Co na pierwszym miejscu u mężczyzny – piłka nożna czy seks?

co na pierwszym miejscu u mezczyzny40% mężczyzn woli obejrzeć mecz piłki nożnej niż uprawiać seks – wynika z badań przeprowadzonych przez markę Durex w Wielkiej Brytanii(1).

Na szczęście jednak panowie w tej sytuacji stawiają na szczerość. Zamiast powoływać się na ból głowy, przyznają, że ich priorytetem są rozgrywki piłkarskie.

Durex wierzy, że seks jest jak piłka nożna – to idealne połączenie taktyki i spontaniczności. W związku ze zbliżającym się najważniejszym starciem w sezonie futbolowym, marka postanowiła sprawdzić, jak wydarzenie to odbije się na życiu seksualnym kibiców. Jak pokazują wyniki badań Durex, mimo ogólnego przekonania, że to właśnie mężczyźni najrzadziej odmawiają łóżkowych atrakcji, aż 40% z nich zrezygnuje ze zbliżenia, aby obejrzeć mecz piłki nożnej. Jeśli jednak nie dojdzie do faulu taktycznego, a partnerka okaże się bardzo przekonująca, 42% panów postara się „mieć to szybko za sobą” i najlepiej jeszcze przed meczem. 37% wybierze natomiast drybling i połączy obie przyjemności, zerkając ukradkiem na ekran telewizora. Badania Durex pokazują również, iż 1 na 3 panów gorzej postrzega symulowanie na boisku niż w łóżku. Tymczasem, wspaniały mecz jest jak seks – dwa razy lepszy bez udawania!

10 najpopularniejszych wymówek mężczyzn:

1. Chcę obejrzeć mecz piłki nożnej
2. Bolą mnie plecy
3. Jestem zmęczony
4. Boli mnie głowa
5. Pracowałem do późna
6. Mam coś do zrobienia
7. Jestem za bardzo pijany
8. Może później?
9. Średnio się czuję
10. Muszę wcześnie wstać

Ankieta przeprowadzona została przez markę Durex w Wielkiej Brytanii w dniu 4 czerwca, 2014 roku na grupie 2000 osób przez 72 Point.