Wszystkie prezenty Michała

Szpak ma oddaną rzeszę fanów, która lubi go rozpieszczać prezentami. 27. urodziny to idealna okazja dla podtrzymania tej tradycji. Co tym razem dla niego przygotowali?

Foto michal_szpakofficial.Instagram

W ubiegłą niedzielę – 26 listopada 2017 r – wokalista obchodził swoje 27 urodziny. Kto oglądał jego występ na castingu X Factor w 2011 r, ten wie, jak zawrotne tempo przybrała jego kariera od tego czasu.

Występ w Eurowizji, pierwsza płyta, bycie jurorem w znanym talent show – to wszystko Michał może odhaczyć ze swojej listy.

Jak podaje Eska.pl: Fani nagrali dla Michała film z życzeniami urodzinowymi. W nagraniu wzięli udział fani nie tylko z Polski, ale też z Ukrainy, Rosji czy Wielkiej Brytanii.

Ponad to z pewnością świetnym prezentem musiała być dla niego wygrana jego podopiecznej – Marty Gołaszewskiej – programu „The Voice of Poland”.

Foto michal_szpakofficial.Instagram

Kochani chciałbym Wam ogromnie podziękować za ten nawał pozytywnej energii, życzeń i gratulacji jakie dostaje od wczoraj! Chciałbym abyście wiedzieli że wszystko co robię, robię z pasji i miłości do Was. – pisał na swoim Facebook’u Szpak.

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Michał Szpak

- Prezenty

- Urodziny