• Autor
    Odp.
  • [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Niestety to nie to samo. Człowiek potrzebuje czasem poprostu się przytulić czy widzieć że tadruga osoba jest obok. Nie ważne co wtedy robi , ważne ze poprostu jest.
    Głowa do góry berek – zima sie kończy a z nią wszystko co złę 🙂

    berek
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 196
    • Zapaleniec

    Często czujemy się samotni będąc z kimż.
    Tyle, że ta samotnożć jest inna…
    Chyba jestem padnięty bo coż kręcę

    Marta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Samotnożć to stan umysłu. Należy zmienić stan umysłu, a nie walczyć z samotnożcią. Takie moje zdanie.

    berek
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 196
    • Zapaleniec

    Jaki stan umysłu? Jak mam zmienic ten stan kiedy od 2 tyg znow jestem samiuteńki w domu? 👿 co mam wyobrazić sobie krzątającą się żonę????????

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Wyobraźnia berku czyni cuda, tylko nie przesadź bo się zmaterializuje i bedziesz mial w końcu w domu 2 kobiety :haha:

    berek
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 196
    • Zapaleniec

    Wystarczy jedna a dobra ………juz wyobrazilem sobie taka cierpliwa, kochajacą i spokojną zonkę……ale zaraz zaraz nie wyglada jak moja 👿

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Wystarczy jedna a dobra ………juz wyobrazilem sobie taka cierpliwa, kochajacą i spokojną zonkę……ale zaraz zaraz nie wyglada jak moja 👿

    Marzyć każdy może to nie zbrodnia hahahahhahahahahha 😉

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    A tak się zastanawiam gdzie jest Kosteczka i tequila????

    Wszystkim z okazji żwiąt życzę wiele miłożci, radożci i spełnienia marzeń.Mokrego dyngusika i smacznego jajeczka 😉

    katy74
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    coż temat umarł 🙁

    czyżby wszyscy samotni już nie są samotni, to w sumie optymistyczne 😀

    ja niestety jeszcze zaliczam się do samotnych, ale przyszła wiosna i mam nadzieję że i dla mnie zażwieci Słonko

    pozdrawiam wszystkich
    Każka

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Od jakiegoż czasu jestem sama, jest mi z tym bardzo źle, samotnożć – to boli. Chłopak ode mnie odeszedł mając bardzo wiele powodów.Nie będę tutaj pisać o tym co sie stało… ale wiecie co mnie boli? to ze ja nadal Go Kocham… i wiem że On do mnie czuje również to samo (bynajmniej tak mówi) jednak jest własnie ta blokada między Nami… ;( stracił do mnie już całkiem zaufanie… ajj szkoda gadać :((
    pozdrawiam:*

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Żani nie da sie już załągodzic sprawy? wyjasnic wszystkiego???
    czasem miłosc potrafi wszystko wybaczyc – przynajmniej tak sie mówi… no ale skąż sie te przysłowia biora 😛

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Samotnożc to starszne uczucie i nie tak łatwo można je pokonać…
    trzeba wierzyć w siebie, być otwartym na nowe znajomożci, nie można otaczać się murem, bo później trudno znaleźć wyjżcie, furtkę,a przecież mur nadal rożnie i z każdą chwilą otacza nas coraz bardziej…
    Strasznie trudno jest nam walczyć z samotnożcią. Nie mamy nikogo komu możemy powierzyć swoje problemy, porozmawiać …
    Często przyczyną samotnożci jest brak zaufania. A dlaczego tak sie dzieje???
    Nie potrafimy komuż zaufać, bo wczeżniej ktoż inny zranił nas tak bardzo, że pamiętamy to do dziż. Co więc robić???Na to pytanie nie potrafię sobie odpowiedzieć i dlatego w tłumie ludzi zawsze czuję się samotna…
    Nie wiem, być może kiedyż pozbędę się tego uczucia, przezwyciężę strach, zaufam komuż i poczuję się, że ktos mnie potrzebuje, chce ze mną przebywać i rozmawiać itp.
    Życzcie mi powodzenia 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Macie racje!!ja uwazam ze doceniamy cos dopiero jak to stracimy…gdy mamy bliską dla nas osobe przy sobie to wydaje sie nam ze ona bedzie przy nas zawsze i dlatego jej czasem nie szanujemy nie traktujemy na serio myslimy ze mamy czas przeprosic ze mamy czas podziekowac i zrobic wiele wiele rzeczy…ale czasem nasze plany zawodza i nie zdazamy czesto z roznych powodow i dlatego pozniej bardzo zalujemy tego jakimi bylismy….

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Jest takie fajne przysłowie „spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą” warto czasem o tym pomysleć.

    eKostka
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    Eeee takie pompatyczne!!!!!!!!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Porozmawiajmy o samotnożci"

Przewiń na górę