PREZENTY

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku, w którym zatrzymujemy się, aby poświęcić czas naszym bliskim i dać im odrobinę szczęścia w postaci wyjątkowego upominku. To moment bliskości, miłości i wzajemnego wybaczania. Co roku zastanawiamy się nad właściwym podarunkiem, spędzamy godziny w kolejkach galerii handlowych i w internecie... dlatego warto pomyśleć o czymś świeżym i oryginalnym. W naszym nowym dziale "Prezenty" przedstawiamy wyjątkowe pomysły na prezenty. Wspólnie poszukajmy czegoś odpowiedniego!

Spełniaj marzenia najbliższych – poznaj nowoczesny wymiar prezentów

Święta, urodziny, rocznice – okazji do obdarowywania najbliższych w ciągu roku jest naprawdę wiele.

Jak wręczamy prezenty świąteczne na świecie?

Obdarowywanie się prezentami to jeden z najbardziej wyczekiwanych świątecznych momentów.

Ile wydajemy na świąteczne upominki?

Jednym z kluczowych elementów Bożego Narodzenia, co odzwierciedla przedświąteczna zakupowa gorączka jest obdarowywanie się upominkami. Tradycja zakupu prezentów praktycznie przejęła świąteczne finanse, na dobre wpisując się w kulturowe obyczaje. Ile wydajemy na upominki i jakie są dla nas wartościowe?

Prezenty pod choinką – dawniej i dziś

Boże Narodzenie nieodłącznie kojarzy się nam z prezentami, którymi zostajemy obdarowani po zakończeniu kolacji wigilijnej. Ten moment stanowi uwieńczenie niecierpliwego oczekiwania, zwłaszcza najmłodszych członków rodziny, którzy wówczas mogą otrzymać wymarzone podarunki.

Wszystkie prezenty Michała

Szpak ma oddaną rzeszę fanów, która lubi go rozpieszczać prezentami. 27. urodziny to idealna okazja dla podtrzymania tej tradycji. Co tym razem dla niego przygotowali?

Jak uniknąć nietrafionych prezentów? Oto 5 pomysłów!

Kupowanie prezentów to prawdziwa sztuka. W dobrym tonie jest podziękować za każdy otrzymany upominek, jednak w praktyce nie każdy potrafi skutecznie ukryć rozczarowanie. Nadąsane dziecko szybko rzuca niechcianą zabawkę edukacyjną w kąt, teściowa czuje się upokorzona eleganckim kremem, który odbiera jako wytknięcie złego wyglądu, a brat już na drugi dzień wystawia swój upominek na serwisie aukcyjnym. Jak uniknąć podobnych sytuacji w tym roku?

Idealne prezenty świąteczne dla całej rodziny

Święta tuż tuż, a Ty nie masz pomysłu, co kupić rodzinie pod choinkę? Dzięki naszemu poradnikowi już nigdy nie będziesz się nad tym zastanawiać!

Piękne i praktyczne prezenty na Gwiazdkę od Leitz Complete

Leitz Complete proponuje szereg rozwiązań dla miłośników urządzeń mobilnych. Powerbanki, głośniki bezprzewodowe, ładowarki, torby czy plecaki oraz gadżety łączące po dwie funkcje w sobie to specjalność marki. Wszystkie charakteryzuje funkcjonalność, ciekawy design a przede wszystkim wysoka jakość.

8 pomysłów na kobiece prezenty na każdą okazję

Co podarować kobiecie? To pytanie spędza sen z powiek niejednemu mężczyźnie. Gdy jednak wchodzi w grę prezent dla mamy lub teściowej – do sprawy należy podejść z rozwagą. Dekoria.pl podpowiada, jak znaleźć wyjątkowe prezenty na każdą okazję, nie tylko od święta.

Komu kupujemy najdroższe prezenty na święta?

Najpopularniejszym przedziałem kwot, jakie planują przeznaczyć na prezenty gwiazdkowe osoby w wieku 18-21 i 22-25 przedział od 101 do 300 złotych, 47% respondentów. Kwota ta dzielona jest najczęściej na 3 (22%), 4 (16%) lub 5 (15%) najbliższych osób. Prawie 1/5 ankietowanych (18%) chce zamknąć świąteczne wydatki prezentowe w budżecie 301-500 złotych.

3 prezenty, które mogą nas zabić

Obdarowywanie prezentami świątecznymi to tradycja, bez której większość z nas nie wyobraża sobie Świąt. Coraz częściej szukamy oryginalnych pomysłów i wybieramy świąteczne prezenty w formie przeżyć, aby dostarczyć bliskiej osobie niezapomnianych emocji. Na co jednak należy zwrócić uwagę aby taki upominek nie był niebezpieczny?

Ceikawe tematy

Uroda

Lato nas w tym roku nie rozpieszcza? To dobrze dla skóry!

Słońce postarza – ostrzegają dermatolodzy, którzy znaleźli nawet nazwę na to zjawisko. To fotostarzenie. Najpierw atrakcyjna opalenizna, a potem wręcz przeciwnie, utrata blasku, spadek jędrności i zmarszczki. Tak więc mniej słońca tego lata może się okazać korzystne dla skóry!

Przepisy

Dom