KSIĄŻKI KULINARNE

Od lat pamiętamy zapiski naszych mam z przepisami. Poza własnymi notatkami możemy wybrać ciekawe wydania książkowe z każdymi potrawami z różnych stron świata. Dzisiejsze książki kucharskie, to już swego rodzaju poradniki, opatrzone artystycznymi zdjęciami pysznych potraw, które bez problemu przygotujecie w zaciszu własnej kuchni.

Wegan Nerd. Moja roślinna kuchnia. Alicja Rokicka

Weganizm znowu opanowuje rynek wydawniczy! Pierwsza książka kucharska Alicji Rokickiej już w sprzedaży. Jest kolorowa, pełna zdrowych przepisów i inspirujących zdjęć autorstwa młodej autorki. Zachęcamy do zapoznania się.

Jedz inaczej. Leanne Cooper

Czy wiecie, że siadając do posiłku w większym gronie, zjadamy więcej, a kiedy częstujemy się potrawami w określonej kolejności, jemy mniej?

Ceikawe tematy

Uroda

Paznokcie hybrydowe na Andrzejki

Do Andrzejek zostało już niewiele czasu. To wyjątkowy wieczór, pełen magii. Jednak zanim zaczniemy wróżyć, sprawmy, żeby nasze paznokcie również były tego wieczoru magicznie!

Przepisy

Pieczona karkówka w sosie rozmarynowym

Karkówka najczęściej kojarzy się z grillowaniem. Jednak jest to mięso, które swoje najlepsze walory ujawni także po pieczeniu. Świetnie pasować będzie do niego sos rozmarynowy:

Dom