ROZRYWKA

W dobie pogoni za karierą i związanego z tym stresu, bardzo ważna jest rozrywka, jakiej się oddajemy w chwilach wolnych. Jej celem jest relaks i przyjemność, które oderwą nas choć na chwilę od codziennych spraw. Świat showbiznesu jest kolorowy i szalony, dlatego tak chętnie o nim czytacie, a my piszemy ;)    

Park wodny Suntago już 20 lutego!

Został tylko jeden dzień do otwarcia największego zadaszonego parku wodnego w Europie – Suntago Wodny Świat. Z tej okazji wczoraj odbyła się konferencja prasowa, w trakcie której jako pierwsi mieliśmy szansę doświadczyć wyjątkowych atrakcji czekających na gości w parku.

Nie tylko dla dzieci. Czego uczą nas bajki?

Filmy animowane, zwłaszcza te z ostatnich lat, stoją na bardzo wysokim poziomie. Oferują nie tylko piękny obraz ale także przekaz skierowany do widza w każdym wieku.

Bestsellery i Odkrycia Empiku 2019 rozdane

Za nami kolejna gala największego plebiscytu kulturalnego w Polsce. Wśród laureatów przeważali polscy artyści - statuetki odebrali m.in. Smarzowski, Sokół, Roksana Węgiel czy Maleszka

Oscarowy poniedziałek w Multikinie. Trzy Mega produkcje!

92. ceremonia wręczenia Oscarów za rok 2019 będzie miała miejsce 9 lutego br. w Dolby Theatre w Hollywood. Z tej okazji Multikino w poniedziałek, 10 lutego br. zaprasza na seanse trzech nominowanych filmów: „Bożego ciała", „Jokera"oraz „1917".

„Mayday” przedpremierowo już dziś w ramach cyklu „Kino na Obcasach”

Mayday” z Piotrem Adamczykiem, Anną Dereszowską i Weroniką Książkiewicz w rolach głównych to najnowsza komedia reżysera „Planety Singli”. Już dziś o godzinie 19.00 w ramach cyklu „Kino na Obcasach” produkcję będzie można zobaczyć przedpremierowo.

Mikołajki – skąd wziął się zwyczaj dawania prezentów?

Święty Mikołaj niejedno ma imię, w każdym kraju inne. Za to wszędzie ma to samo zadanie – obdarowywać prezentami tych, którzy w niego wierzą, a także niedowiarków.

„Jak poślubić milionera” premierowo 5 grudnia w ramach cyklu „Kino na Obcasach”

„Jak poślubić milionera” to komedia romantyczna z Małgorzatą Sochą w roli głównej. Już 5 grudnia o godzinie 19.00 w ramach cyklu „Kino na Obcasach” produkcję będzie można zobaczyć na wielkim ekranie Multikina.

Recital Kacpra Kuszewskiego w Teatrze Muzycznym ROMA

 29 listopada o godz. 19:30 na Novej Scenie Teatru Muzycznego ROMA odbędzie się recital Kacpra Kuszewskiego zatytułowany „Album rodzinny”.

Kino na obcasach

Już 14 listopada o godzinie 19.00 w ramach cyklu „Kino na Obcasach”, będzie można zobaczyć przedpremierowo „1800 gramów”. To pełen emocji dramat obyczajowy, w którym główną rolę gra Magdalena Różczka.

Najsłynniejszy kabaret świata wystąpi w Polsce!

W tym roku podczas gali French Touch gościmy kabaret Moulin Rouge, który obchodzi 130 rocznicę istnienia. Na czym polega fenomen najsławniejszego kabaretu świata?

WOW Fashion – targi modowe jakich nie było! Organizatorzy zapraszają na kolejną edycję

WOW Fashion powstało z potrzeby przestrzeni, której brakowało na polskim rynku - wydarzenia prestiżowego dla świadomego konsumenta. To zupełnie nowa koncepcja targów gdzie obok strefy wystawienniczej odbyło się mnóstwo atrakcji.

„Krewetki w cekinach” już od 27 września

„Krewetki w cekinach” to amatorska drużyna piłki wodnej, która chce wystartować w zawodach Gay Games.

Nowy spektakl Krystiana Lupy w Teatrze Powszechnym

15 i 16 czerwca w Teatrze Powszechnym w Warszawie odbędą się specjalne pokazy work in progress (II akt) przedstawienia „Capri – wyspa uciekinierów” w reżyserii Krystiana Lupy.

IV Koktajl Kobiet Sukcesu za nami! Jak celebrowaliśmy kobiecą siłę w tym roku?

23 maja 2019 w centrum konferencyjnym Digital Knowledge Village odbył się prestiżowy event poświęcony celebrowaniu kobiecości, siły i pasji w biznesie - IV Koktajl Kobiet Suckesu.

Sprawcza siła kobiet drogą do sukcesu – rusza IV edycja Koktajlu Kobiet Sukcesu!

W tym roku po raz czwarty będziemy łączyć kobiecą siłę podczas wydarzenia dedykowanego przedsiębiorczym kobietom. Co więcej, tegoroczna edycja będzie wyjątkowa ze względu na świętowanie 15-lecia naszej redakcji!

Ceikawe tematy

Uroda

Schodząca skóra po opalaniu – jak sobie z nią poradzić?

Schodząca skóra to bardzo częste następstwo intensywnego opalania się, w szczególności jeżeli nie użyjemy odpowiednich preparatów z filtrami UV.

Przepisy

Dom