Włosy suche, matowe i wypadające jak sobie z nimi radzić???

  • Autor
    Odp.
  • Zuzanna25
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Może ktoż zna sposób na to jak odżywić włosy, które są bardzo suche, nie dają się układać?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jeżli zadbasz o prawidłową dietę stan skóry i włosów się poprawi zdecydowanie. O kosmetykach to do kobiet:)

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Sama nie próbowałam, ale moja znajoma poleca odżywkę Wax – podobno żwietnie odbudowuje zniszczone włosy

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    sama dużo próbowałam kosmetyków.. na razie używam maseczki z elseve… jak dla mnie po niej włosy miłe w dotyku i od razu miękkie i ładnie błyszczą.. używam dwa razy na tydzień…a do codziennego mycia używam dodatkowo odżywki wzmacniającej włosy…
    wiem,że dobrze sprawdzają się nabłyszczacze.. tylko nie można przesadzić..:)żeby nie wyglądały jak nie umyte:P

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    @panirewolucja wrote:

    Ja czytałam ostatnio o nowej serii kosmetyków regeneracyjnych NU’FUSION Hair Technology od Eris [usunięto_link] Podobno żwietna do zniszczonych włosów, ale sama jeszcze nie próbowałam…

    Zapowiada się całkiem dobrze:) Ciekawe , czy zasługuje na swoją cenę…

    Zuzanna25
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Moje włosy przyzwyczajają się do preparatów, to co skutkowało czasem po prostu przestaje działać.

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Zuzanna25- nie przejmuj się- moje włosy też tak się tak odwdzięczają;) Dlatego teraz dodaję do zwykłego szamponu pantthenolu- jest on popularnym substratem dodawanym do produktów nie tylko do włosów- spróbuj;)

    nastka501
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Spróbuj skrzypowite, mi pomogła.

    mustaf
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Jeżć więcej cynku i żelaza 🙂

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Dowitaminizować sie od żrodka, ale tez i same włosy, mnie pomaga jedwab, ale podobna nie mozna z nim przesadzać, a ja juz się niemal uzależniłam,

    Justynka108
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Na wypadające włosy polecam preparaty ze skrzypu, dostępne w aptekach w szerokim asortymencie. Na suche może pomóc oliwa z oliwek. Podgrzej ją i nanież na włosy (niewielką ilożć!), potrzymaj na włosach ok. 5 minut, następnie umyj głowę i nałóż odżywkę. Kurację powtarzaj raz na jakiż czas.
    [usunięto_link]

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Zgadzam się z Kowalem. Zadbaj o odpowiednią, zdrową dietę to włosy i paznokcie też będziesz miała zdrowe. Są tez przeróżne kosmetyki do pielęgnacji włosów i warto używać. Szampon z odżywką + raz w tygodniu nakładaj maskę głęboko odżywczą na włosy

    wioloo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Najlepsze polskie zioła, np seria szamponów potrójna siła ziół z czarną rzepą lub pokrzywą. Do tego oczywiżcie obowiązkowo odpowiednie odżywki.

    joanna89
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    słyszałam o kuracji z oliwą z oliwek, że po prostu nakłada się ją na włosy zawija w ręcznik lub czepek na parę godzin a potem spłukuje. Nie próbowałam tego może któraż z was tak robiła?

    Sonic
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    nie wiem czy myżlałaż o czymż takim ale moja siostra była na zabiegach na włosy w spa. W salonie CeCe jest taka oferta, zabiegi rozżwietlające, wzmacniające itd, różne. Ona włażnie była na takim i bardzo sobie chwaliła… zresztą było widać że włosy wyglądają dużo ładniej. Nie były już takie sztywne i matowe tylko ładnie się układały i błyszczały. Także może taki zabieg byłby dobry dla Ciebie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Włosy suche, matowe i wypadające jak sobie z nimi radzić???"

Przewiń na górę