MUZYKA

Świat dźwięków jest ważny dla każdego człowieka. Muzyka potrafi zmienić nasze samopoczucie, łagodzi stres, a według niektórych naukowców ból. Nie bez kozery mówimy, że muzyka łagodzi obyczaje - tak faktycznie jest. Muzyka to radość, uśmiech, miłość, ale również nostalgia, smutek, żal i tęsknota. Dzięki niej możemy wyrazić wszystkie emocje, jakie targają ludzką duszą. Tu będziemy Was informować o najważniejszych muzycznych wydarzeniach - festiwalach, koncertach, płytach, artystach i wszystkim tym, co dla świata muzyki ważne.

Beata Kozidrak w żałobie

Artystka przekazała fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych smutną informację.

Córka Małgorzaty Lewińskiej wydała debiutancki utwór!

Córka znanej m.in. z seriali „Lokatorzy” i „Sąsiedzi” aktorki Małgorzaty Lewińskiej właśnie zaprezentowała swój debiutancki, przebojowy singiel. Utwór Heli nosi tytuł "Jedną nogą" i już niedługo wszyscy będą go znać na pamięć.

Młodzi artyści połączyli 5 znanych hitów w jeden utwór na jednym ujęciu filmowym

Mashup to muzyczny trend, który w sieci bije rekordy popularności. Młodzi polscy artyści dołączyli do trendu i stworzyli wyjątkową produkcję - w całości na jednym ujęciu.

Krzysztof Zalewski znów pokazuje swoje oblicze

Krzysztof Zalewski dał nam już przedsmak tego, co czeka nas na nowej płycie prezentując single „Tylko nocą” i „Annuszka”.

„Zabawa” – nowy album Krzysztofa Zalewskiego

18 września do sprzedaży trafi jego piąty album. Artysta przygotował sporo niespodzianek - grę miejską, spotkania z fanami, specjalny koncert premierowy i „Zabawę” w wersji winylowej.

Olga Bończyk: Większość z nas czuje się zapomniana i niechciana!

– Artyści zostali niezwykle boleśnie dotknięci przez pandemię. Większość z nas czuje się zapomniana, niechciana i wyrzucona poza nawias.

Zenek Martyniuk o swojej recepcie na sukces!

Król disco polo zdradził swoją receptę na sukces – stara się nie dzielić gatunków na disco polo, rock czy muzykę biesiadną, tylko nagrywać piosenki z bardzo charakterystycznym refrenem, które wpadają w ucho.

SMRC” – Nowa twarz Julii Wieniawy

W sieci właśnie pojawił się nowy utwór Julii Wieniawy. Singlowi „SMRC” towarzyszy przejmujący teledysk, ukazujący artystkę w zupełnie nowej odsłonie.

Cady Groves nie żyje

Znana amerykańska piosenkarka zmarła w wieku 30 lat. O jej śmierci poinformowała rodzina.

Niecodzienna wersja utworu ,,Tramwaje i gwiazdy” z udziałem Katarzyny Nosowskiej.

Kreatywność artystów nie zna granic - również w czasie pandemii. Chcąc wesprzeć akcję #zostańwdomu oraz umilić czas internautom, stworzyli nietypową wersję utworu ,,Tramwaje i gwiazdy".

Charytatywny koncert Justyny Steczkowskiej

Na czas kwarantanny wielu artystów przeniosło się ze sceny do internetu. Wśród nich znalazła się także Justyna Steczkowska.

Artur Rojek powraca z nowym albumem!

Sześć lat- tyle minęło od wydania przez artystę jego ostatniej płyty. W piątek (13.03.2020) ukazał się w końcu jego najnowszy, długo wyczekiwany drugi krążek zatytułowany ,,Kundel".

„Odwilż” – nowa płyta Pauliny Przybysz

W magiczną datę 20.02.2020 nadeszła „Odwilż”, czyli druga solowa płyta Pauliny Przybysz. Tego samego dnia na YouTube ukazał się teledysk zrealizowany w technologii 360 stopni do singla „Minimalizm”, gdzie gościnnie wystąpił Vito z Bitaminy.

„No Time To Die” w wykonaniu Billie Eilish już dostępne w sieci!

Piosenka promująca najnowszą część przygód Agenta 007 właśnie miała swoją premierę. Jak młoda wokalista poradziła sobie z takim wyzwaniem?

Twórca hitu „Ona by tak chciała” odwołuje koncerty

Jego największy hit tego lata nuciła cała Polska. Dlaczego młody muzyk zdecydował się na przerwę właśnie teraz?

Ceikawe tematy

Uroda

Fale ultradźwiękowe w walce z tkanką tłuszczową

Nowoczesne rozwiązania medycyny estetycznej to doskonała alternatywa dla osób, które pomimo aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania nie mogą uzyskać wymarzonej sylwetki.

Przepisy

Zupa porowo-soczewicowa

Ciepły posiłek to ważny element żywieniowy. Obiady powinny być smaczne i zdrowe. Taka jest nasza zupa porowo-soczewicowa!

Dom