czy torebka jest najlepszą przyjaciółką kobiety?

  • Autor
    Odp.
  • mrorka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    A, że do torebek trzeba butów… 😉

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    No tak.. Do każdej torebki musimy przecież dopasować również buty,wiec to dodatkowa przyjemnożć;) ja tez bardzo je lubię,a akurat damskim obuwiem zajmuje się na co dzień,wiec możemy pomóc i doradzić w tej kwestii:)

    kaska_marzec
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jeżli chodzi o sklep internetowy z torebkami to ja polecam torbaba.pl
    Zamówiłam u nich naprawdę fajny kuferek
    Mają wszystkie torebki do 100 zł.
    jupi

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    A jak jest z ich jakoscią? Bo często słyszy się o torebkach które są tanie,natomiast jakożć też nie imponuje niczym specjalnym,wiec czekam na szczegóły. Może ktoż już tam kupował i napisze swoją opinie?

    monia86
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Torebka i buty – zdecydowanie 🙂

    monetka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Czy jest najlepszą przyjaciółką? Sama nie wiem, w każdym razie bez niej byłoby bardzo trudno egzystować :).

    anna100
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Nie wyobrażam sobie wyjżcia z domu bez torebki, czuję się wtedy jak bez ręki 😛 Mam ich już dożć sporą kolekcję ale ciągle mi mało 😉

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Torebka jest jedną z najlepszych przyjaciółek kobiety,towarzyszy nam niemal cały czas podczas każdego wyjżcia czy to do pracy czy na spotkanie ze znajomymi,zakupy- bez niej chyba nikt nie wyobraża sobie wyjżcia gdziekolwiek,więc jest dużo racji w tym co piszemy, o takiej przyjaźni:)

    greopiator
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Czasem myżlę, że torebka jest jedyną przyjaciółką kobiety:)

    Moje-ezakupy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Są także inne rzeczy które można uznać za najlepsze przyjaciółki,w tym także buty czy kosmetyki,więc to już kwestia priorytetów i tego co nam najbardziej się podoba,ale faktycznie jest w tym sporo racji:)

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    ja tez mam sporo torebek i ciagle mi malo i malo i malo :D:)

    Lisiczka202
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    A co dziewczyny sądzicie o takiej torebce jak [usunięto_link]? Myżlę, żeby sobie taką na żwięta „zamówić” 😉

    wiking
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Mi się żrednio podoba. Zaskoczę was ja nie lubię nosić torebek, jeszcze takie przekładane przez ramię zniosę, ale z takimi na jedno ramię albo do ręki jest mi strasznie niewygodnie.

    Alessa55
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Moim zdaniem torebka to jeden z najważniejszych elementów 🙂

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Mi się żrednio podoba. Zaskoczę was ja nie lubię nosić torebek, jeszcze takie przekładane przez ramię zniosę, ale z takimi na jedno ramię albo do ręki jest mi strasznie niewygodnie.

    Takie do reki są najbardziej kobiece, ale rozumiem cię, też czasami wolę luz i wygodę, ale jednak wciaż chce mieć cos ładnego, dlatego ja zamówiłam worek-torbę „Noż mnie”. Wybrałam wzór ze sklepu, ale mozna nawet zamówić uszyty na zyczenie, bo to są handmejdy, szyte w Polsce w małych ilożciach, więc nie masówka jak Deichman, że każdy ma taką.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy torebka jest najlepszą przyjaciółką kobiety?"

Przewiń na górę