Horoskop od 24 do 31 lipca 2017

Na tronie zasiadł dumny lew! Choć od poniedziałku jest rozdrażniony i ciężko będzie mu się dostosować do innych i do tempa pracy. Od wtorku będą pełne energii!

znak zodiaku lew2

Baran

Barany w poniedziałek niechętnie podejdą do obowiązków, myślami będą jeszcze wciąż przy weekendowych rozrywkach. Od wtorku rzucą się w wir pracy, będą miały mnóstwo kontaktów z ludźmi, mogą podpisywać umowy, zawierać transakcję, nawiązywać nowe kontakty biznesowe. Od czwartkowego wieczoru mogą czuć się rozdrażnione i dopiero w niedzielę naprawdę odpoczną.

Byk

Byki w poniedziałek będą nastawione na pracę i zarabianie, mogą odczuć przyjemne zawirowania na koncie bankowym. Wtorek przyniesie im dużo ruchu, nowych informacji, które odpowiednio wykorzystane mogą przełożyć się na sukcesy. Od czwartku najważniejsza będzie rodzina, będą miały dobry czas dla uczuć. Natomiast w niedzielę mogą mieć chandrę, nic nie będzie im się podobać.

Bliźnięta

Bliźnięta w poniedziałek nie będą miały chęci do pracy, ale już od wtorku wzrośnie ich motywacja, będą bardzo zajęte, a nowe znajomości mogą okazać się bardzo korzystne. Będą też bardzo towarzyskie, więc jeśli są na urlopie, to będą świetnie się bawić. Od czwartku ważne będą obowiązki domowe i rodzina, ale w niedzielę będą miały wiele okazji do zabawy i rozrywek.

Rak

Raki na początku tygodnia spokojnie wezmą się do pracy, mogą odczuć poprawę w finansach. Od wtorku będą nieco rozkojarzone, wokół nich będzie dużo ruchu, ludzi i spraw do załatwienia. Czwartkowe popołudnie przyniesie im doskonałe samopoczucie, ciepłą atmosferę w związkach i możliwość zakochania się dla samotnych Raków. W weekend poddadzą się woli innych.

Lew

Lwy w poniedziałek mogą być rozdrażnione, ciężko będzie im się dostosować do innych i do tempa pracy. Od wtorku będą pełne energii, życie będzie się układać po ich myśli, będą bardzo towarzyskie i pełne dobrych chęci. Od piątku poświęcą więcej czasu rodzinie i sprawom domowym. W weekend będą w pełni sił, a na wszelkich imprezach towarzyskich będą pozytywnie błyszczeć.

Panna

Panny w poniedziałek będą czuły się stabilnie, bezpiecznie i z łatwością będą wywiązywać się ze swoich obowiązków. Wtorek przyniesie im pogorszenie nastroju, mogą czuć się zmęczone i osłabione, a nadmiar kontaktów z ludźmi może je dodatkowo rozpraszać. W piątek ciepła atmosfera w domu doda im sił, będą miały o kogo się troszczyć i to poprawi im humor na cały weekend.

Waga

Wagi w poniedziałek zrobią wszystko, żeby nie angażować się w pracę, z przyjemnością oddadzą się za to zabiegom pielęgnacyjnym. Od wtorku nabiorą chęci do działania, będą miały dobry czas dla kontaktów międzyludzkich. Czwartkowe popołudnie zmieni im nastrój, od piątku mogą mieć chandrę i ogólnie niechęć do życia. Dopiero niedziela upłynie im w dobrej atmosferze.

Skorpion

Skorpiony w poniedziałek świetnie sobie poradzą z pracą i obowiązkami, mogą liczyć na przypływ gotówki. Od wtorku mogą być rozkojarzone, bo zbyt dużo ludzie będzie chciało się z nimi skontaktować. W czwartek popołudniu zmienią front, ważniejsze teraz będą sprawy domu, uczuć i rodzina.  Natomiast w niedzielę mogą być podenerwowane, wszystko będą widzieć w czarnych barwach.

Strzelec

Strzelce w poniedziałek mogą czuć się ograniczone przez obowiązki i monotonię w pracy, oraz przed bliskie osoby. Od wtorku będą w swoim żywiole, w ciągłym ruchu, w rozjazdach, wśród ludzi, albo na urlopie w środku dobrej zabawy. Od piątku będą musiały zwrócić uwagę na dom i rodzinę. Dopiero w niedzielę będą mogły się oderwać od codzienności i poszaleć na turystycznych szlakach.

Koziorożec

Koziorożce w poniedziałek będą bardzo pracowite, spokojne i pełne chęci do życia. Od wtorku w ich życiu może zapanować duże zamieszanie, wiele się będzie działo, ale niekoniecznie coś z tego wyniknie. Od piątku będą mogły żyć spokojniej, dużo uda im się zrobić w domu, ważne mogą stać się sprawy uczuciowe i rodzinne. W weekend mogą mieć gości lub wezmą udział w imprezie kulturalnej.

Wodnik

Wodniki w poniedziałek będą miały chandrę, ludzie będą je drażnić i irytować. Od wtorku poczują się doskonale, będą miały mnóstwo okazji do plotkowania, wymiany informacji, będą bardzo towarzyskie i kontaktowe. Czwartkowe popołudnie zmusi je do zajęcia się domem, rodziną i obowiązkami i aż do niedzieli będą czuły się uwiązane. W niedzielę mogą umawiać się na randki.

Ryby

Ryby w poniedziałek będą czuły się bezpiecznie, praca będzie szła jak z płatka, mogą spodziewać się wpływów na konto w banku. Od wtorku będą nerwowe, ciężko będzie im podjąć jakąkolwiek decyzję, ludzie będą działać im na nerwy. Czwartek zmieni ich nastawienie, będą uczuciowe, empatyczne, rodzinne i ciepłe dla bliskich. W niedzielę będą miały okazję spotkać się z przyjaciółmi.