Bal Charytatywny Wielkie Serca już za nami!

Niedawno odbyła się trzecia edycja balu charytatywnego organizowanego przez Stowarzyszenie Małe Rzeczy. W ramach licytacji i loterii fantowej, Stowarzyszenie Małe Rzeczy zebrało 24.150 złotych.

Bal Charytatywny Wielkie Serca już za nami!

18 października w Hotelu Bulwar w Toruniu odbyła się trzecia edycja balu dobroczynnego organizowanego przez inowrocławskie Stowarzyszenie Małe Rzeczy. Tegoroczną galę poprowadził Jarosław Jakimowicz. Gwiazdą muzyczną wieczoru była Olga Bończyk i debiutująca wokalistka z Gruzji, Ledy Mikeladze.

Bal charytatywny cieszy się coraz szerszym zainteresowaniem i przyciąga nowych gości. „Cieszę się, że ludzie nie są obojętni. Od ostatniego balu, zrealizowaliśmy liczne działania w celu zwalczania nierówności spowodowanych wykluczeniem społecznym. Bieżące inicjatywy i nasz długofalowy cel, nie byłyby możliwe bez wsparcia nowych i dobrze zaprzyjaźnionych już sympatyków” – podkreśla Małgorzata Sirko, założycielka stowarzyszenia.

Bal Charytatywny Wielkie Serca już za nami!

Zebrane w trakcie wydarzenia środki, z każdym rokiem przybliżają organizację do osiągnięcia zamierzonego celu, jakim jest budowa przyjaznego domu chronionego dla osób wykluczonych społecznie, integrującego samotne matki i seniorów. Jest to pierwsze takie przedsięwzięcie w Polsce.

Bal Charytatywny Wielkie Serca już za nami!

Wśród licytowanych przedmiotów znalazły się vouchery na kolacje do pierwszorzędnych restauracji w Toruniu m.in. do Szeroka No. 9, Jan Olbracht Browar Staromiejski czy restauracji w Hotelu Bulwar. W trakcie wydarzenia swoją pierwszą promocję miała autobiografia Jarosława Jakimowicza, którą autor przekazał na licytację. Najcenniejszym przedmiotem okazał się jednak obraz autorstwa Alexis Hernandez Diaz, wylicytowany na kwotę 7.000 zł.

Bal Charytatywny Wielkie Serca już za nami!

W loterii fantowej można było wylosować atrakcyjne upominki podarowane przez sponsorów oraz darczyńców wydarzenia, w tym karty podarunkowe od Centrum Handlowego Toruń Plaza, książki od Drukarni Pozkal, zestawy kosmetyków do pielęgnacji włosów, ciała od Drogerii Douglas w Toruń Plaza, inowrocławskiego Salonu Fryzjerskiego HD, Mydlarni u Franciszka i inne wyjątkowe pamiątki.

Wpis znaleziono dzięki:

- Stowarzyszenie Małe Rzeczy

- Małgorzata Sirko

- Hotel Bulwar w Toruniu