• Autor
    Odp.
  • Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Polećcie jakiż dobry kolor lakierów w odcieniach żółtych, takich typowo wiosennych. Ale lakier ma być naprawdę dobry, cena nie gra roli.

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Różnie, dzisiaj bylo na pomarańczowo, słonecznie 🙂

    delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Akurat mam beżowy, ładnie wygląda na opalonej dłoni 🙂 i też nie dobieram lakieru do ubioru, zazwyczaj lakier jest takim akcentem, że pasuje niemal do wsyztskiego. Jedyne co może być przeszkodą, to jakież spotkanie, na którym np nie wypada mieć niebieskich paznokci.

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Ja mam podobną zasadę,czyli też dobieram kolor paznokci do ubioru,a przynajmniej staram sie aby pasował. też ostatnio zauważyłam że modne są takie jaskrawe kolory jak pomarańcz czy słonecznikowy.

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Czyli na czerwono:) Ja w chwili obecnej mam naturalny kolor i myżlę że jest w sam raz na lato,taki najbardziej odpowiedni,aczkolwiek pewnie po jakimż czasie zmienię na French:)

    madzia78
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Bezbarwny lub jasny nie lubię ciemnych, ponieważ ciężko schodzą i widać od razu niedoskonałożci.

    monia86
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Czerwony albo bordowy. Albo ewentualnie nude, kiedy nie chcę, żeby szybko było widać odpryski 😉

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Różne, mam lakiery w wielu kolorach, mój ostatni nabytek to lakier Golden Rose kolor 102, z tej nowej serii rich color, fajny kolorek, w sam raz na jesień

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    obecnie mam czerwone bardzo lubię ten kolor.
    a maluję z reguły na zdecydowane kolory

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    dziż kolezanka pomalowala mi na niebieski pastelowy a na ogol używam bardzo jasnego rozu.

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Różnie, teraz na jesieni bardziej stonowane szarożci itp., uwielbiam z Golden Rose kolor 113 🙂

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    najbardziej lubię kolory „naturalne”. np. manicure japoński fajnie się u mnie sprawdza, bo paznokcie ładnie wyglądają, a przy okazji są odżywione.

    beti27s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Mi podobają się fioletowy i różowy, a nie znoszę z kolei malowania paznokci na kilka kolorów. Moim zdaniem to przeczy zasadą estetyki.

    Salon Mistique
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [attachment=0:129ydm3d]pazurki_fb.jpg[/attachment:129ydm3d]Głównie bazujemy na Hybrydach, ale czasem i manicure robimy.
    Jak wam się podobają te?

    idealnabyc
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja maluje paznokcie lakierami hybrydowymi.. i aktualnie mam złote

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " na jaki kolor malujecie paznokcie?"

Przewiń na górę