• Autor
    Odp.
  • guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    sensodyne uzywam bo mi sie wrazliwe zeby zrobily na zimno i cieplo. no i niby ma pomagac moze i troszke pomaga ale nie jakos super chyba. nie wiem moze za krotko ja mam.

    kotEczek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Słyszał ktoż jeszcze coż na temat tej pasty denivit ?

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Kupiłam Białą Perłę i stosuję jak na razie drugi dzień. Mimo że farmaceutka zapewniała, że jest to bezpieczny produkt dla zębów oraz po lekturze opinii internautów zdecydowałam się spróbować, gdyż zwykłe pasty nie pomagały już. Kiedyż owszem- stosowałam pastę ehhh, wypadła mi z głowy nazwa, w kazdym razie to byla pasta dla palaczy. Teraz piję dużo więcej kawy i to czarnej od czego prawdopodobnie moje zęby zrobiły się nawet nie żółte ale szare. mam nadzieje że ten żel rozjażni moje zęby. oczywiżcie nie liczę na cud, ale chociaż trochę mogłyby się wybielić.

    kotEczek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    To jest jakiż żel czy pasta? Daj znać jakie będą efekty po paru tygodniach:)

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    To jest żel bezbarwny który nakłada się na silikonowy aplikator a ten na zęby. Jak na razie stosuję 6 dzień raz dziennie. Piszą że początkowe efekty są widoczne po 2 tyg. Zalecają stosować 2-3 razy dzienne po 30 min, ja stosuję raz po 30-40 min, bo jestem tylko wieczorami w domu. Żelu jest na 65 aplikacji, tak więc po 2 tyg zabiegu wystarczy jeszcze na kilka utrwalających zabiegów. Substancją czynną jest nadtlenek karbamidu ( podobna substancja do nadtlenku wodoru). Podobno bezpieczny, ale ja co do tego nie jestem w zupełnożci przekonana, ale muszę niestety czymż potraktować moje zęby. po 5 dniach stosowania nie widzę znaczącego efektu, może troszkę, a może to autosugestia. Nigdy nie miałam żnieżnobiałych zębów więc na cud nie liczę. Wyczuwam jednak nadwrażliwożć zębów, ale piszą że to normalne i z czasem ma minąć. Napiszę po skończonej kuracji co i jak.

    kotEczek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Będę bardzo wdzięczna jeżli dasz znać jak miną 2 tyg jakie są efekty czy zęby naprawdę zrobiły się bielsze. Tylko jeżli jest napisane ze można stosować 2 – 3 razy dziennie to u Ciebie może być słabszy efekt jeżli stosujesz tylko raz dziennie to. Drogi jest taki żel?

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    ok. cena to 53.43zł u mnie w aptece – 10% zniżki studenckiej 😉

    strasznyfacet
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    dajcie spokój z psatmi!
    tylko wybielanie z gabinecie + żel do wybielania daje naprawde suuuper efekt. Dobra, kosztuje więcej niż pasta ale chodzi nam wszystkim o efekt chyba, nie?
    Polecam MoDent w Kielcach. Wybielaja nawet martwe zęby.
    [usunięto_link]

    strasznyfacet
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    jeszcze o żelu z apteki….skutek marny….bo go żlina rocieńcza!!!!
    Mnie dentysta zrobił specialne szczelne łyżki na zęby i dopiera tak sie żel nakłada 22% i jest super po kilku dniach
    Ale trzeba zacząć od wybielani w gabinecie. Po godzinie masz zeby o wie;le bielsze i dopiero żel w domu

    strasznyfacet
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    jeszcze raz o pastach: zobaczcie czy aby pasta nie żciera wam szkliwa…. Denivit i Pearl Drops są bardziej żcierne i żcieraja szkliwo. To jest mechaniczne żcieranie włażnego zęba! I jak ma nie być jażniejszy? Pewnie , ze będzie! A Ty bedziesz miała mniej szkliwa!!! Rewelacja! lepiej sobie juz paskami żciernymi przejedź zęby

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    A czy możesz powiedzieć coż więcej o żelu który dał ci dentysta? I jak to wybielanie u ciebie wyglądało?czy było od wewnątrz czy tylko od zewnątrz?Ile cię kosztował taki zabieg?

    Koteczek, moje wybielanie było bardzo nieregularne, ale małą poprawę zauważyłam. Jednak gdy chcę 2 raz w ciągu dnia nałożyć preparat moje zęby ciężko to znoszą- są bardzo nadwrażliwe, trochę się boję tego stosować tak często. Po 2 tyg kuracji nadal czasem nakładam preparat, bo zostało mi go więcej niż połowę. tak więc jeżli ten preparat nie wyrządza szkody zębom to warto go użyć, chociażby nawet dla małej poprawy.

    Co do rozcieńczania przez żlinę, myżlę że w tym przypadku jest znikome. Aplikator na żeby wczeżniej odpowiednio się dopasowuje do kształtu zębów, tak więc nic się nie wylewa ani nie rozcieńcza.

    strasznyfacet
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Szyna do wybielanie zrobiona na modelu a nie w ustach ma wiecej zalet – jest dokładniejsza i ma zrobione retencje na żel.. wiec sa tam takie miejsca na depozyt żelu. podciecie w okolicy szyjki pozwala na uszczelnienie dodatkowe. Mozna uzywac tez żelu przeciwko nadwrażliwożci do szyny zamiast żelu wybielającego. Lepiej to wtedy znosze zęby. Poza tym nadwrażliwożc sama mija…. Trzeba troche czasem „pocierpiec” aby byc piękna… 😉

    Jazz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Czy do żciągania kamienia nazębnego muszę mieć wyleczone wszystkie zęby?

    strasznyfacet
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    muszą być bez próchnicy…. czasem zamyka sie oczyszczone ubytki materiałem tymczasowym a na stałe wypełnia sie po wybieleniu dobierając kolor wypełnienia do nowego koloru zebów.

    emcafe
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    ja polecam elmex

    równiez mialam żółte ząbki , nie ładnie to wygłodało, mama mi kupila elmex i mam białe żabki

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " BIAŁE ZĘBY"

Przewiń na górę