MY I ONI

Kobiety różnią się od mężczyzn. Mężczyźni różnią się od kobiet. Jest to zarazem powód fascynacji jak i konfliktów między nami. Łączymy się w pary i wierzymy, że będziemy ze sobą już do końca świata. Jednak życie bardzo często dosyć szybko weryfikuje to przeświadczenie. Co zrobić, aby nasz związek był udany? Jak rozwiązywać problemy, które wydają się być nie do pokonania? Co kobiety powinny wiedzieć o mężczyznach? Jak zdobyć kobietę marzeń? Czytajcie!

Jakie komplementy chciałby usłyszeć Twój facet?

Mężczyźni tam jak samo jak my uwielbiają słuchać komplementów. Sprawdź koniecznie, co powinnaś mu powiedzieć, żeby oszalał na Twoim punkcie!

Sabotaż w relacji – przyczyny i objawy

Jak rozpoznać moment, w którym zaczynamy niszczyć bliską relację? Dlaczego mimowolnie doprowadzamy do takich sytuacji?

Związek z szefem – czy to w ogóle możliwe?

Wiele kobiet marzy o romansie z szefem, jednak czy taka relacja ma szanse przerodzić się w coś poważnego? Jakie pułapki czekają na obie strony takiego związku?

W jaki sposób kompleksy mogą zniszczyć związek?

Mogłoby się wydawać, że niska samoocena to tylko i wyłącznie nasza sprawa, jednak okazuje się, że rzutuje ona również na nasze relacje z ludźmi.

Czy psychoterapia dla par jest skuteczna?

Zgodnie z dotychczasowymi raportami liczba rozwodów w Polsce rośnie z roku na rok. Główne przyczyny tego stanu to zdrady, problemy finansowe, kryzys, uzależnienia, a także niezgodność charakterów. Jednym z rozwiązań tych wszystkich trudności jest psychoterapia dla par i małżeństw.

Razem, ale osobno, czyli o samotności w związku

Każdy z nas doświadcza samotności, niezależnie od tego, czy jesteśmy w związku czy nie. Jak to się dzieje, że będąc w romantycznej relacji, czujemy się czasami osamotnieni?

Flirt, czyli gra niedomówień. Dlaczego mniej znaczy czasem więcej?

Aż 96 procent singli szuka trwałego związku, a w nim najważniejsza jest dla nich miłość. W Polsce blisko 6 mln osób miesięcznie poszukuje miłości w Internecie. Oto instrukcja obsługi randek w Internecie!

Jak wygląda relacja z narcyzem?

Związek z osobą o cechach narcystycznych jest toksyczny i w wielu przypadkach kończy się traumą emocjonalną dla ofiary. Aby tego uniknąć, należy być wyczulonym na pewne sygnały.

„Zjedz jeszcze kawałek”, czyli kim są dokarmiacze?

Mówi się, że kochanego ciała nigdy nie za wiele. W kontekście dokarmiaczy jest to duże niedopowiedzenie, ponieważ dla nich tego kochanego ciała zawsze jest za mało.

Czy mamy do czynienia z kryzysem męskości?

Zmiana ról społecznych, która nastąpiła w ostatnich latach przyczyniła się do rozpoczęcia debaty na temat kryzysu męskości. Na czym ma on polegać i czy rzeczywiście powinniśmy z nim walczyć?

Przestań rozpamiętywać przeszłość i zacznij żyć

Nie da się iść przez życie, cały czas oglądając się wstecz. Zaakceptuj to, czego nie możesz zmienić i żyj "tu i teraz".

Miłość z wielkiego ekranu w prawdziwym życiu

Związki w komediach romantycznych zawsze są pełne wielkich wyznać oraz romantycznych gestów. Niestety taki wzorzec relacji nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością.

Jakich mężczyzn pragną kobiety?

Jakie cechy kobiety najbardziej cenią u mężczyzn? Kim jest "facet idealny" i czy w ogóle istnieje? Prezentujemy najbardziej pożądane typy mężczyzn.

Jak okazać miłość w związku na odległość?

Miłość często utożsamiana jest z czułością i fizycznością. Co zrobić jeśli nasz partner jest daleko od nas, a zależy nam, aby czuł naszą miłość i zaangażowanie? Jak poradzić sobie z okazywaniem uczuć drugiej połówce kiedy dzielą Was kilometry?

Różnica wieku w związku – na co należy się przygotować?

Dojrzali mężczyźni potrafią oczarować niejedną kobietę, jednak relacja ze starszym od siebie partnerem czasami bywa trudna.

Ceikawe tematy

Uroda

Urodowe listy do M.

W wirze przedświątecznych przygotowań łatwo zapomnieć o swoich potrzebach. Nie dopuść do tego - zadbaj o siebie i o swój wygląd! Co warto uwzględnić w „liście do Mikołaja”? Eksperci polecają.

Przepisy

Szwedzkie klopsiki

Tradycyjne klopsiki przyrządza się z mięsa mielonego wołowego lub wieprzowego.

Dom