• Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 2184
    • Ekspert

    Ja też wyczyniałem w kuchni różne dziwne rzeczy, zwłaszcza w głębszej przeszłożci, bo teraz z uwagi na samodzielne mieszkanie podkształciłem sie sporo i nawet mam zestaw calkiem udanych danek. 😉

    Zazwyczaj miałem kłopoty z proporcjami składników lub… zapominałem czegoż istotnego dodać. Z tego co naprędce pamiętam najgorzej wyszło mi pieczenie kotletów mięsnych panierowanych. Otóż wiedziałem, że trzeba jej otoczyć jajkiem, ale pominąłem tartą bułkę. Odpadały od mej pieczeni jakież dziwne strupy 😆

    Inne me niedoskonałożci kuchenne to: przesalanie, niedocukrzanie, nawalenie za dużo mąki do startych ziemniaków przez co moje placki ziemniaczane przypominały kawałki twardej blachy, no i… myliłem warzywa, np, por z selerem 🙄 Ale teraz już się wycwaniłem i idzie mi wszystko coraz bardziej git. Nawet moje Maleństwo zje czasem cosik z mej ręki 😀

    zamira
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    a jak powstają Twoje dania? zupełnie od podstaw?

    pantofelek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Inne me niedoskonałożci kuchenne to: przesalanie, niedocukrzanie, nawalenie za dużo mąki do startych ziemniaków przez co moje placki ziemniaczane przypominały kawałki twardej blachy, no i… myliłem warzywa, np, por z selerem 🙄 Ale teraz już się wycwaniłem i idzie mi wszystko coraz bardziej git. Nawet moje Maleństwo zje czasem cosik z mej ręki 😀

    łeee to normalne raczej. Początki są zawsze trudne…ale jak się znajdzie juz swój smak wtedy to już z górki 😉

    zamira
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    tak tak, trzeba tylko pożwięcić na to trochę czasu 🙂

    Radek82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    O, dawno nie zagladalem a tu widze dziewczyny ciagle gotujecie:) ja ostatnio rybke preferuje, co o tym sadzicie?

    pantofelek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Tia 🙂 a że rybka lubi pływać… 😀

    Radek82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Hehe, niektorzy tylko o jednym, a mnie poprostu chodzi o jakies pomysly, gotowe, lub troche bardziej wyrafinowane….

    zamira
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    rybka zdecydowanie tak a zwłaszcza w piątek 🙂

    pantofelek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Ja ostatnio…coż takiego przyrządziłem …tylko zamiast mażlanej dałem mintaja 🙂
    [usunięto_link]

    zamira
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    o kurde jak sporzałam na to zdjęcie to aż mi żlinka pociekła 🙂

    Radek82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    No ja dzisiaj poprostu usmazylem fileta, ale ten pomysl, hmm, czemu nie. Moze za tydzien, a jutro watrobka:)

    pantofelek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    No ale jescze nie słyszałem żeby było coż takiego jak: „pomysł na: wątróbkę wieprzową” 😀

    zamira
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Na wątróbkę? No to nieźle 🙂 Do takich rzeczy to chyba nie potrzeba wielkich pomysłów 🙂

    pantofelek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Wiesz jak ktoż wodę potrafi przypalić to potrzeba 😉

    zamira
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    nie no bez przesady 🙂 w dzisiejszych czasach są czajniki elektryczne, które same się wyłączają 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nie umiem gotować :/"

Przewiń na górę