Czy to koniec słynnego małżeństwa Victorii i Davida Beckhamów?

Najsławniejsze małżeństwo świata show-biznesu do niedawna było przykładem idealnego związku. Niestety ostatnie wydarzenia pozostawiają wiele wątpliwości, czy są tak szczęśliwi jak się wszystkim wydawało...

foto twitter.com/londoncleaners2

Związek małżeński Beckhamów trwa już 19 lat i zaowocował czwórką pięknych dzieci. W tym czasie pojawiały się plotki na temat kryzysów pary, jednak większość z nie miała wiele wspólnego z prawdą. Od kilku miesięcy brytyjska prasa powraca do tematu ich problemów małżeńskich. Prawdopodobnie tym razem w plotkach może być ziarnko prawdy.

foto twitter.com/BazaarUK

Podczas pokazu mody męskiej marki Kent & Curwen na Men’s London Fashion Week atmosfera pomiędzy Victorią i Davidem wydawała się bardzo niepokojąca. Oboje jak zwykle pozowali i uśmiechali się do fotoreporterów, jednak starali się unikać wspólnych zdjęć. Na miejsce wydarzenia przybyli oddzielnie, a potem nie chcieli usiąść obok siebie – między nimi znalazł się redaktor naczelny brytyjskiej edycji magazynu „Vogue” Edward Enninful. Czy to koniec małżeństwa Beckhamów? Czy jedynie rozgrywka na potrzeby mediów?

foto twitter.com/londoncleaners2

Wpis znaleziono dzięki:

- Victoria Beckham

- David Beckham

- Rozwód