• Autor
    Odp.
  • Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    tak czytajac wasze wypowiedzi co do niektorych osob nie dziwie sie ze saa efekty jojo , po prostu wiele osob nieumiejetnie sie odchudza!!!
    w dodatku cierpi na tym wasz organizm a juz nie mowiac co bedzie pozniej!!! trzeba umiec sie odchudzac ja nie preferuje zadnego odchudzania bo cwicze na mase-miężnie ale interesuje sie dietetyka i fitnesem wiec wiem jak jest.

    Demdi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Po prostu tkankę tłuszczową zamieniasz na miężniową i dlatego nie tracisz na wadze.

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    nie da sie zamienic tkanki tl na miesniowa po prostu najpierw sie spala tlusszczyk a potem duuzo treningow trzeba zeby byly miesnie a do tego odpowiednie odzywianie.

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Wystarczy odstawic cukier i slodycze i juz sie chudnie….. 😀
    Juz od miesiaca nie jem zadnych slodyczy, a cukru i tak nigdy nie uzywalam i schudlam 4,5 kg. Teraz juz stoje w miejscu-cale szczescie, bo ja wcale nie chcialam schudnac, musze odstawic slodycze i tluszcz ze wzgledow zdrowotnych. Najwspanialsze jest to, ze mnie w ogole do slodyczy nie ciagnie. 😀

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja nie potrafię odstawić słodyczy,fast foofdów i chipsów 😆 no i brzuch rożnie… 😕 wiem,że jeszcze dłuuugo mogę sobie na to pozwolić,ale moje cudowne włażciwożci się skończyły i niestety przybieram masę 🙂 Cóż…czas się przełamać i zacząć uprawiać sport,bo ciało mam jakies takie mało jędrne.. 😕 Poczyniłam juz pewnien krok w tym kierunku i postanowiłam się wspinać 😀 Polecam,bo każdy mięsien pracuje przy tym a i rozciągnąć sie mozna 😀

    PiErCiNg
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    Ech… A ja po weselu przytyłam 3 kg 😮 😯 👿
    teraz już mam 1kg za sobą, ale cała moja wakacyjna dieta w jednym momencie poszła na marne… Do wymarzonej wagi zostało mi 8kg… Ratunku, mam już dosyć 🙁 🙁 🙁

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Mozesz zjesc ziemniaki z kalafiorem, brokulami, marchewka itd, albo mieso z kalafiorem …itd, ale nie ziemniaki z miesem!
    I jeszcze jedno: LODY to tabu dla ciebie. Gorsze od slodyczy. Jezeli sie odchudzasz, to nie wolno ci jesc lodow, ewentualnie „kolorowa wode zamrozona”-sa takie lody dla dzieci, ale raz w miesiacu. Pij 3 litry wody dziennie i zrezygnuj calkowicie z cukru i slodyczy. Ogranicz tez tluszcze. To wszystko. Sport przeciez uprawiasz…

    Swieta racja. Jak jesz warzywa to warywa, jak mieso to dolacz do tego jakas salate czy cos w ten desen, nie mozna dorzucac do tego kalafiora, kukurydzy i itp.

    pokahontaz1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ruch na żwieżym powietrzu 😉

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Mozesz zjesc ziemniaki z kalafiorem, brokulami, marchewka itd, albo mieso z kalafiorem …itd, ale nie ziemniaki z miesem!
    I jeszcze jedno: LODY to tabu dla ciebie. Gorsze od slodyczy. Jezeli sie odchudzasz, to nie wolno ci jesc lodow, ewentualnie „kolorowa wode zamrozona”-sa takie lody dla dzieci, ale raz w miesiacu. Pij 3 litry wody dziennie i zrezygnuj calkowicie z cukru i slodyczy. Ogranicz tez tluszcze. To wszystko. Sport przeciez uprawiasz…

    Swieta racja. Jak jesz warzywa to warywa, jak mieso to dolacz do tego jakas salate czy cos w ten desen, nie mozna dorzucac do tego kalafiora, kukurydzy i itp.

    Chodzi tylko o to, ze nie mozna jesc ziemniakow z miesem. Ziemniaki z dodatkami, lub mieso z dodatkami-bez ziemniakow.

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    ja nie jem wogole ziemniaków ….i da sie jakos zyc 😉 zamiast nich jem sałatke z miesem i tak dalejj….nie jadłam tez chleba ale nie wytrzymałam hehe

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    pierwsze slysze ze nie mozna jesc ziemniakow z miesem….!!!
    ziemniaki to zrodlo wegl a mieso to zrodlo bialka wiec to dobre polaczenie i oczywiscie jesli ziemniaki nie sa oblewane tluszczem!!!!!

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Daj spokój z tym tłuszczem! Dzięki takim poradom wiekszożc tutaj nie potrafi się odchudzić! Będą teraz wpieprzać bułki i kartofle i pić mleko niskotłuszczowe bo to przecież bez tłuszczu więc można. Obiektywny fakt – ziemniaki to jedno z większych gówien jakie może jeżć człowiek!!!

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    wiesz widze ze masz dziwne wypowiedzi… nieuzasadnione…

    jesli chodzi o polewanie ziemniakow tluszczem to owszem ale tylko jesli to oliwa z oliwek a nie zwykly olej roslinny-O TO MI CHODZILO!!!

    co do ziemniakow to upieram sie przy swoim bo ludzie od lat jedza ziemniaki i jak wiadomo od ziemniakow sie nie tyje,,!!!!

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Wystarczy odstawic cukier i slodycze i juz sie chudnie….. 😀

    Ja nie jem slodyczy, nie slodze herbaty a i tak nie trace na wadze .Heh 😕

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    to ze nie jjesz slodyczy i nie slodzisz herbaty to nie znaczy ze od razu bedziesz chudla , jest wiele bledow jakie popelniacie nie wiedzac o tym.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dlaczego NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ??? :("

Przewiń na górę