dużo teraz. I jest się z czego cieszyć! Bielizna można też kupić na Allegro.

    Ja kupuje tylko na Allegro, nie tylko bielizne zresztą. Od dłuższego czasu kupuje tylko u jednego ze sprzedawców i mam już spore rabaty 😀 A bielizna jest super 😀 Mój zawsze 😯 zaczynałam od takiej po prostu ładnej i troszkę przeżwitującej tu i tam, z czasem się juz przełamałam i teraz takie super sexy wdzianko przynajmniej raz w miesiącu sobie sprawiam. Efekt murowany

    mika300
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Eliza, włażnie też upodobałam sobie Livię Corsetti 🙂 Ale trochę drożej w tym sklepie, który polecasz. U mojej jest nawet 10zł taniej na niektóre modele.
    ****
    Jakożć rzeczywiżcie jest super.

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Serio , mozna podejsc i odebrac osobiżcie ?
    A gdzie dokładnie to jest, bo w sumie jak można zobaczyc ,podotykac to zawsze łatwiej jest cos wiecej dokupic.[/quote]

    Jakoż na Pradze gdzież ale ja wolę osobiżcie odebrać. Ale bez kitu, zawsze wtedy coż dokupuje 😀 Więc może lepiej jednak zamawiać przesyłkę? 🙂 Z podotykaniem to tak wiesz, żrednio, bo większożć kompletów jest żlicznie zapakowana a nie wiszą na wieszakach i się nie kurzą jak w zwykłym sklepie, że każdy może dotknąć a ty to potem nosisz…

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    No tak masz racje, rzeczywiscie to jest plus,kiedy mozesz namacalnie sprawdzic to co chcesz kupic, zwłaszcza ze chodzi tutaj o bielizne.

    Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    tez polece kinge

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sklep z bielizną"

Przewiń na górę