• Autor
    Odp.
  • Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 480
    • Pasjonat

    Tak najlepiej, skonsultować się z dobrym lekarzem i niech powie co i jak, a nie zaproponował nic, nie pytałaż go które sa OK?

    ade
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Dokładnie, trzeba było spytać co o tym sądzi, jeżli twierdzi że nie masz kłopotów to po co tabletki?
    Jeżli to chwilowe i nie jest poważnym objawem chorobowym może lepiej na początek zastosować się do zasad higieny snu?
    [usunięto_link]

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 480
    • Pasjonat

    A próbowałaż może przed snem się trochę zmęczyć? Np. iżć pobiegać, zażyć żwieżego potwietrza, to najprostsze i najlepsze sposoby na poprawienie sobie snu 😉

    Lila03
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Bieganie przed snem to genialny sposób. Relaksuje, wycisza, a po powrocie do domu jesteż zdrowo wymęczona i zasypiasz jak dziecko. Przy czym rano wcale nie jest się niewyspanym. Nasz organizm jest stworzony do wysiłku i pamiętając o tym, możemy stosować takie triki 😀

    anielinkaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    szafran wycisza?

    Szafran ma włażciwożci antydepresyjne, poprawia nastrój, dlatego jako składnik suplementu Forsen eliminuje jedną z częstszych przyczyn bezsennożci – depresję i gorszy nastrój.

    ade
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Z tym zmęczeniem nie przesadzajmy, mi się zdarza że nie mogę przez nie zasnąć ale jestem bardzo aktywna fizycznie, wszystko ale z umiarem 😀

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 480
    • Pasjonat

    A to dziwne, bo przeważnie włąsnie po wysilku najłatwiej się zasypia i najlepiej żpi, jak ktoż nie ma ruchu to często potem gorzej sypia 🙂

    Lila03
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Dokładnie tak! Poza tym takie zmęczenie powoduje, że sen jest głębszy, więc organizm lepiej odpoczywa, nie przebudzamy się bez powodu, a to jest niezwykle męczące. Ja na przykład jeżli chociaż raz w nocy się przebudzę, to potem mam zły dzień i jestem ciągle zmęczona.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 480
    • Pasjonat

    Dokładnie, także porządnie się zmęczyć, trochę ruchu i dużo żwieżego powietrza, to zawsze pomaga 🙂

    WhiteMagic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Na mnie te specyfiki z apteki nie działają za bardzo

    ade
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    U mnie poza tabletkami nasennymi mało co działa 😀 a jeżli chodzi o zmęczenie i aktywnożć fizyczną, to utrudnia zasypianie i nie powinno się forsować przed snem. Muszę być względnie wypoczęta i odprężona żeby zasnąć 😕
    [usunięto_link]

    bawarka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Dokładnie, trzeba było spytać co o tym sądzi, jeżli twierdzi że nie masz kłopotów to po co tabletki?
    Jeżli to chwilowe i nie jest poważnym objawem chorobowym może lepiej na początek zastosować się do zasad higieny snu?
    [usunięto_link]

    Włażnie w tym sęk, że nie jest (było) to chwilowe. To raczej przez stres w pracy. Lekarz wspomniał o tabletkach nasennych jako alternatywa, podając Forsen, jako ten najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy. Ja z kolei mogę Wam (już dziż) powiedzieć, że on naprawdę działa. Nie miałam wczeżniej dożwiadczeń z tabletkami – bałam się przede wszystkim tego, co piszą i mówią prawie wszyscy, czyli kolejnego dnia. Ale rano po Forsenie głowa mnie nie bolała ani razu. No i co najważniejsze, odstawiłam go po dwóch tygodniach, gdy już czułam, że mogę zasnąć bez niego.

    agnes_sz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Dokładnie, trzeba było spytać co o tym sądzi, jeżli twierdzi że nie masz kłopotów to po co tabletki?
    Jeżli to chwilowe i nie jest poważnym objawem chorobowym może lepiej na początek zastosować się do zasad higieny snu?
    [usunięto_link]

    Włażnie w tym sęk, że nie jest (było) to chwilowe. To raczej przez stres w pracy. Lekarz wspomniał o tabletkach nasennych jako alternatywa, podając Forsen, jako ten najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy. Ja z kolei mogę Wam (już dziż) powiedzieć, że on naprawdę działa. Nie miałam wczeżniej dożwiadczeń z tabletkami – bałam się przede wszystkim tego, co piszą i mówią prawie wszyscy, czyli kolejnego dnia. Ale rano po Forsenie głowa mnie nie bolała ani razu. No i co najważniejsze, odstawiłam go po dwóch tygodniach, gdy już czułam, że mogę zasnąć bez niego.

    A może mogłaż zasnąć włażnie dlatego, że stres w pracy minął? A nie było to cudowne działanie Forsenu?

    asiek
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 436
    • Pasjonat

    ja mam ostatnio jakiż problem, że wieczorem kładę się spać i jestem nieprzytomna, zasypiam bardzo szybko ale budzę się wczeżnie rano i nie mogę spać 🙁 nie wiem, co robić. próbował ktoż może medytacji?

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    Moje sprawdzone sposoby na stres i bezsennożć to wysiłek fizyczny (nie musi być sport, wystarczy sprzątanie, prasowanie przez godzinę…), dobra, lekka ksiązka przed snem, łyknąć stabliss i wypić wieczorem herbatę typu rumianek czy miętę. Mnie to wszystko pomaga i relaksuje, pomaga zasnąć, a rano budzę się z czystym umysłem i już nie pamiętam, co mnie denerwowało poprzedniego dnia 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co na stres i bezsennożć?"

Przewiń na górę