Adwoa Aboah nową twarzą Marc Jacobs

Zjawiskowa Adwoa Aboah będzie nową twarzą marki Marc Jacobs Beauty, która dostępna jest w perfumeriach Sephora. Kampania rozpocznie się pod koniec tego roku, a autorem pierwszego oficjalnego zdjęcia kampanii jest słynny fotograf mody David Sims. Adwoa Aboahto to modelka i aktywistka feministyczna z rzeszą 400 tysięcy followersów na Instagramie.

Key Visual MJB - Adwoa Aboah nową twarzą Marc Jacobs
Adwoa Aboah nową twarzą Marc Jacobs

Pierwsza płynna szminka …w kredce!

Na zdjęciu Adwoa ma usta umalowane najnowszym produktem z kolekcji MJB czyli pierwszą płynną szminką w kredce Le Marc Liquid Lip Crayon w odcieniu How Rouge. Wystarczy jedno pociągnięcie, aby nadać ustom długotrwały, intensywny kolor, a forma kredki gwarantuje precyzyjną aplikację i wyrazisty kontur. Innowacyjna opalizująca powłoka nadaje subtelny połysk i wielowymiarowy efekt.

Debiut Adwoa Aboah

Marcowi Jacobsowi zawdzięczam debiut na wybiegach w Nowym Jorku. To było spełnienie moich marzeń. Od tamtego czasu Marc bardzo mnie wspiera. Jestem przeszczęśliwa, że zostałam nową twarzą marki Marc Jacobs Beauty, i że mogę z nim pracować. Marc bardzo mnie inspiruje – przykłada ogromną wagą do najdrobniejszych detali i potrafi wcielać w życie swoje niesamowite wizje – mówi Adwoa Aboah.

MJB 2 - Adwoa Aboah nową twarzą Marc Jacobs
Adwoa Aboah nową twarzą Marc Jacobs

Kariera modelki

W marcu tego roku Aboah pojawiła się na okładce amerykańskiego Vogue’a. Gościła już na wybiegach u Calvina Kleina, Alexandra Wanga, Fendi, Simone Rocha, Kenzo, Erdem i prezentowała ubrania dla marek DKNY, Theory, H&M, Aldo, Versus (Versace), Topshop, Rihanna x Puma. Obecnie dołącza do grona modelek, które w przeszłości lub obecnie pracują dla Marc Jacobs Beauty, takich jak Jessica Lange, Edie Campbell, Winona Ryder, Aya Jones i Kaia Gerber.

MJB 3 - Adwoa Aboah nową twarzą Marc Jacobs
Adwoa Aboah nową twarzą Marc Jacobs